IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • EKO NE SI OT TEZ TUK FUCK OFF PI4

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forest gump
      Купих си акции за да спечеля повече от колкото от депозит. Но вече за няколко месеца спечелих повече от колкото се надявах за години. Така че съвсем спокойно мога да не се отдавам повече на алчност. Навсякъде в този форум се коментира как някой манипулирал нещо, как някой помпал нещо, как някой правел нещо със скрити интереси, за да прекара другите. Ами не съм очаквал че има такива конспирации в нещо, което ми изглеждаше най-чиста игра. Не ми харесва такава атмосфера, защото нито разбирам много, нито пък бих разбрал ако някой вземе да прави нещо което не би ми харесало. А като не ми харесва стоя настрана, нито мога да променя нещо нито пък ми е работа.


      хахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахаххаха хахахаххаха Това е последното нещо, което един новобранец би написал във форума.....

      Коментар


      • EMI NIE MAJ SME NAJ-GOLEMITE ZA6TOTO OTAZQWAME REALNOSTTA OT PAZARA, MAKAR DA NE SME NAI-BOGATITE

        Коментар


        • Купих си акции за да спечеля повече от колкото от депозит. Но вече за няколко месеца спечелих повече от колкото се надявах за години. Така че съвсем спокойно мога да не се отдавам повече на алчност. Навсякъде в този форум се коментира как някой манипулирал нещо, как някой помпал нещо, как някой правел нещо със скрити интереси, за да прекара другите. Ами не съм очаквал че има такива конспирации в нещо, което ми изглеждаше най-чиста игра. Не ми харесва такава атмосфера, защото нито разбирам много, нито пък бих разбрал ако някой вземе да прави нещо което не би ми харесало. А като не ми харесва стоя настрана, нито мога да променя нещо нито пък ми е работа.

          Коментар


          • И, имайте предвид, че БФБ започва да увеличава скоростта, с която да става все повече конкуренция на банките и пенсионните фондове...., сещате ли се за по-големи?

            Коментар


            • Не може да се говори за паника на борсата.Може би за частично отрезвяване.
              Паника е ,когато се продава на каква да е цена, но никой не купува.
              (както казваше брокера ми 97-98г - ти лесно купуваш , а ма как ще ги продадеш...)

              Коментар


              • браво пич и аз съм на това мнение, нали зада се покачат акцииките е нужна малка паника та като тръгнат да се покачват, много ще искат и да продават и ще има за всияки, но големите винаги определят пазара, защото имат май най много парички нали...

                Коментар


                • Помислете малко бе момчета, не виждате ли страха около всики нас, който като гледам какви се пишат, вече е започнал да се превръща в паника. Всичко, което става на БФБ се казва психология, и когато на някой голям не му отърва да влезе сега е най-лесно да се създаде масова психоза, която да срине пазара за да могат въпросните големи да станат още по-големи!
                  Какво му има на пазара - има търсене, има и предлагане, кому е нужно всеки месец да си говорим само за балони, който го е страх от МЕЧКАТА, да не влиза в гората - народна поговорка.
                  Искам и друго да ви кажа - въпросните зайци и паникьосани "инвеститори" са причината фундаменталното да надделява над техническото...Ами то ако върви така, дайте да се разберем един път годишно да разпродадем, да падне пазара и после пак де се юркаме да купуваме!?....
                  разсъждавайте трезво

                  Коментар


                  • Естествено, че е най-добре сам да си правиш анализите.
                    Съвсем наскоро даже го споделих в темата на Лесопласт си направих един опит - излезе отчета аз реших да не го гледам, а да се ориентирам само от това, което ще публикува Инвестора и коментарите на форумците в самата тема - тотално разминаване ))

                    Успех и на теб!
                    Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kif
                      Michelagelo, каде видя че се оплаквам -
                      но на мен ми е адски любопитно поведението на Инвестор.бг
                      а иначе - по някой път хвърляй по един поглед на отчетите и как те се интерпретират в статиите им
                      Анализите на отчетите на дружествата, които ме интересуват, винаги си ги правя сам
                      Но що се отнася до новини и коментари за мен са номер едно сред финансовите медии. Новините винаги излизат първо тук, много рядко може да срещнеш некомпетентно мнение и аз лично не се сещам да съм виждал манипулативни действия от тяхна страна.

                      Успехи !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от forest gump
                        Не се ли притеснявате да наричате тези, които в момента продават зайци, ами ако наистина вземе да пада борсата, няма ли те да са направили най-доброто възможно да избягат на върха като си гарантират цялата натрупана до момента печалба. След като големите вече не са сигурни има ли балон или няма, то значи може и да има. А за мен и на половина да си мисля, че може да има балон е достатъчна причина да не стоя в нещо което може и да е балон. Алчността не беше ли един от смъртните грехове, и едва ли е сложен там защото е нешо хубаво.
                        Dali ima balon ili ne nikoi ne znae sas sigurnost. Balon e ako se spuka, a ako se udvoiat aktsiite - o4akvaniata golemi. Po printsip al4nostta a griax, no ne sam 4ak tolkova na4eten da ti kaza sas sigurnost dali strahat ne e sashto.. Ako ne e, triabva da stane.

                        Ne znam dali si gledal kak se pukat pazarni baloni, no tova ne stava ot niakolko statii vav vestinitsi. Nai-prostia primer, koito vzaimstvam ot priatel, kogata pazara se obrashta e kakto goliam korab zaviva - ima mnogo turbolentsia... Kakto i da e li4no mnenie samo.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forest gump
                          Не се ли притеснявате да наричате тези, които в момента продават зайци, ами ако наистина вземе да пада борсата, няма ли те да са направили най-доброто възможно да избягат на върха като си гарантират цялата натрупана до момента печалба. След като големите вече не са сигурни има ли балон или няма, то значи може и да има. А за мен и на половина да си мисля, че може да има балон е достатъчна причина да не стоя в нещо което може и да е балон. Алчността не беше ли един от смъртните грехове, и едва ли е сложен там защото е нешо хубаво.
                          Тогава какво правиш на борсата изобщо - не си ли дошъл за пари? О, или може би след това ще ги раздаваш на бедните - ако е така извинявай.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от franky4fingers
                            Verno tezi zurnalisti sa s otchaivasto slaba podgotovka. BG pazara ste bude efektiven, kogato draskachite vuv vestnici kato Capital, Pari, Cash, Dnevnik imat CFA certificate ili pone MsC Finance. Dotogava ...
                            И тук си много прав - журналистите не стават за нищо, но не само по тази тема а изобщо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от franky4fingers
                              Istinskite zaiuvci ne znaqt vse oste sto e borsa
                              Много си прав - това ще стане след някоя друга година и тогава наистина не трябва да сме тук. Просто ще изчакаме вълната и отново!

                              Коментар


                              • Verno tezi zurnalisti sa s otchaivasto slaba podgotovka. BG pazara ste bude efektiven, kogato draskachite vuv vestnici kato Capital, Pari, Cash, Dnevnik imat CFA certificate ili pone MsC Finance. Dotogava ...

                                Коментар

                                Working...
                                X