IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Пазара",което в случая на Агрия е един голям участник,не реагира на отчета,което подхранва съмненията ми ,че този мистериозния купувач не е прочел нещо в него,което не знае... ...или пазара не е изненадан от отчета
    Last edited by petrg5s; 25.05.2022, 16:58.

    Коментар


    • Цената не може да насмогне на резултатите.
      Ръст на печалбата 194%, на приходите 60 %.
      37,56 млн. лв. 12 мес. печалба.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Не бих казал,че е нещо изключително,но защо ми се струва,че мистериозния голям купувач е знаел тези цифри Сега ще дистрибутира тук и после ще ви лисне .Нищо ниво под слънцето
        Младеж...ти наясно ли си как се прави реален бизнес и как се реализира печалба от 22 млн. лв. за 3м или х3 на миналогодишната? Обърни взнимание, че материалните запаси растат, не намаляват, което означава че Q2 ще има още приятни изненади... това на графиките не се вижда.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s

          Галфонсо,вие двамата интимни приятели какво толкова съм ви интересен ? И с стига с тези лични въпроси и лексикони,ти може да имаш неизживяно детство ,но тук сме предимно пораснали хора
          Да бе. Те порасналите хора точно така правят. Висят с месеци по форумите за да повтарят едни и същи грешни прогнози. Иначе за отчета признавам че съм разочарован. Очаквах доста по-висока печалба. Очаквах понижение на стоките, при положение че новата реколта трябва да се съхранява някъде , а не да се увеличават с 13 милиона. Явно сериозните продажби на стоки ще са през второто тримесечие и добрият отчет ще го чакаме още три месеца.
          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
            Нетни приходи от продажби:
            126 804 хил. лв.
            Нетна печалба:
            22 312 хил. лв.
            Общо активи:
            506 402 хил. лв.
            Рентабилност на приходите от продажби:
            17.60 %
            Възвращаемост на активите:
            4.41 %
            Възвращаемост на собствения капитал:
            11.20 %
            Не бих казал,че е нещо изключително,но защо ми се струва,че мистериозния голям купувач е знаел тези цифри Сега ще дистрибутира тук и после ще ви лисне .Нищо ниво под слънцето

            Коментар


            • За 3 месеца тази година изравнили рекордната годишна печалба за 2021 г. А запасите трябва да доведат до много по-сериозни печалби в Q2 P/E 5.5 бива

              Поздрави на всички акционери!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя
                Нарича се самотник страдащ от липса на внимание, за който дори и присмеха и подигравките са нещо.

                Иначе по темата.. Отчет КРАСОТА! Видяхме вече защо така упорито се изкупува ФФ-та. А с тези още по-големи материални запаси и следващите отчети се очертават страхотни!
                Дали ще успеят да си изкупят обратно акциите с този отчет

                Коментар


                • Отчетът отвя всички елхи, клонки и рибари
                  Last edited by Eminem; 25.05.2022, 17:03.

                  Коментар


                  • бива ) бива
                    Умереният риск винаги печели ! ))))))

                    Коментар


                    • Нетни приходи от продажби:
                      126 804 хил. лв.
                      Нетна печалба:
                      22 312 хил. лв.
                      Общо активи:
                      506 402 хил. лв.
                      Рентабилност на приходите от продажби:
                      17.60 %
                      Възвращаемост на активите:
                      4.41 %
                      Възвращаемост на собствения капитал:
                      11.20 %

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        разчертал съм още миналата седмица https://i.imgur.com/v9LhS5q.png

                        от 17- юни(миналата седмица)пшеницата е вече -13%...за 5-6 дена търговия само.Не знам дали акционерите на Агрия ги следят тези неща и имат ли ориентанция в пространството

                        А пада,именно заради тези слухове за коридорите.Те и сега изнасят през Унгария и Полша,но по-малки количества

                        Таз месечния връх 1284$ ,може да остане такъв за много ,много месеци напред,ако трябва да съм честен.После ските
                        Този връх ,1284 може и да е звездата горе на елхата
                        Мисля че всички колеги, разбрахме че един финасов гений, правещ милиарди по борсите ни казва че тук ще рисува елха. Това което не разбираме е какви са мотивите на този финасов гений, от няколко месеца сън да не спи и денонощно виси в един форум, повтаряйки едно и също и то при положение че дори няма къса Агрия.
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          за следващите седмици до към края на август е константен спада, но след това си идва симен сезон...
                          Колко да е спада...? - а тука дори никакъв,- и крос до над 35+ не е за коментар
                          разчертал съм още миналата седмица https://i.imgur.com/v9LhS5q.png

                          от 17- юни(миналата седмица)пшеницата е вече -13%...за 5-6 дена търговия само.Не знам дали акционерите на Агрия ги следят тези неща и имат ли ориентанция в пространството

                          А пада,именно заради тези слухове за коридорите.Те и сега изнасят през Унгария и Полша,но по-малки количества

                          Таз месечния връх 1284$ ,може да остане такъв за много ,много месеци напред,ако трябва да съм честен.После ските
                          Този връх ,1284 може и да е звездата горе на елхата

                          Коментар


                          • трябва да се много ограничен, че да не си разбрал още накъде ще е движението или да си мислиш, че следва спад в близко време ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Мислиш,че пшеницата ще качи до 2000$ ,а Агро балона до 100?

                              за следващите седмици до към края на август е константен спада, но след това си идва симен сезон...
                              Колко да е спада...? - а тука дори никакъв,- и крос до над 35+ не е за коментар

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53
                                ....
                                Мислиш,че пшеницата ще качи до 2000$ ,а Агро балона до 100?

                                Тука няма и викачи даже,както в Балонерко,за да се ориентирам какви цени очаква масовката
                                Пък и ги е страх да правят прогнози.И с основание защото нищо не знаят,но все пак...
                                Last edited by petrg5s; 26.05.2022, 05:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X