IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е, някои от нас вече може и да имат акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham
      Дайте да го пробваме и ако е наистина толкова хубаво да го купуваме.
      Чакай първо да си купим акции и после ще надуваме продажбите на компанията и търбусите едновременно :-)
      МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

      Коментар


      • Дайте да го пробваме и ако е наистина толкова хубаво да го купуваме.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • в София къде се продава това АЛМУС тъмно ?
          "the trend is your friend until the end..."

          Коментар


          • Пил съм тъмното им пиво и мисля, че е страхотно.

            Коментар


            • PDP, АЛМУС-а си е екстра, само реклама липсва и разпространение.

              Коментар


              • С доста коментари не бих се съгласил. Но за да не пораждам спорове ще допълня две неща:
                - за качеството на пивото може да се водят коментари само след дегустация
                - за развитието на пазара на бира и потенциала на пивоварната коментарите ще са смислени след изготвяне на проспекта

                Коментар


                • Samo 4e neznam koi ste e tozi strategi4eski investitor,koito ste investira v pazaren dql 1,5%???
                  Golemite ve4e sa tuk i nqma mqsto za drygi!!!
                  мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                  Коментар


                  • Явно тук има много хора от онази част на България щом толкова я хвалите :-) И другото е ясно, че не разбирате от бира. Нищо лично... Просто факта, че е евтина, не значи хубава.

                    И иначе хората са си го казали, че чакат стратегически инвеститор. Сами нямат шанс с оглед на консолидацията в сектора.

                    Коментар


                    • Не знам дали сте пробвали ALMUS - продуктът на "Ломско пиво", но бирата е супер! За съжаление в София не е достатъчно известна и разпространена. А както се казва в една рекама - ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО
                      Истината е винаги някъде по средата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Valentinski
                        Първоначално изпратено от PDP
                        Успешно изнасяме за САЩ а в момента се водят преговори с два от най-големите дистрибутори в Румъния.
                        Мисля, че румънският пазар има много голям потенциал. Бил съм няколко пъти в северната ни съседка и доколкото ми е известно, там са разпространени само няколко бранда пиво (5-6). Ако не се лъжа, най-популярен е URSUS. Пазарът на бира не е особено конкурентен, май. А и географската локация на Ломско Пиво с близостта си и до Сърбия ми се струва доста благоприятна.

                        Колкото до износа за САЩ, той е факт! Когато преди около 2 години баща ми подхвърли, че е реализиран износ на няколко контейнера за ... Лас Вегас (!), мислех, че се е пошегувал. Но си е истина. И американците пият наша бира, щом им се услажда чешката рецепта на Будвайзер (от Ческе Будьовице)
                        румънският пазар е доста конкурентен )))
                        мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                        Коментар


                        • Не е на последно, след Ломско е Агрима със Струмско пиво, както и няколко бутикови производителя. Прави сте, че дела е малък, но според мен при едно добро планиране има потенциал за нарастване. По-големите (трите чужди), както и Болярка имат големи бюджети за реклама, агресивни са и това води до големите продажби. При Ломско досега това го нямаше. Другото е, че Ломско е само с регионално разпространение - Северозапада, докато другите са с национално покритие.
                          Така че, да видим какво ще представят като данни, проспект и визия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от PDP
                            Успешно изнасяме за САЩ а в момента се водят преговори с два от най-големите дистрибутори в Румъния.
                            Мисля, че румънският пазар има много голям потенциал. Бил съм няколко пъти в северната ни съседка и доколкото ми е известно, там са разпространени само няколко бранда пиво (5-6). Ако не се лъжа, най-популярен е URSUS. Пазарът на бира не е особено конкурентен, май. А и географската локация на Ломско Пиво с близостта си и до Сърбия ми се струва доста благоприятна.

                            Колкото до износа за САЩ, той е факт! Когато преди около 2 години баща ми подхвърли, че е реализиран износ на няколко контейнера за ... Лас Вегас (!), мислех, че се е пошегувал. Но си е истина. И американците пият наша бира, щом им се услажда чешката рецепта на Будвайзер (от Ческе Будьовице)

                            Коментар


                            • Доколкото разбирам, таз бира не е вкусна, ама е евтина - подходяща за тоя беден и с голяма безработица район. Манете я.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bond
                                Това за дегустацията е много добра идея, ще участвам с удоволствие. Аз си мисля, че имам понятие от български бири и мога да кажа, че наистина в последните години качеството на пивото на Ломско сеповиши. Проблемът е, че няма равномерни доставки навсякъде (може би трябва да се направи маркетингово проучване за търсенето) и това води до непознаване на марката.
                                Иначе делът за януари е 1.77 на сто (но само от членовете на съюза на пивоварите), което може би прави около 1.5% за цялата страна. Иначе за 2006 г. пивоварната е продала 78 695 хектолитра бира, което е точно 1.5% от предварителните данни за общата реализация на бира в страната.
                                И е на последно място по продажби ..................

                                Коментар

                                Working...
                                X