IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Банкера
    И аз ще почна да я следя тази акция

    Първоначално изпратено от NOK
    Някой, който следи позицията да каже какви са му прогнозите за 2009.
    Мениджмънта като гледам залага доста консервативен таргет, който за 2008 беше изпълнен още третото тримесечие, а в годишния консолидиран очакванията са ми продажбите да са между прогнозните за 2009 и 2010 т.е. около 80млн.
    Профит маржина е нисък, но с по-ниската цена на горивата и торовете съчетано със затвореният им цикъл на производство и оносително нееластичната цена на хляба този показател смятам, че ще се подобри.
    Ти като варненец може да кажеш дали им е добър хляба, тъй като тук не съм го срещал

    Коментар


    • И аз ще почна да я следя тази акция

      Първоначално изпратено от NOK
      Някой, който следи позицията да каже какви са му прогнозите за 2009.
      Мениджмънта като гледам залага доста консервативен таргет, който за 2008 беше изпълнен още третото тримесечие, а в годишния консолидиран очакванията са ми продажбите да са между прогнозните за 2009 и 2010 т.е. около 80млн.
      Профит маржина е нисък, но с по-ниската цена на горивата и торовете съчетано със затвореният им цикъл на производство и оносително нееластичната цена на хляба този показател смятам, че ще се подобри.
      мнението ми не е препоръка за покупко-продажба на акции

      Коментар


      • Някой, който следи позицията да каже какви са му прогнозите за 2009.
        Мениджмънта като гледам залага доста консервативен таргет, който за 2008 беше изпълнен още третото тримесечие, а в годишния консолидиран очакванията са ми продажбите да са между прогнозните за 2009 и 2010 т.е. около 80млн.
        Профит маржина е нисък, но с по-ниската цена на горивата и торовете съчетано със затвореният им цикъл на производство и оносително нееластичната цена на хляба този показател смятам, че ще се подобри.

        Коментар


        • Хмм, тук да не са излезли утрешни новини -> гледам се размятат едни пакети от ляво и дясно! :-)
          BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

          Коментар


          • Инвестицията в завод за био дизел не ми харесва! Тва нещо докато се роди и ще умре

            Коментар


            • Никой не коментира отчета .

              Коментар


              • докато на някои им спират парите защото крадът коректните продължават да вземат
                Фирма на Агрия Груп Холдинг със 750 хил. евро безвъзмездна помощ

                http://www.investor.bg/?id=68575
                не е препоръка
                Business as Usual

                Коментар


                • Агрия груп холдинг със 78% ръст на консолидираната печалба до 1,6 млн. лв.

                  http://www.investor.bg/?cat=5&id=68229


                  и да си припомним нещо добре забравено старо

                  http://www.investor.bg/?cat=45&id=46348

                  не е препоръка
                  Business as Usual

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Seljanin s portfeil
                    Първоначално изпратено от cityindex
                    Не препоръчвам на никого да чете такива дъвкани и предъвкани тъпотии. Ако искате анализ или си го направете сами или потърсете професионалисти, но не журналисти.

                    Агрия е много добра компания със сериозен потенциал. За мен Strong Buy. За вас не знам.
                    Страшен ник братле!! хахахаха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cityindex
                      Не препоръчвам на никого да чете такива дъвкани и предъвкани тъпотии. Ако искате анализ или си го направете сами или потърсете професионалисти, но не журналисти.

                      Агрия е много добра компания със сериозен потенциал. За мен Strong Buy. За вас не знам.

                      Коментар


                      • http://www.sundayherald.com/news/her...ood_crisis.php


                        хопа тропа тралала

                        Коментар


                        • какво да се вижда 132 натовариха на два пъти днес 39 246 + 9 000 броики

                          201 ... 8200 броики

                          продавача е 135
                          Business as Usual

                          Коментар


                          • много интересно е тука положението,свети някакъв светофар,въпроса е кой какво вижда)))))))
                            хубав ден на всички

                            Коментар


                            • и 107 лапнаха 2000 броики една голяма част от 133 дотук какво се случва големите ипта лапат акциики от малките интерсно

                              не е препоръка
                              Business as Usual

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kote_mote
                                Първоначално изпратено от jumbo
                                Нали не си мислите, че 132 купуват за някой от двата си фонда. По скоро ПФ купува през тях, което не е лошо.
                                да купува който иска - дали фонд или самите 132 все едно ми е
                                важното е, че ги продадох
                                мерси им
                                важното е да си щастлива и да си инвестираш добре тези парички

                                тук вече и играчите от ипо изплуваха, а който ми е следил постовете в темата от април насам може вече и да е левче или повече отгоре .... как и да е успех

                                аз оставам в позицията....

                                не е препоръка
                                Business as Usual

                                Коментар

                                Working...
                                X