IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от justpassingby
    Korki, ti veche se panira i kompleksira totalno. Sorry ama edna straniza opravdania njamam nervi vreme i jelanie da cheta. Ste vidim kak ste sa nestata drugata sedmiza i pak ste si govorim. Do tuk az sum prav, da vidim drugata sedmiza. Tova e za sega. Pozdravi i uspehi.
    Абе ей. Не оценяваш това, че един възпитан и ерудиран човек като Корк ти обръща внимания. Само да ми паднеш ще последва физическа разправа!!!!

    Коментар


    • Korki, ti veche se panira i kompleksira totalno. Sorry ama edna straniza opravdania njamam nervi vreme i jelanie da cheta. Ste vidim kak ste sa nestata drugata sedmiza i pak ste si govorim. Do tuk az sum prav, da vidim drugata sedmiza. Tova e za sega. Pozdravi i uspehi.

      Коментар


      • justpassingby,продължаваш да правиш атракция.Признавам ти,добър си в това си амплоа.
        За разлика от теб,аз не съм играч на дребно.Не продавам като теб.Не отигравам движенията като теб.Не мисля като тебНе се хваля като теб.И се радвам разбира се,че нямам нищо общо с теб!
        Сега ти велик борсови играчо,кажи ми ,всеки ден ли позициите ти се катерят нагоре,да,сигурно,ти си велик играч,чичко Бъфет само ти диша праха Ти само печелиш,никога не са ти връщали позициите назад.НИКОГА.Убеден съм.
        Извинявай за иронията,но мисля,че не осъзнаваш какви ги вършиш на БФБ.Не че ми е проблем това,но като започнеш да ми обясняваш,че трябва да продавам сега и ми става смешно.
        Не ме интересуват твоите позиции,но едва ли можеш да печелиш толкова колкото аз печеля.Не и с тази стратегия.Не и на пазар,където 30% годишно е чудесно.Аз съм доволен на 130% или на 230 % ,както се казва,който го може,го може,който не,говори празни приказки.
        Сега ти ми обясни,защо продаде КАО и МОНБАТ!
        Дай едно разумна причина.Фундамента ли им е лош,перспективите ли им са лоши,няма да направят 30- 40% ръст до края на годината ли? Кое от горните твърдения не е вярно.Виж,проблема е само в твоята глава,никъде другаде.Най -малко,проблема е на БФБ.За съжаление ти не го осъзнаваш,но както казах,проблема е в теб и по-скоро в твоя джоб.
        Не може да ме е яд,че не съм те послушал,защото ти правиш фундаментална грешка.Ако си играч на дребно, твоята така наречена стратегия би вършила работа,да речем имаш 1000-2000 монбат и ги продаваш,да никакъв проблем.Помисли обаче,че има хора които имат 10000-20000 бр. Хора които след като са инвестирали толкова пари,повярвай ми,добре са си направили сметката,и няма нужда индивида Х да им казва,кога да продават и кога не.Стратигията на този тип инвеститори е съвсем друга,те не взимат емоционални решения като теб,те гледат напред.Да речем,2-3 години или дори повече.
        Надявам се разбираш разликата между едните и другите.
        В моя случай,аз нямам 2-3000 акции на ЕУБГ .Имам много пъти по толкова и какво да направя,виновен ли съм за това
        И какво,да те послушам и да ги разпродам и да смъкна цената с 60-70 стотинки.За какво,ще пада дружеството на 3 лева та да мога обратно да си купа по-ниско.Това е утопична мисъл на най-болния мозък. Да си продам акциите а след няколко дни да си ги купя обратно ,като да речем ще вдигна цената с 80-90 стотинки.
        Не съм чак толкова глупав, и колкото и да ти се иска другите да мислят като теб,не мисля,че можеш да намериш съмишленици,или поне не много или поне не на нашата борса
        Ти наистина ли мислиш,че някой с повече от 100-200 акции в която и да е компания ще те послуша и ще ги продаде.Ако е така,значи много се надценяваш,себе си а и форума в който твориш!

        пс
        Така като виждаш как пиша,мислиш ли,че се притеснявам,че днес съм 5-10 или 15 К назад.Да те успокоя,не се притеснявам,поради една проста причина,не знаеш преди това какво съм спечелил,нито пък едва ли може да ти го побере главата,какво ще спечеля занапред,така че,ако ти се притесняваш за мен ,недей,няма нужда,защото аз не се притеснявам.Не е лошо да гледаш как ще се държи ЕУБГ в близкия месец,мисля,че ще останеш учуден от всичко което се случва с тази акция,въпреки апокалиптичните ти прогнози за пазара като цяло.Убеден съм,че до края на месеца,всички моментни пасиви ще са заличени и ще съм доста повече напред
        Както и в един от предните си постовете написах,всичко е мащаб,ако имаш портфейл от 10-20 К нещата изглежат по един начин,ако имаш портфейл от доста по-голяма сума,нещата си изглеждат напълно нормално.Един ден си нагоре,друг ден си надолу.Важното е,че ако си избрал правилното дружество,тренда е нагоре.Кажи ми,как мога да се притеснявам,че днес ЕУБГ е върнало няколко малко,след като съм там от малко над 3 лева.Как да се притеснявам,след като имам предположение,колко ще е цената на ЕУБГ след 2-3 години.Мога само да съм радостен,за теб не знам.Аз не се влия от емоциите които владея теб.Казах ти,запиши си днес корко е ЕУБГ и след 2-3 години пак ще си говорим.Ако имаш кураж разбира се,защото понякога е необходим,за да печелиш,не винаги,но поне в повечето случай.
        Надявам се,да ти е забавно всичко това,ако не сори,не мога и за теб да мисля,важното е,че на мен ми е добре
        Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от justpassingby
          Pepi, tova im e rabotata na horata da otrazjavat novinite, takiva kakvito sa. Sega, che na njakoj ne mu iznasja ...
          V BG "investitorite" tepurva ste gurmjat. To i pri piramidite beshe taka, alchnite i golemite razbirachi naj-zdrav go otnasjat
          ти изгърмя и искаш и другите, а?

          Коментар


          • Pepi, tova im e rabotata na horata da otrazjavat novinite, takiva kakvito sa. Sega, che na njakoj ne mu iznasja ...
            V BG "investitorite" tepurva ste gurmjat. To i pri piramidite beshe taka, alchnite i golemite razbirachi naj-zdrav go otnasjat

            Коментар


            • Абе на наште журанлисти и дайте малък проблем и те от сламката правят греда,

              спомням си , като затвориха улиците за качествено преасфалтиране,

              журналистите вместо да коментират , че това е необходимо, За да имаме качествена инфраструктура и да се движим нормално с автомобилите си следващите 15-20г.,

              те започнаха да тръбят какви задръсрвания са се получили, какви затруднения, абе жалки хора , жалка държава, вместо да търсят позитивното, журналистите търсят под вола теле и мислят , че са голяма работа! :-)))))))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от boshko
                Първоначално изпратено от dex
                Първоначално изпратено от съни(тя)
                Не е истина)))....почти не гледам новини и направо щях да падна като чух специален анонс по БТВ преди малко за ....БФБ...Какво става!))....да не са се панирали...нещо)))

                ...само си пазете нервите....че много нараствали в световен мащаб...нервните кризи с присъщите им психични аномалии))
                Лелеее, още съм в шок, тоя беше застанал пред бика на бфб, водещите говореха все едно за ядрена физика ... хахах
                Чак ми стана интересно, дано го качат някъде да го гледам и аз. )))
                Гледай новините на бтв в 22:00 може пак да го дадат

                Коментар


                • justpassingb, реших и аз да се разкая, днес като най-голям кретен купувах.
                  Абе, ако те бяхме послушали и си продадем всички акции /и си оставим малко КАО/ сега акциите да бяха около НУЛАТА, затваряме борсата и си отиваме.
                  Всеки ход е грешен!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kork
                    Първоначално изпратено от justpassingby
                    Abe toj kupona nadolu tepurva zapocha vie na purvite -2% izpistjahte kato ostipani momi. Spete spojno, kakvoto sum vi obestal ste stane Aj naj me kefjat tezi deto pazaruva poslendite dni "na promozia"! Koj znae sega v koja dupka se krijat
                    Ти си много интересен персонаж колега.Надявям се,че не си загубил много от германския пазар.Въпреки,че ако е така,бих те разбрал.
                    Ще видим другата седмица кой е крив и кой е прав.
                    Успех и умната
                    Korki, kak ti se otraziha zagubite v BG, maj oste ne si si nauchil uroka, da slushash staroto!
                    Za mojte pozizii ne se bezpokoj, ti zjal jivot da se trepesh v Bg njama da stignesh i polovinata ot tjah, taka che moje samo da me zabavljavsh s postingite si!
                    Kaji sega kolko zagubi dnes i jad li te e, che ne me poslusha? Pone kato si napravil greshka, stani kato muj i si priznaj!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex
                      Първоначално изпратено от съни(тя)
                      Не е истина)))....почти не гледам новини и направо щях да падна като чух специален анонс по БТВ преди малко за ....БФБ...Какво става!))....да не са се панирали...нещо)))

                      ...само си пазете нервите....че много нараствали в световен мащаб...нервните кризи с присъщите им психични аномалии))
                      Лелеее, още съм в шок, тоя беше застанал пред бика на бфб, водещите говореха все едно за ядрена физика ... хахах
                      Чак ми стана интересно, дано го качат някъде да го гледам и аз. )))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя)
                        Не е истина)))....почти не гледам новини и направо щях да падна като чух специален анонс по БТВ преди малко за ....БФБ...Какво става!))....да не са се панирали...нещо)))

                        ...само си пазете нервите....че много нараствали в световен мащаб...нервните кризи с присъщите им психични аномалии))
                        Лелеее, още съм в шок, тоя беше застанал пред бика на бфб, водещите говореха все едно за ядрена физика ... хахах

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от justpassingby
                          Abe toj kupona nadolu tepurva zapocha vie na purvite -2% izpistjahte kato ostipani momi. Spete spojno, kakvoto sum vi obestal ste stane Aj naj me kefjat tezi deto pazaruva poslendite dni "na promozia"! Koj znae sega v koja dupka se krijat
                          Ти си много интересен персонаж колега.Надявям се,че не си загубил много от германския пазар.Въпреки,че ако е така,бих те разбрал.
                          Ще видим другата седмица кой е крив и кой е прав.
                          Успех и умната

                          Коментар


                          • Abe toj kupona nadolu tepurva zapocha vie na purvite -2% izpistjahte kato ostipani momi. Spete spojno, kakvoto sum vi obestal ste stane Aj naj me kefjat tezi deto pazaruva poslendite dni "na promozia"! Koj znae sega v koja dupka se krijat

                            Коментар


                            • V kraina smetka PANIKA nemashe !Samo nekolko obarkali se :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя)
                                Не е истина)))....почти не гледам новини и направо щях да падна като чух специален анонс по БТВ преди малко за ....БФБ...Какво става!))....да не са се панирали...нещо)))

                                ...само си пазете нервите....че много нараствали в световен мащаб...нервните кризи с присъщите им психични аномалии))

                                Коментар

                                Working...
                                X