IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

    Е, мин год е бил 3.5 а тази -4 млн.
    Нищо не е това на фона на възможностите, които имат дъщерните.
    Виж, ако бяха превели 40 млн по би им отивало
    Разбира се, че ме изненада Нео. И няма проблеми с кръщавките - мога и кръстник да почерпя по Сирни заговезни
    Дано всичко се развие добре и си вземете по един тлъст дивидент. Заслужавате търпението си!
    Аз имам леки съмнени, но дано не съм прав...
    Това не е компания в която да си купиш акции заради дивидентна доходност. Вероятно тази година ще е по-голям, но отново символичен спрямо цената. По-скоро е жест към акционерите. Иначе мениджмънта предпочита да задържи печалбата в компанията и да прави нови високодоходни инвестиции. Предполагам и затова не са дръпнали повече пари от дъщерните.
    Нека акцията ми донесе нови 8 лв. на акция капиталов доход тази година, пък и с 20 ст. дивидент ще се задоволя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Трябва да го има, а и в паричните потоци, преведеният дивидент за тази година е по голям ;- над 4милки е
      Признай че си изненадан от Неохима, нарочно те кръщавах
      Е, мин год е бил 3.5 а тази -4 млн.
      Нищо не е това на фона на възможностите, които имат дъщерните.
      Виж, ако бяха превели 40 млн по би им отивало
      Разбира се, че ме изненада Нео. И няма проблеми с кръщавките - мога и кръстник да почерпя по Сирни заговезни
      Дано всичко се развие добре и си вземете по един тлъст дивидент. Заслужавате търпението си!
      Аз имам леки съмнени, но дано не съм прав...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

        И тази година печалбите остават в дъщерните, а дивидентът за акционерите на Агрия ще е символичен/ ако го има/. Кофти...

        Трябва да го има, а и в паричните потоци, преведеният дивидент за тази година е по голям ;- над 4милки е
        Признай че си изненадан от Неохима, нарочно те кръщавах

        Коментар


        • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

          И тази година печалбите остават в дъщерните, а дивидентът за акционерите на Агрия ще е символичен/ ако го има/. Кофти...
          Но пък прилични покупки от вътрешари, не лош знак

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
            Що тъй печалбата на акция е 0,000 лв., това верно ли е?
            Не, това е неконсолидиран отчет - за разлика от инта, не се правя на велик и отговарям директно
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Що тъй печалбата на акция е 0,000 лв., това верно ли е?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Как им откъсна от сърце , може и да има за ,20/акц.
                2. Текуща печалба 1-0454 2 109 2 016
                И тази година печалбите остават в дъщерните, а дивидентът за акционерите на Агрия ще е символичен/ ако го има/. Кофти...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iliya Angelov Разгледай мнение
                  Промяна в броя на притежаваните гласове към 31.12.2021 година
                  През отчетния период „Комерс“ЕООД е придобило 57 215 броя акции, с което участието му нараства от
                  26.19% на 27.04% от капитала на „Агрия Груп Холдинг“АД.
                  През отчетния период Светломир Илиев Тодоров е придобил 7 442 броя акции, с което участието му
                  нараства от 10.07% на 10.18% от капитала на „Агрия Груп Холдинг“АД.
                  През отчетния период Универсален Пенсионен Фонд „Доверие“ е продал 2 958 броя акции, с което
                  участието му намалява от 5.02% на 4.98% от капитала на „Агрия Груп Холдинг“АД.
                  Инфото за УПФ Доварие обаче не е актуално към 31,12 според мен.
                  От Агрия просто са представили оповестяването за слизане под 5%, но не са проследили до къде е спаднал този пакет в края на годината.
                  Наскоро видяхме отчета на Доверие и изчислено по левовата стойност и пазарната цена, може да се предположи, че са им останали към 140 хил. акции в края на 2021-ва.
                  Last edited by Батя; 28.01.2022, 16:01.

                  Коментар


                  • Промяна в броя на притежаваните гласове към 31.12.2021 година
                    През отчетния период „Комерс“ЕООД е придобило 57 215 броя акции, с което участието му нараства от
                    26.19% на 27.04% от капитала на „Агрия Груп Холдинг“АД.
                    През отчетния период Светломир Илиев Тодоров е придобил 7 442 броя акции, с което участието му
                    нараства от 10.07% на 10.18% от капитала на „Агрия Груп Холдинг“АД.
                    През отчетния период Универсален Пенсионен Фонд „Доверие“ е продал 2 958 броя акции, с което
                    участието му намалява от 5.02% на 4.98% от капитала на „Агрия Груп Холдинг“АД.

                    Коментар


                    • Как им откъсна от сърце , може и да има за ,20/акц.
                      2. Текуща печалба 1-0454 2 109 2 016

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Е, това лесно може да се поправи.. Мажо купи на 15, а ти да се ослушваш на 14.. не върви някак
                        А дали е мажо или е някой от антуража в дъщерните е въпрос за само 50 хил хартишки
                        Last edited by Балониада; 28.01.2022, 15:15.

                        Коментар


                        • Има ли тук бикове или са се снишили в шубраците ?
                          Айде тореадори, влизайте на абордаж!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cam

                            Напълно съм съгласен, че не е на нивото на почти всички форумци(на по-високо е), иначе и мен ме разсмива - радвам му се на успехите и на движенията, в които се включва!
                            Много си доверчив и наивен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Утре всички ли ще продавате. ......с цялото това "надъхване".
                              Ще я продаваме на гадулки като теб. Ама от 28 нагоре.. да пеете как ще става 100 лв.

                              Коментар


                              • Утре всички ли ще продавате. ......с цялото това "надъхване".

                                Коментар

                                Working...
                                X