IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ogyn
    Първоначално изпратено от Valuator
    Чичо Личо, то това за доходностите на фондовете, както и онова за презаписването при Трейса, май не е много за хвалене В смисъл, че България (поне географски) е по-близо до Гърция, а Румъния до Европа, ако ме разбираш какво искам да кажа
    несъмнено ще ударим Гърците в земята, но това няма да стане в следващата една година
    много сме далеч от масовостта при инвестициите но борсата и от издуването на индексите на техния пазар 98-99-00
    ...манталитетът ни е такъв, че няма как да не срутим пазара рано или късно
    а бе, не съм много съгласна)
    Като народопсихология сме по-близо до румънците, отколкото до византийците)...Като все пак, сме си ...НИЕ))

    Коментар


    • Дай боже

      Първоначално изпратено от Пепи
      Никакво doji, ами направо покачващо се барче........ до края на сесията, според мен:-)))

      Коментар


      • Ogyn, ima vreme za tova ... neka da zavurshim 3-tata vulna, posle da korigirame s 4-tata, 5-tata i posle ste mu mislim

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Valuator
          Чичо Личо, то това за доходностите на фондовете, както и онова за презаписването при Трейса, май не е много за хвалене В смисъл, че България (поне географски) е по-близо до Гърция, а Румъния до Европа, ако ме разбираш какво искам да кажа
          несъмнено ще ударим Гърците в земята, но това няма да стане в следващата една година
          много сме далеч от масовостта при инвестициите но борсата и от издуването на индексите на техния пазар 98-99-00
          ...манталитетът ни е такъв, че няма как да не срутим пазара рано или късно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от franky4fingers
            Neka ne priburzvame s generalnite izvodi

            Neka poveche indikatori potvurdqt prikliuchvaneto na korekcqta
            Франки завръщащият се оптимизъм сред играчите ще помогне на индикаторите да потвърдят

            Коментар


            • Оригиналния жаргонен термин е "Стръскване на презрелите круши", Пепи Презрелите падат в специално приготвени за целта кошове, за да не се подбият про падането Гнилите сами падат на зематя и тях прасетата ги ядат

              Първоначално изпратено от Пепи
              Ами, Valuаtor, операция отръскване на гнилите круши приключи..........:-))

              Коментар


              • Neka ne priburzvame s generalnite izvodi

                Neka poveche indikatori potvurdqt prikliuchvaneto na korekcqta

                Коментар


                • SOFIX and Hard Rock Hallelujah
                  http://www.vbox7.com/play:75eebe03
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • И все пак сесията не е приключила...

                    п.с - ...за седмицата да не говорим!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Пепи
                      Ами, Valutor, операция отръскване на гнилите круши приключи..........:-))
                      Поздрави за словата!!! Операция - отръскване на гнилите круши приключва, и се радвам, че с тази операция се отраскаха и част от добрите компании, за да купя и аз на евтинийка!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Valuator
                        Чичо Личо, то това за доходностите на фондовете, както и онова за презаписването при Трейса, май не е много за хвалене В смисъл, че България (поне географски) е по-близо до Гърция, а Румъния до Европа, ако ме разбираш какво искам да кажа
                        хахаха
                        Разбирам те Valuator

                        Но нека внесем малко оптимистична нотка. Нека помогнем малко да се рзведри негативното настроение сред колегите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Valuator
                          Най-вероятно днес SOFIX ще формира Doji и все ще е прекалено рано да твърдим убедително, че микро-трендът от последните дни се обръща - затова ще трябва да изчакаме следващите дни до края на седмицата Отнемането на силата на негативните импулси само по себе си обаче е добра новина
                          Никакво doji, ами направо покачващо се барче........ до края на сесията, според мен:-)))

                          Коментар


                          • Чичо Личо, то това за доходностите на фондовете, както и онова за презаписването при Трейса, май не е много за хвалене В смисъл, че България (поне географски) е по-близо до Гърция, а Румъния до Европа, ако ме разбираш какво искам да кажа

                            Коментар


                            • само цитирам:

                              Първоначално изпратено от prascho
                              това ,че на някой не му харесва истинта не е причина за несериозност по въпроса, има кеш но той не е безкрайна величина само в петък някой от ДФ са се разделили с по няколко милиона , а до кога питам аз? и отговор не искам;Р
                              Първоначално изпратено от prascho
                              в някой от форумите бях казал ,че днес е повратен момент ,от които зависи дали купона ще стане голям ,мисля че знака е повече от красноречив ,фондовете започват да се заливат от заявления за продажби ,кеша пада кризата ни згащи по долни гащи както става обикновенно , а те са най-големите играчи на пазара. Всеки да си прави изводите.

                              P.s това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него освен извънземните
                              Първоначално изпратено от prascho
                              мечкаря със селски пръчки не споря затова от левия в десния крачол..на темата , в КАПМАН е тотална истерия

                              П.с не е препорака за покупко продажба ,а лично наблюдение
                              Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                              Коментар


                              • Qvno do kraq na godinata ste se atakuva SOFIX 2000

                                Коментар

                                Working...
                                X