IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Етропал АД - Етрополе (5EO / ETR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
    Аз тука имам един основен пакет който си го пазя ма всичко друго гат мога го спекулирам.Тия дни доволно Мой през 20-30 ст да ги превъртях ма стана работата.Лошото че е крайно неликвидна акция . Тук в началото се накълвах на около 3.50 лв ма за година и кусур от спекулата успях до го докарам почти на около тия нива.Лошото беше че заради предстоящата продажба не посмях да да разкарам целия пакет ми продавах половината само.Сега обаче съм доволен.Каквато и цена да предложат над тези текущи нива ще изляза на печалба.Ма като цяло голямо дрямане и неястност.А инак са си юник къмпани
    Няма поле за изява тук, а е добро дружество и директора земен човек изглежда, жалко че толкова късно го пуснаха.

    Коментар


    • Аз тука имам един основен пакет който си го пазя ма всичко друго гат мога го спекулирам.Тия дни доволно Мой през 20-30 ст да ги превъртях ма стана работата.Лошото че е крайно неликвидна акция . Тук в началото се накълвах на около 3.50 лв ма за година и кусур от спекулата успях до го докарам почти на около тия нива.Лошото беше че заради предстоящата продажба не посмях да да разкарам целия пакет ми продавах половината само.Сега обаче съм доволен.Каквато и цена да предложат над тези текущи нива ще изляза на печалба.Ма като цяло голямо дрямане и неястност.А инак са си юник къмпани

      Коментар


      • щом има кой да купува .. да продава.
        чакаме отчет

        тука правя добър пакет в очакване на развръзката
        ако падне ще пълня на тънки цени и още по-добре
        ако ще и 2 години още да не намерят купувача - като го намерят премията за пазарувалите на текущи нива ще е поне 100% според мен


        не е препоръка за покупка или продажба
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Батя,
          не свърши ли с продажбите

          Коментар


          • Евроинс увеличи дела си в Етропал до над 5%06.10.2009 12:22 (5IC / EURINS) (4EH / EUBG) (5EO / ETR)
            ЗД Евроинс е увеличил дела си в Етропал АД до над 5% от капитала, показват данни на Централен депозитар. Увеличеният дял е резултат от сделки със сетълмент (приключване) през миналата седмица. Сетълментът в България е два дни.

            Двете дружества са част от групата на Еврохолд България АД. През миналата седмица прекият собственик на Евроинс, Евроинс иншурънс груп (ЕИГ) обяви, че е намалил дела си в застрахователя под 75%.

            В последните 3 месеца акциите на Етропал АД поскъпват с 23% до 2 лв. за акция и 10 млн. лв. пазарна капитализация. За второто тримесечие на 2009 г. продажбите на дружеството се увеличиха с 14% на годишна база.

            В края на 2008 г. от Еврохолд обявиха, че са в напреднала фаза по привличане на купувач на Етропал.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев
              Първоначално изпратено от bertram
              Първоначално изпратено от Батя
              Не ми казвайте че не се сетихте защо рипахме последните дни.
              щото има кой да пазари
              И кой е той? или това е въпрос на 1 млн. долара Интересна компания, но засега ми е скъпияка, ще я чакам пак на 1.60, ако изобщо върне дотам


              Ако върне до там ша та черпа бледолики

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram
                Първоначално изпратено от Батя
                Не ми казвайте че не се сетихте защо рипахме последните дни.
                щото има кой да пазари
                И кой е той? или това е въпрос на 1 млн. долара Интересна компания, но засега ми е скъпияка, ще я чакам пак на 1.60, ако изобщо върне дотам
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • днес големите оферти провада избягаха нещо... нагоре няма нищо...
                  не е препоръка..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя
                    Аз използвах да изчистя пък ще видим по-натам.
                    евалата Батя!

                    Коментар


                    • Батя, може и да не си прав.
                      обиконовено има такова помпане, но не при такива обеми
                      правеше се в края на сесията, а сега се купуваше и предходните дни, и то не малко за тази позиция..
                      ако са инсайдъри сме добре, значи че може да има напредък с продажбата..
                      но знае ли човек...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram
                        Първоначално изпратено от Батя
                        Не ми казвайте че не се сетихте защо рипахме последните дни.
                        щото има кой да пазари
                        да, точно, само дето тази идея му идва около края на всяко тримесечие.
                        Аз използвах да изчистя пък ще видим по-натам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя
                          Не ми казвайте че не се сетихте защо рипахме последните дни.
                          щото има кой да пазари
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Не ми казвайте че не се сетихте защо рипахме последните дни.

                            Коментар


                            • на 2 еуро пускам и аз
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • За жалост тук веднага има кой да излиза.Няма се учуда ако ги напускат на 2 близките дни.

                                Коментар

                                Working...
                                X