IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
    неееее чичо Личо, въздържам се от прогнози и на Лс, че тогава че ми се задръсти пощата, че се блокира инвестора а ако не познаме пак че изленем манипулатори
    хахаха

    Коментар


    • неееее чичо Личо, въздържам се от прогнози и на Лс, че тогава че ми се задръсти пощата, че се блокира инвестора а ако не познаме пак че изленем манипулатори

      Импе - аз те признавам за фундаменталист не се майтапа, ама ей тва е убавото на фундаменталиста, че не се панира при първата корекция

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
        Ветре я попитай кучето какво казват индикаторите, че ми е интересно.
        Чичо Личо кучето днеска ми изръмжа да не чекам да става 11 часа ами да пущам офертите да подпират и да помагат на некои капмански позиции, викам - големо куче недей, така в петък казахме офицялно че ще седиме мирни до 11. а то каза - абе нема нужда до 11, уговорката е била до 10, така че пускай офертите отдоле, да седат да чекат в засада ама Чичо Личо, кучето си е такова, то постоянно иска да дебне нещо от засада та така помирих се некак и в 10.00 за да го не ядосвам пуснах първата оферта а иначе се въздържам да съобщавам какво мисли за индекса след полвин - един месец, щото да си немаме излишни разправии , некой кой е разпродал да не ни обяви за манипулатори случайно абе не искам да се сравняваме с големит еманипулатори които разтръбиха че П/Е на БГ 40 било 185 такива неща са толкова брутални че не ми се влиза в излишна полемика а кучето припка радостно на слънце, нека си отпочине да е готово за следващия месец
        Мерси Ветре, подразбрах накъде духа ....
        Ако искаш може и на ЛС да пратиш някоя прогноза на кучето.
        С внучето страшно ще сме благодарни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
          абе Импе, питай некой техничар дали индикаторите нема да показват за купуване след полвин месец примерно тва пробно понеже те знам, че не верваш съвсем на техн. анализ
          За мене техническият анализ е шаманство, психологически индикатор по-точно... не че не вярвам в такива работи, просто фаворизирам фундаменталният анализ. Но и техническият си има приложения...
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Ветре я попитай кучето какво казват индикаторите, че ми е интересно.
            Чичо Личо кучето днеска ми изръмжа да не чекам да става 11 часа ами да пущам офертите да подпират и да помагат на некои капмански позиции, викам - големо куче недей така, в петък казахме офицялно че ще седиме мирни до 11. а то каза - абе нема нужда до 11, уговорката е била до 10, така че след 10 пускай офертите отдоле, да седат да чекат в засада ама Чичо Личо, кучето си е такова, то постоянно иска да дебне нещо от засада та така помирих се некак и в 10.00 за да го не ядосвам пуснах първата оферта а иначе се въздържам да съобщавам какво мисли за индекса след полвин - един месец, щото да си немаме излишни разправии , некой кой е разпродал да не ни обяви за манипулатори случайно абе не искам да се сравняваме с големит еманипулатори които разтръбиха че П/Е на БГ 40 било 185 такива неща са толкова брутални че не ми се влиза в излишна полемика а кучето припка радостно на слънце, нека си отпочине да е готово за следващия месец

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prascho
              човек е алачен по природа , а императорът също е човек , не виждам връзката .....
              Свинчо едно си знае едно си бае :-)...кви кви кви!
              Прасчо много внимавай кога ще влезеш и къде с паричките даето си кеширал тия дни, защото като тръгнат нещата нагоре, не остава време да се вместиш и накрая пак уцелваш върха! Кофти..трябва търпение, внимание и много бързо действие, но понякога и това не помага!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бай Брокер
                Първоначално изпратено от Императорът
                ... НЕ ПРОДАВАЙТЕ !!! ...[/size]
                ЗА БОГА, БРАТЯ, НЕ КУПУВАЙТЕ!
                Д. Попов

                ЗА БОГА, БРАТЯ, НЕ ПРОДАВАЙТЕ!
                Императорът
                Да - Попов - икономистът, който погреба Българската икономика. Когато преди доста време САЩ изпаднали в икономическа криза, призивът е бил "КУПУВАЙТЕ !!!" Търсенето на стоки нарастнало, фабриките отново заработили с пълна сила, върнали наработа освободените работници, започнали да разширяват производствата си и кризата била преодоляна.

                Бих обесил Попов за тоя призив, но той май се смряска и без мене.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prascho
                  човек е алачен по природа , а императорът също е човек , не виждам връзката ,а щом той се паникьосва нещата са избушили
                  Вятъров е прав, а ти грешиш. Основните ми акции могат да се сринат под нивата, на които съм пазарувал само при термоядрена война. Не съм паникьосал - днес прекарах сутринта основно във фото-сайтовете, в които членувам, отвреме-навреме надниквах тук, за да видя последните сделки, избухвах в обичайният за мен маниакален смях (подобен на този, с който Императорът замеряше дребният краставичок Йода със заседателни банки) и пак отивах да си човъркам снимките.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Абе ако така продължи ще изтърбуша и последната си стотинка , за да копна някоя панирана позиция. Днес си беше поправителна промоция от миналата сряда.
                    Мене и такава игра ме устройва и то добре. Мисля, че всяко едно развитие на събитията трябва да се използва от нас индивидуалните инвеститори. Всеки проблем за едни е една златна възможност за други.

                    Ако на някого му е призляло до главата - горе главата!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът
                      ... НЕ ПРОДАВАЙТЕ !!! ...[/size]
                      ЗА БОГА, БРАТЯ, НЕ КУПУВАЙТЕ!
                      Д. Попов

                      ЗА БОГА, БРАТЯ, НЕ ПРОДАВАЙТЕ!
                      Императорът
                      Не става само с COBOS, трябва и акъл!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                        прасчо, ти не знаеш ИМпа, просто
                        Импа е купувал яките акции на нива на които ти са джобните пари, бате Импа може да изкара всека корекция с високо дигната глава, така си мисла, просто е влезал в позиции мноооооого отдавна и е фундаменталист като г-н Бъфет
                        Ветре я попитай кучето какво казват индикаторите, че ми е интересно.

                        п.п. Внучето също харесва техничарите.

                        Коментар


                        • ako oste njakoi iska da prodava da go napravi utre !az li4no ste sum otljavo i vi 4akam!a turprelivite skoro ste sa mnogo dovolni,ama mnogo!

                          Коментар


                          • човек е алачен по природа , а императорът също е човек , не виждам връзката ,а щом той се паникьосва нещата са избушили

                            Коментар


                            • прасчо, ти не знаеш ИМпа, просто
                              Импа е купувал яките акции на нива на които ти са джобните пари, бате Импа може да изкара всека корекция с високо дигната глава, така си мисла, просто е влезал в позиции мноооооого отдавна и е фундаменталист като г-н Бъфет

                              Коментар


                              • мисля ,че императорът също се паникьоса

                                Коментар

                                Working...
                                X