IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук май никой не си спомня Промота ...

    http://kompanii.investor.bg/?cat=10&...ype=0&period=7

    Ако не сте виждали перфектната парабола моля заповядайте

    Я си представете че бяха се нахендрили там новобранци ... щеше да има голям рев.

    Истината е посредата Елана са прави но до някъде и не е редно по този начин да го казват. Трябва по плавно и по спокойно да се говори и още по спокойно да се предлагат промени в наредбите и законите.

    Коментар


    • Аз ли бъркам или фондовете са длъжни да обясняват на клиентите си че това което правят е рисково. Че високата доходност винаги се заплаща с по-висок риск и че колкото по-висока доходност очакват толкова по-висок риск поемат.

      Коментар


      • съвсем умишлено е взет този цитат и няма никакво значение кой е авторът му!
        Факт е, че има вече много хора, които са с такава нагласа!
        Защо си мислите, че всички са като вас и знаят какво е високодоходен фонд и какъв е риска при тях?!
        Какво ще стане, когато след такива изказвания на ИП и разни шефове се образуват опашки пред ИП-тата?
        За това говорим, че ЕЛАНА не са богоизбрани и както оня ден когато се записваха акциите на Трейс-а имаше опашка от 6 човека на средна възраст от около 60 г. да си купуват дялове от там, така ще ги има и още по-големи, за да си изтеглят парите!
        Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

        Коментар


        • Защо поствате на прасето постингите от капман в този форум. Може да прочетете там колко му е акъла

          Първоначално изпратено от kif
          ravnovesie, би ли коментирал това?

          мда това -3.7% ме поразби май е време да вдигаме гълабите от тука
          ще има в скоро време по телевизията "За бога братя не продавайте"!
          аз пак питам като преди 3 седмици - ЕЛАНА защо се мислят, че са богоизбрани?

          Коментар


          • Какво да коментирам всеки си има собствена оценка какъв риск е готов да поеме, като го стряскат -3,7 % какво прави на пазара на акции

            Коментар


            • ravnovesie, би ли коментирал това?

              мда това -3.7% ме поразби май е време да вдигаме гълабите от тука
              ще има в скоро време по телевизията "За бога братя не продавайте"!
              аз пак питам като преди 3 седмици - ЕЛАНА защо се мислят, че са богоизбрани?
              Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

              Коментар


              • http://www.vbox7.com/play:8bc5910a

                Ето го това става отново.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie
                  Е знаеш че те са го казали А цялата шумотевица срещу тях идва от анонимни форумци Аз съм за това да се казват и двете мнения. Сега елана какво правят нито ме интересува нито ги гледам, но това че имат смелостта да излязат пред всички и да си кажат мнението публично им го признавам като смелост. Виждаш колко негативно се настроиха срещу тях много хора и те би трябвало да са предвидили подобна развръзка и въпреки това го правят.
                  Единственото лошо е, че никъде не виждам в това изявление някой да е застанал с името зад думите си! Просто се използва асоциация, която дори не се е и събрала да обсъжда написаното и публикуваното!! Това е проблема! Много интересно е защо точно сега?! Никой не спори, че от това който е разумен ще спечели и то доста, но з/о се търси еднократен ефект? ОК повечето хора тъкмо чуха за Борса и решиха да инвестират и сега някой явно се опитва да свали цените надолу и то в момент, когато е кеширал! Аз не че имам нещо напротив, даже като съм на 50 % кеш в момента ми е даже повече от добре да си взема неща, дето след пол. годин ще са х3, но начина хич не е почтен!!

                  Коментар


                  • какво се предвидили?????
                    нали точно затова ги атакуваме, че с непремерените си изказвания от преди 3 седмици за пирамиди, Лайфчойс и незнам си какво още, което продължава нищо не са предвидили - хвърли един поглед в темата на КАПМАН МАКС дето списват основно хора с до 20-30 мнения и реакциите им след като фонда е на -3,5 % днес.
                    Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                    Коментар


                    • Точно защото смятам че нещата трябва да стават умерено смятам че трябва да се действа при максимална информация идваща и от двата възгледа, а не нормативно или с някакви там наказания. Те нещата ще си се уреголират от самият пазар, но за тази цел пазара трябва да действа нормално.

                      И когато усетя че едната страна липсва просто ми светва една червена лампичка че нещата могат да се объркат - просто равновесието изчезва

                      Коментар


                      • Е знаеш че те са го казали А цялата шумотевица срещу тях идва от анонимни форумци Аз съм за това да се казват и двете мнения. Сега елана какво правят нито ме интересува нито ги гледам, но това че имат смелостта да излязат пред всички и да си кажат мнението публично им го признавам като смелост. Виждаш колко негативно се настроиха срещу тях много хора и те би трябвало да са предвидили подобна развръзка и въпреки това го правят.

                        Коментар


                        • Равновесие, винаги съм харесвала умереният ти тон, независимо от критичносттвята ти....

                          Но, не съм съгласна в случая!
                          Същите, които са описали нарушенията ги допускат и правят непрекъснато!


                          за...последното IPO и това, което се случваше при най-големите...които сега са се сетили, че било голям цирк...еееееее

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie
                            Медиите са за да дават информация. Хората са си излезли с имената и с положението и казват какво мислят. Сега е ред на другата страна да излезе по медиите с имената си и пак така без общи приказки да си каже какво мисли.
                            Иначе какво става в разни рубрики по разни вестници разни хора говорят едни такива общи приказки, които всеки си ги разбира както си иска или по-скоро както му се иска.
                            с кои имена са си излезли????
                            че шефа на Елана се е скрил зад БАЛИП - ти на това ли му викаш излизане с име?
                            или на Апостолов - дето ама хич не му е работа да прави коментари кое е надценено или подценено?
                            Елана след като виждат, че нещата не са добре защо пуснаха от 2 седмици кредитиране срещу дялове - за да надуят борсата още повече същата тази борса за която шефа им разправя, че е надута до безобразие.
                            Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                            Коментар


                            • Подбона груба мярка наистина може да доведе до колапс в системата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie
                                Нали разбираш че ако се кажат конкретни позиции и конкретни сделки и това се докаже и се тръшнат глобите, които се полагат за подкрепа и надуване на позиции то някой ще трябва да затворят врати.
                                Да но това трябва да се азследва тихо и да се обяви в последния момент, ако ще се прави!
                                Ако има доказателства!
                                А не да се хвърля в паника осведомената и не дотам осведомената инвеститорска общност, все пак!

                                Коментар

                                Working...
                                X