IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от HH
    А колко според вас ще е презаписването и дали ще има такова?Моята прогноза е 1.5пъти.
    3 до 4 пъти презаписване

    Коментар


    • Първоначално изпратено от HH
      Кога щеше да е ИПО-то?
      19-ti

      Коментар


      • А колко според вас ще е презаписването и дали ще има такова?Моята прогноза е 1.5пъти.

        Коментар


        • 10Х!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от HH
            Кога щеше да е ИПО-то?
            Ако БФБ ги изгласува тази седмица може да е и края на следващата ... все още няма публикувана информация на сайта на БФБ

            Коментар


            • Кога щеше да е ИПО-то?

              Коментар


              • [quote="Director"]
                Първоначално изпратено от new_user
                ...Бирата се продава основно в техния регион. В София(най-големия пазар на бира) нито един дистрибутор не я предлага.Имало е опити но безуспешни и едва ли ще има други.
                Явно скоро не си влизал във Фантастико.


                Първоначално изпратено от new_user
                Сами я дистрибутират - големи разходи, никакви продажби.
                Отчетът говори друго за продажбите.

                Първоначално изпратено от new_user
                .. Идеята за стратегически инвеститор е мираж.Никой няма да купи 2% пазарен дял.
                А колко беше пазарния дял на Пиринско когато го купи Карлсберг? А на Плевенско и Бургаско като ги купуваше Интербрю? Извинявай, то по имената им си личи, че не са регионални марки, защо ли ги сравнявам

                ne mojes da gi srawnqwash - Plevensko be6e s 12 % pazaren dql ,a BUrgasko s 7% i to na pazar bez International u4astie !!!
                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                Коментар


                • http://www.lomskopivo.com/files/Resume.doc

                  http://www.lomskopivo.com/files/Regi...n_document.doc

                  http://www.lomskopivo.com/files/Predlagani_akcii.doc

                  http://www.lomskopivo.com/?id=12

                  Коментар


                  • Резултатите за шестмесечието наистина са доста добри, ако приемем че върху печалбата по принцип може лесно да се влияе особено в краткосрочен срок, то при приходите не е така. Ръст от 47 % е наистина добър и ако запазят същия темп акцията ще заслужи доста повече от три лева. При тези резултати определено може да привлече интереса на спекулантите. За съжаление плановете за бъдещето развитие на дружеството са доста оскъдни и основното е че дружеството ще се продава. Дано с тези резултати привлече и потенциален инвеститор.

                    Коментар


                    • брей,големи разправии тук!на който не му харесва да не участва,на който му харесва да се включи!аз определено съм от втората категория,което естествено не е препоръка!!!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Perla
                        Надявам се да поддържаме добрата традиция с анкетите преди IPO и SPO за очакванията и нагласите ни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от netware5
                          Първоначално изпратено от nostradamos
                          Егати зарибяването. Крастосан огън направо. Все едно присъствам на шоу на WS Teleshop...
                          Абе пич, що се заяждаш?.... Та аз още не знам дали ще участвам в IPO-то на Ломско пиво : По една проста причина - нямам кеш и за да участвам трябва да освободя някоя друга позиция. А там вече се сблъскват "вчерашната ми алчност" с "днешната ми алчност", и повярвай ми - много е трудно да се вземе решение

                          Просто споделих подкрепата си за колежката в нейното мнение, че за нас тук са важни печалбите от борсата, а не колко души пият дадена бира.... Що се отнася до моя вкус - споделих си съвсем честно - не пия ония гадните бири! Тъй че не търси под вола теле, ако обичаш!
                          Като писах моите постове твоя не беше излязъл (поне не съм го видял). Не съм имал предвид твоя пост а на др. двама пишещи тука.

                          А за това което казваш си много прав. Съгласен съм с теб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nostradamos
                            Егати зарибяването. Крастосан огън направо. Все едно присъствам на шоу на WS Teleshop...
                            Абе пич, що се заяждаш?.... Та аз още не знам дали ще участвам в IPO-то на Ломско пиво : По една проста причина - нямам кеш и за да участвам трябва да освободя някоя друга позиция. А там вече се сблъскват "вчерашната ми алчност" с "днешната ми алчност", и повярвай ми - много е трудно да се вземе решение

                            Просто споделих подкрепата си за колежката в нейното мнение, че за нас тук са важни печалбите от борсата, а не колко души пият дадена бира.... Що се отнася до моя вкус - споделих си съвсем честно - не пия ония гадните бири! Тъй че не търси под вола теле, ако обичаш!
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Някои хора говорят все едно са акционери вече

                              Коментар


                              • Егати зарибяването. Крастосан огън направо. Все едно присъствам на шоу на WS Teleshop...

                                Коментар

                                Working...
                                X