IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от баш майстора
    Първоначално изпратено от lareman
    i kakwo za da vzema 500 akcii- 5000 li da zaqvq????
    ако смяташ че това ще е презаписването...
    ако можеш да платиш толкова на ИП-то си ако иска парите предварително...
    май тва е начина
    @ Samail
    не мисля че ИП-тата могат да се разберат за такова нещо
    тва е все едно банките да се разберат за еднакви лихви
    битката за клиенти е жестока
    ne znam dali si spomnyate, no absolyutno sashtata diskusiya ya vodihme predi corp i fib... taka che, lafa za kervana si go znaete...

    Коментар


    • както казваше Г.Русев - "Значи кучета и котки може, а прасета - не може"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lareman
        i kakwo za da vzema 500 akcii- 5000 li da zaqvq????
        ако смяташ че това ще е презаписването...
        ако можеш да платиш толкова на ИП-то си ако иска парите предварително...
        май тва е начина
        @ Samail
        не мисля че ИП-тата могат да се разберат за такова нещо
        тва е все едно банките да се разберат за еднакви лихви
        битката за клиенти е жестока
        *Не е предложение за покупко-продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Billy, spored men shte e dobre sled kato se sabirat IP-tata - da vzemat edinno stanovishte i da deistvat po edin i sasht nachin. A ne - pri ednite moje bez cash, pri drugite ne moje, za corporativnite - moje, za drebnite ne moje - i takiva neshta. No sam ubeden, che niama da go napraviat.
          Bg shit...

          Коментар


          • мисля че тук всички си говорим за ФЛ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от boev4eto
              утре ще има яснота дали ИП-тата ще искат предварително % от сумата на поръчката, по точно колко . в момента се събират ръководствата на по-големите ИП да вземат решение
              Ако ще искат, ще искат от физ.лица......корпоративните не могат да ги пипнат, щото ще им бият шута и ще отидат другаде.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от обзървър
                Ясно е, че презаписването ще е между 50 и 150 пъти, не виждам защо е тази чуденка.

                Така стигаме до диапазон 33 - 180 пъти.
                Много ти е тесен диапазона.....поразшири го малко!

                Коментар


                • Na men 30-40 puti prezapisvane mi se struva realno

                  Коментар


                  • утре ще има яснота дали ИП-тата ще искат предварително % от сумата на поръчката, по точно колко . в момента се събират ръководствата на по-големите ИП да вземат решение

                    Коментар


                    • I za men e nevazmojen ama pocvam da se draznia - vseki chul-nedochul i aide i toi da izkaje mnenie - i aide niakakvo predpolojenie. I vse po-golemi i vse po-golemi chisla se vpriagat. I taka po-neopitnite i po-nebejite si vikat - male davai da pusnem nie za po-sigurno na edi kolko si .Opasnite sa nevejite s pari. I ne se razbira, che vsichkite tezi prikazki - prechat na nas- malkite investitori. Znam, che tuk ima i mnogo golemi ...
                      Abe tova, koeto sam si napravish.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Samail
                        Az pak s tova samonadahvane i samonavivane si mislia, che se poluchava neshto kato "self-fulfilling prophecy". Za koeto imat vina i vsiakakvi izkazvania ot roda - 150-200 pati prezapisvane. Davaite da vidim dali shte mojem da gi dokarame do 300 pati .
                        Накрая се презаписва 3 пъти и десетина ИП фалират

                        Невъзможен сценарий, но все пак...
                        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                        Коментар


                        • Az pak s tova samonadahvane i samonavivane si mislia, che se poluchava neshto kato "self-fulfilling prophecy". Za koeto imat vina i vsiakakvi izkazvania ot roda - 150-200 pati prezapisvane. Davaite da vidim dali shte mojem da gi dokarame do 300 pati .

                          Коментар


                          • s tva forward p/e ot 12 prosto ne mi se misli kakvo she stane tuka... she e interesno kolko she se okazhe prezapisvaneto nakraya...

                            Коментар


                            • За мен е ясно, че презаписването ще е между 50 и 150 пъти, не виждам защо е тази чуденка.

                              Например при КТБ
                              емисия за 58 млн. лв. презаписана около 11 пъти (средно на лимитирани и пазарни поръчки)

                              тук емисията е около 3 пъти по-малка
                              следователно поне 33 пъти

                              при ПИБ акции за 176 млн. лв. презаписване 6 пъти
                              тук емисията е близо 10 пъти по-малка (само 22 млн. лв.)
                              тоест презаписване около 60 пъти

                              добавете, че при КТБ и ПИБ беше и Каолин и трите бяха почти заедно, а сега няма нищо друго.
                              Това би трябвало да удвои утрои търсенето.

                              Така стигаме до диапазон 33 - 180 пъти.

                              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на акции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Optic
                                "Знаеш че този въпрос струва много пари"

                                И колко много пари струва? Ти колко си готов да платиш за отговора?
                                Опааа, не се бях замислял аз да плащам .. но ако lareman иска да знае отговора предварително, убеден съм че все ще се намери някой, който да го изтъргува срещу съответното заплаще .. и пак няма да е сигурен до 26.10.07 - 16:00 часа .. поправи ме ако греша ..

                                Коментар

                                Working...
                                X