IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Оо, преди година и нещо той и при Агрия се омаза здраво. Акцията направи едно бързо движение от 12 до 19 лв. и той орева форума какъв балон била станала и как това 19 е някъв абсолютен връх от който само ща пада. Тя пък отиде над 32 лв., преди да тръгне някаква корекция и "техничаря" да започне да ни вика "Аз казах ли ви!?"
    Техническият анализ е много важен за ликвидни акции на световните пазари. Нека не генерализираме от един злощастен и вреслив роден "техничар". По темата: ако днес не видим някакво голямо изсипване, то дъното е достигнато. Хубава компания, вероятно ще направи х2-3 близките 2г. Бизнесът обаче е с ниски маржове, няма потенциала на Шелли. Това може да се промени ако видим прословутата Голяма Световна Инфлация и цената на земята излети - само че е много хипотетично дали и кога.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      и "техничаря" да започне да ни вика "Аз казах ли ви!?"
      Ти като си много голям "разбирач" ,защо цената не е 60лв ?
      шестака като е много голям "разбирач" защо фалира шортвайки УК100 и защо Балонерко не направи ново дъно както твърдеше,а вместо това нов връх?
      Уникални риби, пък после се сърдят като им го кажеш



      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Оо, преди година и нещо той и при Агрия се омаза здраво. Акцията направи едно бързо движение от 12 до 19 лв. и той орева форума какъв балон била станала и как това 19 е някъв абсолютен връх от който само ща пада. Тя пък отиде над 32 лв., преди да тръгне някаква корекция и "техничаря" да започне да ни вика "Аз казах ли ви!?"
        Пълни лъжи !
        Но ако реването в на мама полата те успокоява,ок

        А тоя клоун който си цитирал да каже защо цената се удвои докато той "предсказваше" уверено ново дъно
        Как са ви събирали в този форум и до днес продължавам да се чудя,без майтап



        https://i.imgur.com/gAVxRUE.png




        Last edited by petrg5s; 18.08.2023, 10:10.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

          Ха ха ха петърчо техническия анализ

          Ето му техничесикят анализ на Шели питайте го що вече не пише там

          [ATTACH=CONFIG]n4104589[/ATTACH]
          Оо, преди година и нещо той и при Агрия се омаза здраво. Акцията направи едно бързо движение от 12 до 19 лв. и той орева форума какъв балон била станала и как това 19 е някъв абсолютен връх от който само ща пада. Тя пък отиде над 32 лв., преди да тръгне някаква корекция и "техничаря" да започне да ни вика "Аз казах ли ви!?"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
            Тук 60 трябваше да видим ,пък то ...
            Ще видим и повече

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


              Няма никаква разлика от акции,валутни двойки или фючърси на пшеницата !
              Всичките се търгуват от хора,а ТА проследява техните емоции и нагласи.
              Това е краткото обяснение
              Ха ха ха петърчо техническия анализ

              Ето му техничесикят анализ на Шели питайте го що вече не пише там

              Click image for larger version

Name:	slyg.jpg
Views:	5
Size:	14.7 КБ
ID:	4104589

              Коментар


              • да, ясно е, че е по-зле от миналата година, но все пак доходът за периода е 15.8 млн., което е доста повече от този на Шелито. Те пък си удрят задниците в тавана от щастие, нищо, че имат 4 пъти по-голяма капитализация. Голяма част от дохода е бил от данъци, предполагам върнат ДДС при износ?

                Коментар


                • Пшеницата и разказаха играта. Минус 30% от началото на войната.Тук какво чакат,не знам


                  https://tvc-invdn-com.investing.com/...0de04abca6.png


                  Коментар


                  • Тук 60 трябваше да видим ,пък то ...

                    Коментар


                    • А аз очаквам тичане по стълбите надолу

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        Не бойте се деца, - инвестираме здраво!
                        Нетен поток от инвестиционна дейност (Б): 3-2300 -53 651 -14 381
                        Положението, не е много розово. Очаквам нова корекция на прогнозите в негативна посока, и проблеми със съфинансирането на планираните инвестициите.

                        Коментар


                        • Не бойте се деца, - инвестираме здраво!
                          Нетен поток от инвестиционна дейност (Б): 3-2300 -53 651 -14 381

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение


                            ще го реинвестираш ли тук?
                            Като му дойде времето...
                            За сега ще връща "борчове" ,- по други "спонсорирали" я

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              ЧЕСТИТО;- и тук са се отчели с дивидента-СУПЕР на време

                              ще го реинвестираш ли тук?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                "Връзките" - са ми в ЕГНето, все по най отпред!!!
                                хахаха, не знаех, че по този признак ги превеждат ! То сигурно затова и аз все по напред се придвижвам !

                                Коментар

                                Working...
                                X