IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
    Абе колкото и да не важно по-дрехите посрещат,а по акъла изпращат нали така.Ами т виждал ли си ги тия собственици как изглеждат,колкото и да не е важен външният ви(а той винаги е важен) на село хората са по добре облечени. Тия въртят бизнес за милиони.Да се чуди човек на кого е бизнеса.Имах акции тук,никкога повече няма да си купя. Не препоръка все пак.
    хахаха
    току що счупи тъпомера
    Що не си купиш Полимери тогава, мисля 4е Банев е доста в час с модата
    Визията на кой по-точно от мениджмънта те притесни:
    http://www.agriabg.com/index.php?show=management

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
      Що бе експерте ...
      Абе колкото и да не важно по-дрехите посрещат,а по акъла изпращат нали така.Ами т виждал ли си ги тия собственици как изглеждат,колкото и да не е важен външният ви(а той винаги е важен) на село хората са по добре облечени. Тия въртят бизнес за милиони.Да се чуди човек на кого е бизнеса.Имах акции тук,никкога повече няма да си купя. Не препоръка все пак.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от никой. Разгледай мнение
        Надявай се калинке....
        Що бе експерте ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
          Колкото и да е кофти, няма как акционерите тук да не ни радва огромния ръст в цените на зърното.
          След продажбата на не толкова рентабилният бизнес с хлебопроизводстовото се надявам в следващите отчети да видим значително подобрение на profit margin-a

          Надявай се калинке....

          Коментар


          • AGR

            Колкото и да е кофти, няма как акционерите тук да не ни радва огромния ръст в цените на зърното.
            След продажбата на не толкова рентабилният бизнес с хлебопроизводстовото се надявам в следващите отчети да видим значително подобрение на profit margin-a

            Коментар


            • Не трябваше ли днес да излезе инфото кой е купил 9-те % от Агрия ?

              Коментар


              • http://www.pari.bg/article/2010/09/1..._djal_v_Agrija

                "Йорк Скай" продаде целия си дял в "Агрия"

                На извънрегулирания пазар бяха прехвърлени 9% от акциите на компанията.....

                Коментар


                • Из конс. отчет:
                  .....През периода, обхващащ второто тримесечие на 2010 г. дъщерното на „Агрия Груп Холдинг”АД дружество „Кристера”АД е осъществявало сделки, свързани с обичайната му търговска дейност по съхранение, преработка и търговия със зърно и неговите производи, като и фючърсни сделки по продажба на минерални торове, семена и препарати за растителна защита на външни контрагенти срещу доставка на пшеница, рапично семе и маслодаен слънчоглед „реколта 2010 г.”.....

                  Това е доста интересно при сегашните цени на пшеницата. Как ще коментирате?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                    Интересно дружество! Как мислите тези цени на пшеницата дали ще се отразят положително?
                    При добиви доста над средните за страната, и цени значително по-високи от миналата година, няма начин да няма положителни емоции в отчета за Q3

                    Коментар


                    • Интересно дружество! Как мислите тези цени на пшеницата дали ще се отразят положително?

                      Коментар


                      • Като цяло съм противник на публикуването на голи коефициенти без анализ на структурата на компонентите в тях, но копирам някои мои бакалски сметки Smile :

                        Агрия БГ Агро
                        цена 4.61 1.67
                        MarketCap. Х1000 31348 67396.19
                        Sales Q3/Q3 % -22.12 -33.27
                        EPS 0.23 0.11
                        SPS 7.62 1.17
                        P/E Q3 19.95 15.43
                        current ratio 1.83 1.01

                        Като печалба съм взел счетоводната, при ЕБИТДА - допълнителен плюс за Агрия.
                        Обработваемите площи са отново в полза на Агрия 96237 за 2008/2009.
                        Бизнес модела на Агрия производство на суровина - съхранение - преработка - продажба на краен продукт, също е по-добър, но това е въпрос на субективна преценка
                        Това въобще не заслужава коментар http://www.investor.bg/?cat=5&id=90670

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff
                            Първоначално изпратено от zhoro
                            Първоначално изпратено от ghettoff
                            Първоначално изпратено от zhoro
                            Първоначално изпратено от ghettoff
                            Какво стана тука? 33000 акции?
                            С търг ли минаха, като кифте или пазарна?
                            Кифте, мисля. Като моето, което ядох докато изтървах сделката.
                            и аз не можах да видя - вижда се само по следите 33000, неудовлетворени 5, купени 32995. с 2% + - стана ми интересно при положение, че БГ40 е -3%.
                            Ама теб чак сега ли ти стана интересно? Тук ми е интересно от 6 месеца.
                            От когато и на теб, от тогава и на мен. Но само ми става интересно, не съм си го правил интересно.
                            Мненията и коментарите ми не са препоръки за покупка или продажба на ЦК.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zhoro
                              Първоначално изпратено от ghettoff
                              Какво стана тука? 33000 акции?
                              С търг ли минаха, като кифте или пазарна?
                              На тия цени само кифте може да се вземе, плескавиците са за по-нататък

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zhoro
                                Първоначално изпратено от ghettoff
                                Първоначално изпратено от zhoro
                                Първоначално изпратено от ghettoff
                                Какво стана тука? 33000 акции?
                                С търг ли минаха, като кифте или пазарна?
                                Кифте, мисля. Като моето, което ядох докато изтървах сделката.
                                и аз не можах да видя - вижда се само по следите 33000, неудовлетворени 5, купени 32995. с 2% + - стана ми интересно при положение, че БГ40 е -3%.
                                Ама теб чак сега ли ти стана интересно? Тук ми е интересно от 6 месеца.

                                Коментар

                                Working...
                                X