IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Билборд АД (BBRD / BOARD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ivanov, Какво точно имаш предвид, като казваш плюене. Споделих, че не е приятно да се чувстваш за втори път прецакан с поръчките за IPО, спрямо други участници в други ИП. Никой не те кара насила, да си сменяш посредника.
    А като казваш, че са ти давали мнение, значи си добре, защо да ги сменяш? На мен мнения не са ми давали, така че, нямам за какво толкова да съжалявам, освен за пропуснатите възможности в участия на IPO.
    Не ми е приятно, да коментирам още точно това, споделих достатъчно, не съм и плюла.
    За да не коменираме повече ИП, а по темата, ще кажа, че се надявам, да не е много голям презаписа... Ако е разочароващ като при Енемона, по-добре да не бях участвала.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Вие плюете ЮГ,но имайте впредвид,че те най-реално преценят нещата на борсата.Досега с тяхно мнение ,никога не съм загубил.Аз лично съм доволен и няма да сменям посредника.За да го направя ,то те трябва много ,ама много да ме ядосат.А как да ме ядосат ,като се държат с мен много мило и приятно.Всеки сам си решава за парите си.Имайте впредвид ,че където плюете не трябва да лижите....

      Коментар


      • Колко взимат в Юг за подадена поръчка за участие в ИПО
        Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • съни(тя), явно не им е за пръв път, да ни прецакват в Юг. В края на краищата, щом в Елана са по-добри в IPO-тата, наистина нямам нищо против този вариант, да се прехвърля там.
          Явно Елана имат име на сериозни "играчи" и видяхме, как всички се съобразяват с тях. За разлика от Юг, които, като че ли никой, за нищо не ги брои. А те продължават да ни поставят в неравностойно положение спрямо участници в другите ИП.
          С това престараване, което правят в Юг за IPO, мисля, че в средносрочен план вече ме загубиха като клиент. Проблема е, че не е приятно и за мен, да сменям бързо посредника, но когато човек иска, ще се справи.
          Догодина може да се листне някоя добра компания и предпочитам да не се чувствам прецакана, заради безсмислени изисквания на ИП.
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя)
            precakanoto, в Елана може да дават и на 1000%....и аз се замислям дали да не се прхвърля към тях))

            между другото, някъде искат поръчката с кеша - 1:1
            Postbank: cash 1:1. damn

            Коментар


            • precakanoto, в Елана може да дават и на 1000%....и аз се замислям дали да не се прхвърля към тях))

              между другото, някъде искат поръчката с кеша - 1:1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto
                Mikelangelo, като представителка на прецаканите с поръчките, предполагам, че след като ми искаха 50% кеш за да си пусна поръчка, значи вероятно няма да има такъв презапис като Енемона.
                Явно ще е невъзможно да се случи такъв презапис.
                Еми още по-добре Устройва ме

                А ти помисли, щом се чувстваш прецакана, дали да не смениш ИП.

                Коментар


                • Mikelangelo, като представителка на прецаканите с поръчките, предполагам, че след като ми искаха 50% кеш за да си пусна поръчка, значи вероятно няма да има такъв презапис като Енемона.
                  Явно ще е невъзможно да се случи такъв презапис.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Айде който чуе слухове за презаписването да казва

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KrisSofia
                      Първоначално изпратено от chernech
                      Първоначално изпратено от KrisSofia
                      Тези дни Билборд са били одобрени за около 1,5 млн лв кредит от Postbank...
                      Това пък откъде го разбра??
                      Ти помисли защо го правят по-добре..
                      Това ясно, но не мисля че въобще ще взимат кредит от Пощата, затова те питам доколко си сигурен??

                      Коментар


                      • хора да си говорим за IPO-то , тея сайтове са пълна реклама

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Borsalino
                          Това хубаво, но съм се опитвал да регистрирам .it и не стана. Така и .bg може да се регистрира само от register.bg
                          ...отговорих ти на въпроса, защо "it", идеята не е била моя, хората са искали такъв домейн и са го направили въпрос на пари и желание, не на география...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lupi
                            Първоначално изпратено от Borsalino
                            ....Някой има ли представа защо сайтът на Билборд е регистриран с италиански домейн?
                            http://www.billboardprint.it
                            Странно ми е, защото за да регистрираш .it домейн трябва да имаш някакъв бизнес в Италия, а такъв не видях в документите....
                            "it" не за Италия, а за трето лице единствено число. Просто прочети на английски името на сайта, като замениш "." със " "
                            billboardprint it
                            Това хубаво, но съм се опитвал да регистрирам .it и не стана. Така и .bg може да се регистрира само от register.bg

                            Коментар


                            • thanks, Микеланджело, за това, че сподели. Значи правилно съм се усетила, че с изискването за 50% кеш при заявките, не сме равнопоставени с останалите, повдигнах въпроса само за да преценят участниците, кой, какво печели и губи от всичко това, а може да е интересно и за другите Юг-участници. Не съм за 1 IPO, както се казва, но това което се случва, вече определено не ми е приятно да ми се случва.
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Borsalino
                                ....Някой има ли представа защо сайтът на Билборд е регистриран с италиански домейн?
                                http://www.billboardprint.it
                                Странно ми е, защото за да регистрираш .it домейн трябва да имаш някакъв бизнес в Италия, а такъв не видях в документите....
                                "it" не за Италия, а за трето лице единствено число. Просто прочети на английски името на сайта, като замениш "." със " "
                                billboardprint it

                                Коментар

                                Working...
                                X