IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Ще се радвам да си върна продадените бройки на цени под 20 лв., но май трудно ще се случи. Прекалено много лисанки се навъртата под лозата с "киселото грозде"
    Аз ще съм доволен на още 2-3 тона под 22 лв., ама да видим

    Коментар


    • Ще се радвам да си върна продадените бройки на цени под 20 лв., но май трудно ще се случи. Прекалено много лисанки се навъртата под лозата с "киселото грозде"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от compmanbg Разгледай мнение

        Все още е в сила 100К buyback в диапазона 28-33. Щом Батко е готов на тая цена си мисля, че всичко под нея е по-скоро добър шанс за допълване. Не че ще се случи остатъка от обратното, по-скоро визирам само/оценката на хората, които раздават картите. Иначе нищо неочаквано - няма как да има повторение на миналогодишните безумици, то не е и полезно за един бизнес. Моя хоризонт и очакване за хубави печалби и съответно up на акцията са след 2026 - по ред причини. Дотогава скромно събирам като пчеличка, ако изпадне нещо . За българската действителност и политическа конюктура, Агрия ми се струва задължителен елемент от портфолиото на всеки опoртюнист дръзнал да мери шпаги на BSE!
        При всяко положение всичко под 23-24 е подарък според мен и мажо ще го покаже през юни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

          Точно като пробива надолу от 22-23 с обем?? Някъде към 15-17 ще я чакам, освен ако някой от отчетите не я закрепи трайно на по-високо ниво
          Все още е в сила 100К buyback в диапазона 28-33. Щом Батко е готов на тая цена си мисля, че всичко под нея е по-скоро добър шанс за допълване. Не че ще се случи остатъка от обратното, по-скоро визирам само/оценката на хората, които раздават картите. Иначе нищо неочаквано - няма как да има повторение на миналогодишните безумици, то не е и полезно за един бизнес. Моя хоризонт и очакване за хубави печалби и съответно up на акцията са след 2026 - по ред причини. Дотогава скромно събирам като пчеличка, ако изпадне нещо . За българската действителност и политическа конюктура, Агрия ми се струва задължителен елемент от портфолиото на всеки опoртюнист дръзнал да мери шпаги на BSE!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

            Точно като пробива надолу от 22-23 с обем?? Някъде към 15-17 ще я чакам, освен ако някой от отчетите не я закрепи трайно на по-високо ниво
            Когато пада чакаме все по-надолу, като се качва - все по-нагоре. Накрая май само чакаме!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

              Точно като пробива надолу от 22-23 с обем?? Някъде към 15-17 ще я чакам, освен ако някой от отчетите не я закрепи трайно на по-високо ниво
              Или покупките през Юни

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                Вход днес с 1200 артии..... дебна за още малко повече до края на май, че юни..... нали знаете
                Точно като пробива надолу от 22-23 с обем?? Някъде към 15-17 ще я чакам, освен ако някой от отчетите не я закрепи трайно на по-високо ниво

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                  Вход днес с 1200 артии..... дебна за още малко повече до края на май, че юни..... нали знаете
                  Браво колега!

                  Коментар


                  • Как го виждате консолидираното Q1?
                    Движението на цената предполага по-песимистични от преобладаващите песимистичните очаквания

                    Коментар


                    • Вход днес с 1200 артии..... дебна за още малко повече до края на май, че юни..... нали знаете

                      Коментар


                      • https://i.postimg.cc/D7WcDFbq/0000.png

                        Коментар


                        • Колеги фундаменталисти,да не ползвате руски калкулатори тук?
                          Хич не излизат нещо сметките

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                            Знаех си, че няма да пропуснеш тоз крайъгълен момент. RSI също изглежда интересно.

                            Коментар


                            • https://i.postimg.cc/4JRJqvGx/5555.png

                              Коментар


                              • https://www.investor.bg/a/520-zemede...rainskiya-vnos

                                Май в отчета за Q3 ще се отразят компенсациите...

                                Коментар

                                Working...
                                X