IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тук това дружество направо с излизането си ще бъде абсолютен балон.
    докъде я докарахме ...

    Коментар


    • sega kakwo se chaka odobrenie ot kfn na prospekta taka li?

      Коментар


      • skwpi4ko dobre, no na fona na DEVIN s prezapisvaneto kak e?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от franky4fingers
          Vetre, na men mi se vidq skupichko i n e uchastvah v IPO-to, ama pazara ste reshi. Ako reshi pazara che e skupo, cenata ste padne i ste si kupim eftinko, ako pazara reshi che e eftino, to togava nastoqstite mi pozicii sa mnogo eftini i ste stana bogat
          I na men mi se vijda skapi4ko..no pri tozi optimizam znae li 4owek.
          sorry za off topica
          мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

          Коментар


          • Тука направо не ми се мисли каква пародия ще се получи, ако не изискват парите за записването предварително. По-добре да бяха пуснали един бук билдинг и всеки да си плаща за хитрините.

            Коментар


            • Vetre, na men mi se vidq skupichko i n e uchastvah v IPO-to, ama pazara ste reshi. Ako reshi pazara che e skupo, cenata ste padne i ste si kupim eftinko, ako pazara reshi che e eftino, to togava nastoqstite mi pozicii sa mnogo eftini i ste stana bogat

              Коментар


              • Франки, има или нема проспект, Девин каца вдруги ден, мислиш ли че на 5 става, или му е много
                /писах в тая тема, щото ако проспекта на трейса и той се появи вдруги ден, май Девин отива втора глуха /

                Коментар


                • Nai-dobre e da ne pravim predpolozeniq, a prosto da izchakame prospekta

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kamikatze
                    franky4fingers, вътрешният ми глас подсказва, че от тук насетне паричките - предварително по сметките и това е...за добро или за лошо май това ще е положението.
                    А ако процедурата е book-building? Как става предварителното внасяне на кин4и4и?

                    Коментар


                    • [/quote]franky4fingers, вътрешният ми глас подсказва, че от тук насетне паричките - предварително по сметките и това е...за добро или за лошо май това ще е положението.

                      Taka ste e po-dobre za vsichki

                      Коментар


                      • franky4fingers, вътрешният ми глас подсказва, че от тук насетне паричките - предварително по сметките и това е...за добро или за лошо май това ще е положението.

                        Коментар


                        • То е ясно че накрая всички ще са недоволни... и малки и големи!

                          Коментар


                          • Vuzmozno e da sa korigirali metoda na podavane na poruchki, s cel po-malko prezapisvane i izbalonchvane . . .

                            Samo predpolozenie.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 98КилаКрасота
                              Първоначално изпратено от KrisSofia
                              Бяха го върнали наскоро, но пак си е внесен, спокойно.
                              а за какво са го връщали
                              Виж за това нямам представа...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KrisSofia
                                Бяха го върнали наскоро, но пак си е внесен, спокойно.
                                а за какво са го връщали

                                Коментар

                                Working...
                                X