IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от wwwbg
    Първоначално изпратено от SEBULBA
    Ами ако там няма толкова? Щото и на дългогодишен клиент може да се случи...

    Бой, еб*не и сръбска музика - това са санкциите ;-)
    и то е...не за милиони .. хаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SEBULBA
      Ами ако там няма толкова? Щото и на дългогодишен клиент може да се случи...

      Бой, еб*не и сръбска музика - това са санкциите ;-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от boshko
        Първоначално изпратено от SEBULBA
        Първоначално изпратено от chernech
        Първоначално изпратено от VS
        Момчета, наддуваме ли балончето? Само така!!!

        Аз мисля да дам поръчка за 5 млн лева. Нищо че съм гол като пушка. После от огромното презаписване я се наложи да платя 500 лева я не. А може и за 50 милиона да поръчам, още не съм решил.

        Да ни е жива и здрава КФН.
        Ако наистина смяташ че презаписа ще е трицифрен и имаш 50 000 лева настрана за някоя гарсониерка и си много отворен .. що верно не пуснеш 5 000к .. пък аз ще се посмея на странната тръпка в стомаха ти до понеделник ..
        Тука стана като футболни запалянковци .. процент на залози и тем подобни .. няма нужда от подигравки, когато говорим за пари .. трезво обмисляне на фактите и после главата в торбата, но да се присмиваме така един на друг нещо не ме кефи .. ако верно презаписа е стотара, после и да ти се смея, ти пак няма да разбереш кво се е случило ..
        Добре де, а някой може ли да даде смислен отговор на въпроса "Какви са санкциите ако не платиш заявеното количество, в случай ,че няма презаписване или то е по-малко от очакваното?" Щото там е разковничето на балона...
        Разпродават ти целия портфейл и се разплащат.

        Съмнявам се някое ИП да си сложи главата в торбата и да позволи на Сульо и Пульо да пуска поръчки над размера на портфейла му. Това разбира се не важи за дългогодишен клиенти, с който имат добри бизнес взаимоотношения.
        Ами ако там няма толкова? Щото и на дългогодишен клиент може да се случи...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SEBULBA
          Първоначално изпратено от chernech
          Първоначално изпратено от VS
          Момчета, наддуваме ли балончето? Само така!!!

          Аз мисля да дам поръчка за 5 млн лева. Нищо че съм гол като пушка. После от огромното презаписване я се наложи да платя 500 лева я не. А може и за 50 милиона да поръчам, още не съм решил.

          Да ни е жива и здрава КФН.
          Ако наистина смяташ че презаписа ще е трицифрен и имаш 50 000 лева настрана за някоя гарсониерка и си много отворен .. що верно не пуснеш 5 000к .. пък аз ще се посмея на странната тръпка в стомаха ти до понеделник ..
          Тука стана като футболни запалянковци .. процент на залози и тем подобни .. няма нужда от подигравки, когато говорим за пари .. трезво обмисляне на фактите и после главата в торбата, но да се присмиваме така един на друг нещо не ме кефи .. ако верно презаписа е стотара, после и да ти се смея, ти пак няма да разбереш кво се е случило ..
          Добре де, а някой може ли да даде смислен отговор на въпроса "Какви са санкциите ако не платиш заявеното количество, в случай ,че няма презаписване или то е по-малко от очакваното?" Щото там е разковничето на балона...
          Разпродават ти целия портфейл и се разплащат.

          Съмнявам се някое ИП да си сложи главата в торбата и да позволи на Сульо и Пульо да пуска поръчки над размера на портфейла му. Това разбира се не важи за дългогодишен клиенти, с който имат добри бизнес взаимоотношения.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от chernech
            Първоначално изпратено от VS
            Момчета, наддуваме ли балончето? Само така!!!

            Аз мисля да дам поръчка за 5 млн лева. Нищо че съм гол като пушка. После от огромното презаписване я се наложи да платя 500 лева я не. А може и за 50 милиона да поръчам, още не съм решил.

            Да ни е жива и здрава КФН.
            Ако наистина смяташ че презаписа ще е трицифрен и имаш 50 000 лева настрана за някоя гарсониерка и си много отворен .. що верно не пуснеш 5 000к .. пък аз ще се посмея на странната тръпка в стомаха ти до понеделник ..
            Тука стана като футболни запалянковци .. процент на залози и тем подобни .. няма нужда от подигравки, когато говорим за пари .. трезво обмисляне на фактите и после главата в торбата, но да се присмиваме така един на друг нещо не ме кефи .. ако верно презаписа е стотара, после и да ти се смея, ти пак няма да разбереш кво се е случило ..
            Добре де, а някой може ли да даде смислен отговор на въпроса "Какви са санкциите ако не платиш заявеното количество, в случай ,че няма презаписване или то е по-малко от очакваното?" Щото там е разковничето на балона...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя)
              Винаги, Зарко))Много се радвам, че намери отговора, който търсеше за "упоритата елка" и числото 63)) и на мен ми харесва...за Пътищата))...за Мостчетата, сигурно и една нула ще добави))...след сплита, който ги очаква

              Хубав ден)

              Малко оптимизъм - не е излишен, но първите дни след сплита може да видим и малко по-ниски стойности, което не е проблем за търпеливите спекуланти. Изненадани неприятно, са винаги търсещите бързи печалби дребни играчи.

              Успехи!
              "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

              Коментар


              • Винаги, Зарко))Много се радвам, че намери отговора, който търсеше за "упоритата елка" и числото 63)) и на мен ми харесва...за Пътищата))...за Мостчетата, сигурно и една нула ще добави))...след сплита, който ги очаква

                Хубав ден)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя)
                  а бе, Зарко, да не е смятала таз "елка", цената на Пътищата след сплита 1:1750 ))))

                  Radoslav, интересен казус)Че няма да ги придобият е ясно - има срокове за това.Но като не са ги придобили, кой ще плати по заявката за поръчка?!
                  Не говоря за конкретния случай, а по принцип)
                  Ето затова обменяме опит в тоя форум: винаги се намира добра душа, която се ангажира с наболелите проблеми на някого. Но винаги с виртуални отговори! Толкова съм ядосан на тази анонимна виртуалност!
                  "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                  Коментар


                  • а бе, Зарко, да не е смятала таз "елка", цената на Пътищата след сплита 1:1750 ))))

                    Radoslav, интересен казус)Че няма да ги придобият е ясно - има срокове за това.Но като не са ги придобили, кой ще плати по заявката за поръчка?!
                    Не говоря за конкретния случай, а по принцип)

                    Коментар


                    • mnogo pravilno vse pak shte sa praznici shte ima novogodishni promociii!!!

                      Коментар


                      • Презаписването лесна работа. Пари да платиш колкото са ти записали пак лесна работа. Но какво става когато в първия ден на търговията цената не е да речем 130 а 90 лева. Това според мен е по-важния въпрос.

                        Коментар


                        • аз ще ви кажа само, че не мога да сварвам да чета темата
                          като дам refresh и ми излизат нови 5 мнения
                          до IPO то май ше се събере материал за цяла книга и ще я озаглавим Трейс Груп Холд - най великото IPO

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от PeterNK
                            Да залагаме колко хора ще влязат в затвора и колко ще получат удар заради това IPO ?
                            Може Investor.bg и анкета да направи
                            Кое те притеснява: заинтересуваните имат лиценз за дейността, още има: закони, правилници и наредби - които се спазват. Всичко останало не се прави за първи път.

                            АКО СЕ ДОКАЖЕ, че някой има вина за нещо (с извинение, както казва народа: "ходил по малка нужда накриво!") - има си и съответна власт, която да регулира и друга - която да "търси сметка"... и т.н.

                            Така, че - ние сме спокойни (основно качество, което трябва да притежава борсовият спекулант)... ))
                            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                            Коментар


                            • Всъщност ако не платиш количеството акции които са ти разпределени каква е санкцията? Намерих това в заявката на Сомони:

                              o се съгласяват, че ако плащането на разпределените им
                              Акции не бъде извършено в срока и по начина, посочен по-горе, те няма да придобият разпределените им акции и няма да имат каквито и да е претенции към Емитента и/или СОМОНИ ФАЙНЕНШЪЛ БРОКЕРИДЖ ООД в тази връзка;

                              Коментар


                              • Да залагаме колко хора ще влязат в затвора и колко ще получат удар заради това IPO ?
                                Може Investor.bg и анкета да направи

                                Коментар

                                Working...
                                X