IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • террористы сознательно целились в инфраструктуру «зерновой сделки»: Президент прокомментировал российскую ночную атаку Владимир Зеленский сообщил, что на утреннем селекторном совещании заслушал информацию о российских ударах по Одесской, Житомирской и другим областям. Глава государства поручил ВСУ усилить защиту людей и портовой инфраструктуры, а МИД - активизировать контакты с партнерами для усиления давления на рф и продолжения нормального экспорта украинского зерна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
      В Одессе ракеты «Оникс» и Х-22 попали в объекты портовой и критической инфраструктуры
      В частности, пострадали зерновой и масляный терминалы. Повреждены резервуары и оборудование для загрузки. Возник пожар, пострадавших нет, сообщают в ОК "Юг".
      Заради това ще им дадат ATACMS и Кримския мост още тази година ще бъде разрушен.
      Отива се към ескалация

      Коментар


      • Моменты ночного "удара возмездия" РФ по Одессе. Первое видео ОБЯЗАТЕЛЬНО смотреть со звуком! Прилёты и детонации, которые т.н. "Z-патриоты" (на самом деле - людоеды и предатели России и русского народа) заслужили...

        Коментар


        • В Одессе ракеты «Оникс» и Х-22 попали в объекты портовой и критической инфраструктуры

          В частности, пострадали зерновой и масляный терминалы. Повреждены резервуары и оборудование для загрузки. Возник пожар, пострадавших нет, сообщают в ОК "Юг".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

            снощи
            Гледах попаденията. Не е нещо съществено. Бързо ще го възстановят.

            Коментар


            • Ще си изнасят през Черноморск тогава

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss. Разгледай мнение

                Кога го разрушиха?
                снощи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                  След няколко дни чуденки ще има ли сделка или не,
                  руснаците разрушиха одеското пристанище и въпроса се реши
                  Кога го разрушиха?

                  Коментар


                  • След няколко дни чуденки ще има ли сделка или не,
                    руснаците разрушиха одеското пристанище и въпроса се реши

                    Коментар


                    • Цената вече ми се струва много привлекателна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от acb
                        + 66 % е за последните 3 години.
                        Пътувай с вятъра...

                        -38% е за последните пък 12г .
                        И какво общо имат тея глупости с цената на Агрия?
                        Last edited by X_Y; 19.07.2023, 09:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Не трябва да се вярва и на празнодумци и като теб обаче.
                          Всеки заинтересуван може да провери минали анализи или прогнози и да разбере кой е празноглавеца

                          От теб една вярна прогноза не съм чул за 5г !!! Без майтап.Единствено като най-голямата риба очакваш само и винаги ръст в Атера
                          Докато аз от под 2лв тая акция съм и написал и начертал всички движения досега.Без изключение ! Средносрочните движения .И са си там в темата за Атера и всеки може да ги провери.

                          И сега като ти казах,че предстои спад, напълнихте гащите с другата риба здравко еди кой си и взехте да празнодумствате и да ме преследвате във всяка тема
                          Чак пък да си преследван във всяка тема ?! -Не е добре толкова на сериозно да се взема човек...
                          Картинките, които рисуваш , са единствено за спад на актив - ако се случи не може ти затвори устата човек, ако не се случи- траеш си .
                          Хитряга..

                          пп Царевицата е 10 % ъп последната седмица.
                          Кво прайм ся?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от acb Разгледай мнение
                            И теа дето разни картинки рисуват са наясно със сънищата на Путя, разбира се...
                            Бравос - това си е ТА по учебник!
                            Вервйте им!
                            Не трябва да се вярва и на празнодумци и като теб обаче.
                            Всеки заинтересуван може да провери минали анализи или прогнози и да разбере кой е празноглавеца

                            От теб една вярна прогноза не съм чул за 5г !!! Без майтап.Единствено като най-голямата риба очакваш само и винаги ръст в Атера
                            Докато аз от под 2лв тая акция съм и написал и начертал всички движения досега.Без изключение ! Средносрочните движения .И са си там в темата за Атера и всеки може да ги провери.

                            И сега като ти казах,че предстои спад, напълнихте гащите с другата риба здравко еди кой си и взехте да празнодумствате и да ме преследвате във всяка тема
                            Last edited by petrg5s; 18.07.2023, 19:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                              Четеш евангелието като дявола
                              Ако ми беше прочел поста,нямаше да спамим

                              От обявяване на новината вчера ,пшеницата е -6%
                              После ти казах какво е казал Ердоган и какво ще стане,ти влизаш е някъв обяснителен режим

                              В заключение,и пшеницата е -6% и сделката ще си върви,без значение русия,както го казах.
                              Още нещо има ли неясно?
                              Тази сделка няма никакво значение за цената на Агрия между другото !
                              Last edited by petrg5s; 18.07.2023, 20:07.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                                Четеш евангелието като дявола

                                Истината е, че вероятността да се продължи сделката е много голяма,
                                защото натиска от Анкара, Пекин, САЩ и ООН е голям

                                #Türkiye received an appeal from #Ukraine with a proposal to resume the grain deal without the participation of #Russia.

                                Путя накрая ще я удължи, защото няма ресурс да я спре
                                Т.е цената на Агрия зависи от това как Путя ще се събуди утре и дали ще се чуе с Ердоган или не.
                                И теа дето разни картинки рисуват са наясно със сънищата на Путя, разбира се...
                                Бравос - това си е ТА по учебник!
                                Вервйте им!
                                Last edited by acb; 18.07.2023, 14:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X