IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидроизомат АД-София (4HI / HYDRO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
    а причината да си кажа да я наглеждам, че изчистиха дълговете и имат прилични активи и както изглежда тръгват и печалба от оперативна дейност да правят, но при майката нещата ми се струват още по-апетитни.

    Не е препоръка за търговия!

    Ти я наглеждаш, а аз сто я на бутона за тия 454 +3003 и се спирам да ги затворя защото чаках на друга врата да похлопат, та след минутки грабнах предпоследната бройка , още малко ако я мислех и туй нямаше да влезе

    Коментар


    • Явно интересните неща тук ще се случват над 2 лева..

      Коментар


      • а причината да си кажа да я наглеждам, че изчистиха дълговете и имат прилични активи и както изглежда тръгват и печалба от оперативна дейност да правят, но при майката нещата ми се струват още по-апетитни.

        Не е препоръка за търговия!
        Keep going ...

        Коментар


        • След като продадоха базата си са останали предимно финансови активи в баланса. Около 1.5 лв. спокойно може да раздадат.

          Може да се зарадват по - търпеливите акционери, но леко е неприятно, че някой вероятно се облагодетелства за сметка на всички останали пазарни участници, да не би аз или Импето примерно да не искаме да си вземем по още 10 000 акции на тънки цени, ако има нещо положително случващо се в компанията.

          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Защо да правят ликвидация? Вчера си казах, че е хубаво да я наглеждам тази позиция и днес ръст от 72% Нещо се опитва да ми каже оня горе
            Keep going ...

            Коментар


            • Миналата година имаха някакви имотни продажби, играл съм я тази позиция успешно преди 2011г.

              Коментар


              • Гледайки рекордните обеми днес, невиждано нещо от над 3 г., май ще има новина, дългоочакваната ликвидация може би???

                Все пак, който купува, знае нещо, няма ли КаФеНето един път да санкционира някой за облагодетелстване с вътрешна информация, не се е случвало един път на БФБ, а не съм чул за глобени.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • За който все още не е прочел:

                  "В съответствие с чл.100т и на основание чл.114 а ал.7от Закона за публично предлагане на ценни книжа, Ви уведомяваме, че на 21.12.2015 година “Хидроизомат” АД продаде следния свой собствен недвижим имот:
                  1. Поземлен имот с идентификатор 68134.1506.1001, находящ се в гр.София район Искър жк.Дружба 1 ул.Илия Бешков 8 заедно с всички сгради, находящи се върху него, съобразно решение на Общото събрание на акционерите от 06.07.2015г."
                  Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • И тея ли юнаци отиват към 0.001 !

                    А с такива амбиции се листнаха - 8.5 на парче...

                    Убава загуба са "отчели"!

                    Те така е в Бегетовската пералня!

                    Коментар


                    • Тук между 1,60-2,00 лв. мисля да Ви ги продам - както и да го смятам толкова се получава.
                      Не-заслужил инвеститор

                      Коментар


                      • http://x3news.com/download/?id=284570

                        балансова стойност 5.38 млн, пазарна 4.61 млн, продажна 3.9-5 млн

                        2014 тези имоти са донесли наем от 78 хил и са имали поддръжка и тн от 150 хил
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          Я дай линк Добре дошло за Доверие!
                          в X3 има покана за ОСА - един от документите е мотивиран доклад за продажба на целия имот (земя и сгради). Не знам дали не е добре да се ликвидира това дружество-та да вземем някой лев. Ще бъде интересно ОСА.
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • Я дай линк Добре дошло за Доверие!

                            Коментар


                            • Тук ще продаваме цялото имотче май - на цена долу горе * 2 пазарната капитализация , но под балансовата все пак
                              Не-заслужил инвеститор

                              Коментар


                              • Капитализация 1,8 млн. - а само от продажбата на дела в Момина Крепост 520 К.

                                Предполагаема печалба от сделката 27 к.
                                Last edited by cymru; 10.03.2015, 10:31.
                                Не-заслужил инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X