IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terza maiorna
    Аз съм от скоро, това ми е първото ипо на което ще участвам и имам един въпрос и той е:
    Ако заявя цялата емисия, след това не мога да осигуря целия кеш, ако се обърна към вас за помощ има ли начин да ви прехвърля акциите за сумата която ми осигурите?
    С подписване на договор, запис на заповед или друг вид документ,
    който да свърши работа ...
    Не се притеснявай - такива - като теб (с недостатъчно средства) - има много. Емисията ще се ПРЕзапише и без теб.

    ...ако не можеш да осигуриш целият кеш - не си струва да разчиташ на запис на заповед и другите документи. Кой би разчитал на гаранцията на такива документи? Ако отсрещната страна е нередовна - да си търси правата по съдебен ред, или чрез съдия-изпълнител...

    "Чувай верде...."

    Кой ще губи времето си по съдилища? Или - да разчита на твоята лоялност? Срещу реален кеш? И защо да не си изпълни процедурата сам, ако го има кешът?

    Просто ще си вкараш автогол, а твоят ИП ще те изрита от системата.

    Опитай все пак - може да хванеш някого за калинка! Успех!
    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terza maiorna
      питам защото от 50 пъти презаписване мога сам да осигуря сумата, но ако е по - малко ще ми е тегаво
      Няма да ти се наложи да търсиш допълнително средства.

      Коментар


      • ако не е тайна, къде пускат 50пъти... питам, защото най-многото, което чух е 33х, и по при известни условия, на едно място...
        the perch is...

        Коментар


        • питам защото от 50 пъти презаписване мога сам да осигуря сумата, но ако е по - малко ще ми е тегаво
          Батенце, хвърли един пасианс и каквото сабя покаже.
          Успех
          МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

          Коментар


          • питам защото от 50 пъти презаписване мога сам да осигуря сумата, но ако е по - малко ще ми е тегаво

            Коментар


            • при терците в белота това е хубавото, че винаги можеш да не си ги кажеш, като отначалото разбереш, че ще те вкарат... в твоя случай май е по-добре не това да ти е първото IPO...
              the perch is...

              Коментар


              • Аз съм от скоро, това ми е първото ипо на което ще участвам и имам един въпрос и той е:
                Ако заявя цялата емисия, след това не мога да осигуря целия кеш, ако се обърна към вас за помощ има ли начин да ви прехвърля акциите за сумата която ми осигурите?
                С подписване на договор, запис на заповед или друг вид документ,
                който да свърши работа ...

                Коментар


                • много ми се иска в понеделник или вторник да погледна списъка на Г-22 (милионерите, заявили 22м)... надявам се сред тях да има такива, които ми дължат пари... ще повиша поне процента на събираемост, ако не запиша акции по ТРАСето...
                  the perch is...

                  Коментар


                  • Шоуто трабва да продължи. Братя и сестри според мен 26 е дяволско число

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alex2511
                      Бахти до тук 1263 коментара , има компании от години на борсата които нямат толкоз , да идва 26 че да мирясаме всички .
                      То верно цирк

                      Коментар


                      • Много ме кефи това-"Трейсианци "-нещо като "марсианци",е поне не звучи, като "лунатици" примерно! :-)


                        Чудех се дали да пиша "притежавам акции" ,"не е препоръка".

                        Все едно ,със сигурност ще притежавам ,но като отмине Х'истерията!

                        Коментар


                        • така че няма нищо чудно за поръчки от 22м

                          Коментар


                          • до форекса - според схемата на банката срещу моята скромна реална сума застана заявка от 15милиона

                            Коментар


                            • точно такава сметка си бях направил и аз-бях презаписал само10 пъти
                              но когато отивам в 3 следобяд ми се вади таблицата (пратена във вторник) и ми святкат сами презапис от 100 (в декларацията пишеш колко реално искаш да вземеш) при което аз реагирам че не можете да решават с колко ще презапиша след като поемам риска с гаранционна сума от 15к.тогава поисках разговор с централата и оттам ми се каза че всичко това вече не е актуално искат 100 процента
                              --оправдаха се с натиск и скандали-(шоуто имаше продължение достойно за сапунка или сценка от битак от 90та година)

                              Коментар


                              • i don't give a sh.t ma friend

                                az pak znam za drugi firmi koito gi gotviat za evro fondovete i tochno za patishtata(ami sega)


                                taka che koi kakvo znae ne e mnogo vajno! Vajnoto e kakto kazva edin umen chovek e che nishto ne znaem

                                Коментар

                                Working...
                                X