IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prascho
    пазарът в бг е супер манипулативен , което е много добре за едни ,и много жалко за други , но от друга страна другите нямат място на този пазар
    Лесно реши кои имат право да са на пазара и кои- не.
    Най-добре на пазара да са само 2-ма играчиДа си купуват и продават един на другхахаха
    А още по-добре да няма пазар, А?
    хахха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prascho
      пазарът в бг е супер манипулативен , което е много добре за едни ,и много жалко за други , но от друга страна другите нямат място на този пазар
      На това и проф. Вучков би завидял.Каква мисъл само.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • пазарът в бг е супер манипулативен , което е много добре за едни ,и много жалко за други , но от друга страна другите нямат място на този пазар

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prascho
          мисля ,че доста от вас би трябвало да са благодарни на Елана , който трябва ще разбере какво имам в предвид
          Не знам какво имаш В предвид, но знаеш ли, че понякога създателите на Паника биват изяждани от нея )

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham
            Първоначално изпратено от prascho
            Първоначално изпратено от franky4fingers
            Da suzdavash panika e mnogo dohodonosen biznes ...

            ти как мислиш че съм направил първият си милион ))
            Виртуално.
            хахаха-това е добро!и май е вярно!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
              Първоначално изпратено от ogyn
              Първоначално изпратено от Valuator
              Чичо Личо, то това за доходностите на фондовете, както и онова за презаписването при Трейса, май не е много за хвалене В смисъл, че България (поне географски) е по-близо до Гърция, а Румъния до Европа, ако ме разбираш какво искам да кажа
              несъмнено ще ударим Гърците в земята, но това няма да стане в следващата една година
              много сме далеч от масовостта при инвестициите но борсата и от издуването на индексите на техния пазар 98-99-00
              ...манталитетът ни е такъв, че няма как да не срутим пазара рано или късно
              няма да стане тая защото елана ни предупреждават навреме и ще се погрижат за всички нас

              хахахахахааха

              и А.А.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prascho
                Първоначално изпратено от franky4fingers
                Da suzdavash panika e mnogo dohodonosen biznes ...

                ти как мислиш че съм направил първият си милион ))
                Виртуално.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • мисля ,че доста от вас би трябвало да са благодарни на Елана , който трябва ще разбере какво имам в предвид

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prascho
                    Първоначално изпратено от franky4fingers
                    Da suzdavash panika e mnogo dohodonosen biznes ...

                    ти как мислиш че съм направил първият си милион ))
                    Ами внучето като ти прочете само част от коментарите във форума е убедено, че на борсата не си го направил

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ogyn
                      Първоначално изпратено от Valuator
                      Чичо Личо, то това за доходностите на фондовете, както и онова за презаписването при Трейса, май не е много за хвалене В смисъл, че България (поне географски) е по-близо до Гърция, а Румъния до Европа, ако ме разбираш какво искам да кажа
                      несъмнено ще ударим Гърците в земята, но това няма да стане в следващата една година
                      много сме далеч от масовостта при инвестициите но борсата и от издуването на индексите на техния пазар 98-99-00
                      ...манталитетът ни е такъв, че няма как да не срутим пазара рано или късно
                      няма да стане тая защото елана ни предупреждават навреме и ще се погрижат за всички нас

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от franky4fingers
                        Da suzdavash panika e mnogo dohodonosen biznes ...

                        ти как мислиш че съм направил първият си милион ))

                        Коментар


                        • определено заявките купува взеха привес над тези продава по повечето "секси" позиции

                          Коментар


                          • Da suzdavash panika e mnogo dohodonosen biznes ...

                            Коментар


                            • бе пишете ги тия работи в темата за паниката

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя)
                                Първоначално изпратено от ogyn
                                Първоначално изпратено от Valuator
                                Чичо Личо, то това за доходностите на фондовете, както и онова за презаписването при Трейса, май не е много за хвалене В смисъл, че България (поне географски) е по-близо до Гърция, а Румъния до Европа, ако ме разбираш какво искам да кажа
                                несъмнено ще ударим Гърците в земята, но това няма да стане в следващата една година
                                много сме далеч от масовостта при инвестициите но борсата и от издуването на индексите на техния пазар 98-99-00
                                ...манталитетът ни е такъв, че няма как да не срутим пазара рано или късно
                                а бе, не съм много съгласна)
                                Като народопсихология сме по-близо до румънците, отколкото до византийците)...Като все пак, сме си ...НИЕ))

                                не съм съгласен , по-скоро румънците са по-близо до нас и най-вече до Столипиново

                                Коментар

                                Working...
                                X