IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Етропал АД - Етрополе (5EO / ETR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Рипнахме, и то с обем

    Коментар


    • Време е

      Коментар


      • нещо много рипаме тука...

        Коментар


        • Обикновено продажбите им растат най-много третото и/или четвъртото тримесечие, коггато се подобрява и кеша.

          Интересно е сега как ще седят нещата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 1anti
            Първоначално изпратено от BGN
            Напоследък има бидване за етропалчето.

            Дали няма някакво развитие покрай продажбата?
            умната с етропала, че на 3.10 нямало нито един купувач според познат ходил на ос на еврохолд...но ситуацията е динамична и може и да се е намерил купувач , но на каква цена идея си нямам. имам акции , намаляха днес малко не е препоръка..
            Ние ще сме последните, които ще разберат ако се появи купувач. Тук сделката няма да е за някаква колосална сума така че, няма откъде да изтече толкова инфо (банки , посредници и тн)

            моята стратегия по тази позиция е buy 'n hold, buy 'n hold.... и така до продажбата, когато и да е ще донесе стабилна печалба на търпеливите.
            Няма да се изненадам ако успеят тази година да излязат на +
            ще видим Q3 какви продажби са реализирали.


            мнението ми не е препоръка за покупка или продажба
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BGN
              Напоследък има бидване за етропалчето.

              Дали няма някакво развитие покрай продажбата?
              умната с етропала, че на 3.10 нямало нито един купувач според познат ходил на ос на еврохолд...но ситуацията е динамична и може и да се е намерил купувач , но на каква цена идея си нямам. имам акции , намаляха днес малко не е препоръка..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex
                как 50% бе червенокожи, по-скоро 100%
                дай по-сериозно ))


                Абе ако требе да бъда честен аз за едни 150 % мисля че мой да стане работа тук ма рекох по -скромно да са изкажа че ша ми се нафърлят бледоликите

                Коментар


                • как 50% бе червенокожи, по-скоро 100%
                  дай по-сериозно ))

                  Коментар


                  • Не знам може и да има нещо Аз съм с добър пакет тук па да видим кво ще стане Смятам най малко едни 50 % да изкарам тук

                    Коментар


                    • Напоследък има бидване за етропалчето.

                      Дали няма някакво развитие покрай продажбата?

                      Коментар


                      • На Евроходците определено не им се продава без пари.Малко бавно върви тая артийка ма си е интересна и според мен има потенциал.Ма всеки да си решава кво да прави.Кой натоварил га трябва добре е според мен

                        Коментар


                        • според мен сделката, ако има такава, би трябвало да мине на поне п/с = 1

                          Коментар


                          • Значи 6 лв. през П/С и 1 лв. през П/Е- истината е някаде там

                            Коментар


                            • тука под 5 не продавам

                              не е препоръка
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat
                                А EV/EBITDA колко е
                                Много по-голям от този на Ковидиен. Обаче етропал не матюрити компания, плюс сега са увеличение разходите за възнаграждения, което свива ебитда.

                                Коментар

                                Working...
                                X