IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от franky4fingers
    Колеги не разбрахте ле ,че до НГ няма нагоре,а ще има корекция надолу с леки вълнички нагоре.Търсете вълничките.....Не е препоръка ,а само мнение...
    Spored men kato izleznat consolidiranite otcheti ste trugnem nagore.
    Sled 26.11. trugvame kum 2000.
    Кога чешкия инв. посредник ще се включи на нашата борса? Какво ли ще се случи тогава?[/url]

    Коментар


    • Както отбеляза Съни днешната сесия е до 14 часа, продавачите най-вероятно не са осведомени за промените, затова след 13:00 сме твърдо нагоре
      --

      Коментар


      • Prodavachite, da znaete, che inteligentno vi oturvaha ot "nadcenenite" vi akcii, blagodarq vi, che vi ima ...

        Коментар


        • Колеги не разбрахте ле ,че до НГ няма нагоре,а ще има корекция надолу с леки вълнички нагоре.Търсете вълничките.....Не е препоръка ,а само мнение...
          Spored men kato izleznat consolidiranite otcheti ste trugnem nagore.
          Sled 26.11. trugvame kum 2000.

          Коментар


          • Колеги не разбрахте ле ,че до НГ няма нагоре,а ще има корекция надолу с леки вълнички нагоре.Търсете вълничките.....Не е препоръка ,а само мнение...

            Коментар


            • ... ... искам да кажа, че в момента графиките не са много верни ... така да се каже има мъртво вълнение ... на плажа има черен флаг - къпането забранено ... ... акулите са на ход ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ход
                Първоначално изпратено от ПИЧ
                За понеделник(12.Ноември) смятам че няма да има слизане надолу, вече ударихме дъното.
                Поне аз. Дано си прав.
                Аз казвам сряда 14.ноември.

                Коментар


                • Все пак да бъдем реалисти. 30% от главницата не е малко, още повече, че никой досега не е постигнал такива условия.

                  Коментар


                  • Не забравяйте и друго - че откак са се натрупали тия дългове досега, зеленото се е обезценило в пъти. Реално ще получим 10-12% от кинтите си... Ама сега политиците ни ще се бият в гърдите каква добра сделка са направили.... Оправданията, че тия нямали кинти са глупави и смешни - море от петрол имат под пясъкът... баси - омръзна ми от дупедавщина... опростиха дълговете на всички циганори, чийто държавици построихме, толкова ли сме богати, че да опрощаваме два тира мангизи дълг?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от franky4fingers
                      Nqma da e zle da ni plastat v petrol
                      Да това щеше да е по-добра сделка!

                      Коментар


                      • 10.25 цента за долар. Според мен сме много ларж.

                        Коментар


                        • Nqma da e zle da ni plastat v petrol

                          Коментар


                          • И как да сме го компенсирали напримерно? За възстановяването на бившата Садамия - аз не бих правил бизнес с хора, които не си плащат борчовете. Ми те може после пак да ни прецакат.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Dano da sme kompensirali po nqkakav nachin ostanalata chast ot dulga ...

                              Nqma da e zle i BG firma da uchastvat vuv vuzstanovqvaneto na Iraq, kakto i v exploataciqta na petrolnite im zalezi ama ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ST
                                Добра новина и във връзка с платежния баланс за 2008

                                Ирак ще изплати на България 360 млн. долара от дълга си кеш
                                Дарик
                                Гергана Михайлова
                                11 ноември 2007 15:38





                                360 милиона долара кеш ще получи България от Ирак. С това дълговите взаимоотношения на двете страни се считат за уредени, съобщи министърът на финансите Пламен Орешарски. България е първата страна, която постига толкова благоприятно споразумение от страните- кредиторки в Парижкия клуб, а преговорите са били водени в условията на пълна конфиденциалност през последните две години.


                                Кешовото плащане от 360 милиона долара представлява 30 процента от главницата на дълга, който Ирак има към България. Парите ще бъдат изплатени до средата на следващата година, уточни министър Пламен Орешарски. Общият размер на задължението, натрупано към страната ни, е 1 млрд. 860 млн. долара и е резултат от доставки на фирма Кинтекс през 80-те години.

                                Съществували са редица варианти за погасяването му.
                                Съгласно план на Парижкия клуб на страните кредиторки е начертана схема за опрощаване на 80 % от дълга, като останалите 20 % биват изплатени под формата на 23- годишни облигации. Редица страни са последвали параметрите му, а някои като САЩ, Малта, Кипър и Словакия са опростили напълно вземанията си от Ирак. Пред България е стояла и възможността за продажба на дълга.

                                Преговорите по уреждането му са резултат на самостоятелни усилия на финансовото ни минестерство, допълни още Орешарски. Той подчерта, че вече е налице нова ситуация за бизнеса, който може да се възползва от липсата на дългови взаимоотношения с Ирак.
                                Тия мръсни цигани са ни завлекли с 1 500 000 000 кинта и ти наричаш това ДОБРА НОВИНА !?!?! Откъде накъде ще им опрощаваме такъв огромен дълг?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X