IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Който си мисли, че на полето е по-лесно да се пробва.Аз предпочитам на борсата. Лично за мене като ми падат позициите го приемам нормално. По се дразня като се вдигат, че се кефя прекалено.

    Коментар


    • Стабилизираха се нещата, така изглежда.

      Коментар


      • Cash is king! най-trusted оазарите падат като обезумели...ти би ли инвестирал в същото време в зона непозната никому...

        Коментар


        • Пазар, леля му, сега ще се разбере има ли пари за български акции :-)

          Първоначално изпратено от CrazyHorse
          още малко да се задълбочи кризата по пазарите по цял свят и некой чужденци като решат да продадат малко и ше гълтате водица...
          изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham
            Първоначално изпратено от boshko
            Първоначално изпратено от Вълчо-34
            ...Ама сега питам Бошко - мислех като дойде новата пенсия да купя от тия - падащите, дето имам вече, та да си намаля базата, ама що па не?
            Ако сега купиш от Алчност да не пропуснеш "бързите пари", а пазара продължи да пада, чувството Страх ще наделее и ще продадеш на загуба (по-голяма от колкото ако не си бил купил).

            П.П.: Не ми се водят излишни спорове и не се опитвам да давам акъл на когото и да било.
            boshko прав си.Ама само за новаците за които това е първа корекция.Гърмяните зайци не се плашат.
            Именно. Все пак бай Вълчо е 34-ти набор с 3 пенсийки и лесно може да се уплаши. :-P

            Коментар


            • NEMA DA PRODAVAM !!!

              Коментар


              • Не знам каква е тази паника и какво е това поевтиняване. По моите позиции няма никаква корекция, никакво поевтиняване, аз си освободих КЕШ преди месец и идята да чакам корекция по 5 от моите позиции нестига, че не поевтиняват а отгоре на всичко поскъпват с някоя стотинка. Смотана работа.
                Горенаписаното не е препоръка за търговия с акции. :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от boshko
                  Първоначално изпратено от Вълчо-34
                  ...Ама сега питам Бошко - мислех като дойде новата пенсия да купя от тия - падащите, дето имам вече, та да си намаля базата, ама що па не?
                  Ако сега купиш от Алчност да не пропуснеш "бързите пари", а пазара продължи да пада, чувството Страх ще наделее и ще продадеш на загуба (по-голяма от колкото ако не си бил купил).

                  П.П.: Не ми се водят излишни спорове и не се опитвам да давам акъл на когото и да било.
                  boshko прав си.Ама само за новаците за които това е първа корекция.Гърмяните зайци не се плашат.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Re: Докога

                    Първоначално изпратено от съни(тя)
                    Първоначално изпратено от blah blah
                    Докога смятате ще продължи така?
                    до понеделник)))) - Боби да си направи репата и ...гледай)))
                    Хи хи хи

                    Коментар


                    • още малко да се задълбочи кризата по пазарите по цял свят и некой чужденци като решат да продадат малко и ше гълтате водица...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34
                        ...Ама сега питам Бошко - мислех като дойде новата пенсия да купя от тия - падащите, дето имам вече, та да си намаля базата, ама що па не?
                        Ако сега купиш от Алчност да не пропуснеш "бързите пари", а пазара продължи да пада, чувството Страх ще наделее и ще продадеш на загуба (по-голяма от колкото ако не си бил купил).

                        П.П.: Не ми се водят излишни спорове и не се опитвам да давам акъл на когото и да било.

                        Коментар


                        • Re: Докога

                          Първоначално изпратено от blah blah
                          Докога смятате ще продължи така?
                          до понеделник)))) - Боби да си направи репата и ...гледай)))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34
                            Добър ден на всички хора тука!
                            И аз съм нов, ама толкова, че няма да повярвате!
                            Като гледам най-много с Калоян да си приказвам. Бе тя, внучката ми е винавна, че ме убеди да изкарам една стара кутия - бях си турил три пенсии за умирачка, и да си купя акции! И дедо Вълко - толкова му акъла, бум у дълбокото баш кога се размъти!
                            Ама сега питам Бошко - мислех като дойде новата пенсия да купя от тия - падащите, дето имам вече, та да си намаля базата, ама що па не?
                            Успех на всички и не ми придиряйте за глупави въпроси по-натам!
                            Седя и ти чета поста.Защо ли стилът ти ми е познат?Не знам.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Да бе хора, айде стига с тези теми, има ги достатъчно на брой, ако искам да пиша за корекцията вече не знам къде да се включа.
                              Иначе си е съвсем нормално, стига ревахте, сега е надолу, след време ще е нагоре.

                              Коментар


                              • Докога

                                Докога смятате ще продължи така?

                                Коментар

                                Working...
                                X