IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо ли това пиво започва да ми намирисва на винце????
    Може би греша???

    ...и като си подам заявката предния ден как ще стана първи???
    Пред мен е брокерът ми,пред него са другите брокери,пред тях са другите играчи------------'ко прайм?????

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zelen
      И аз получих второто писмо (на киро) и се обърках. Пак званях на Бенчмарк и ми казаха, че ще е по правилата за смесен закрит аукцион. Но не мога да си обясня какво ще стане, ако лимитираните поръчки на 3.00 са повече от предложените акции?
      Печелят първите

      Коментар


      • И аз получих второто писмо (на киро) и се обърках. Пак званях на Бенчмарк и ми казаха, че ще е по правилата за смесен закрит аукцион. Но не мога да си обясня какво ще стане, ако лимитираните поръчки на 3.00 са повече от предложените акции?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kopcheto
          Значи всичко е наред. Борсалино, мерси. Първоначално и аз си бях изтеглил този пдф, но в последствие видях суматохата тук, и се обърках.
          А след аукциона ще има изненади, убеден съм!
          НЕ Е ПРЕПОРЪКА!
          Първоначално изпратено от Borsalino
          Копчето, ти четеш Приложение 9.

          Бенчмарк препращат /според пощата до Киро/ към Приложение 11 което е за смесен закрит аукцион.


          Виж и това

          http://www.bse-sofia.bg/pdf/Mixed_au...escription.pdf

          Какви изненади всичко е много ясно. Аукциона ще се проведе при условията на Приложение № 11 от Правилника на БФБ-София АД и нареждане на директора по Търговия на основание чл.3, ал.4 от Приложение № 11
          Ако някой не знае как става да пита посредника си - там трябва да знаят със сигурност

          Коментар


          • Значи всичко е наред. Борсалино, мерси. Първоначално и аз си бях изтеглил този пдф, но в последствие видях суматохата тук, и се обърках.
            А след аукциона ще има изненади, убеден съм!
            НЕ Е ПРЕПОРЪКА!
            Първоначално изпратено от Borsalino
            Копчето, ти четеш Приложение 9.

            Бенчмарк препращат /според пощата до Киро/ към Приложение 11 което е за смесен закрит аукцион.


            Виж и това

            http://www.bse-sofia.bg/pdf/Mixed_au...escription.pdf

            Коментар


            • Това приложение 9 изобщо не го гледайте! То е за Централизирани Публични Търгове и няма нищо общо в случая.
              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

              Коментар


              • Копчето, ти четеш Приложение 9.

                Бенчмарк препращат /според пощата до Киро/ към Приложение 11 което е за смесен закрит аукцион.


                Виж и това

                http://www.bse-sofia.bg/pdf/Mixed_au...escription.pdf

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hakkinen
                  Ако пък от Бенч-а са си измислили някакъв нов тип аукцион, тогава вече не знам... Най-добре е да бъдат попитани самите те...
                  Друг аукцион, ама не на БФБ!

                  Коментар


                  • Ако се спазват стриктно правилата на Смесения закрит аукцион, предвидени в Приложение 11 към Правилника на БФБ, би трябвало да имаме сделки на различни цени (в случай, че не бъде записана цялата емисия на максималната цена 3 лв.). Ако пък от Бенч-а са си измислили някакъв нов тип аукцион, тогава вече не знам... Най-добре е да бъдат попитани самите те...
                    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                    Коментар


                    • В крайна сметка въпросителната е една:на една цена ли ще се осъществят сделките, или на повече. Защото в правилника пише следното:
                      Приложение 9, чл.6, ал.6(това на стр.110):
                      След приключване на всеки аукцион по ЦПТ, системата предлага една или няколко
                      възможни цени за лимитирани, единични цени на поръчката за продажба. За окончателна
                      единична цена на предлагането за продажба винаги се избира най-ниската от предложените от
                      системата.

                      Т.е. пак би трябвало да има една цена за пазарни и лимитирани, или не?

                      Първоначално изпратено от Borsalino
                      Да, но забележете, че писмото до Киро е ДОСТА различно от писмото до Зеления в частта си за това как ще се класират заявките. Или Зеленият ни е пращал за зелен хайвер, или от Бенчмарк са се усетили.

                      До Зеления

                      Всички оферти ще бъдат удовлетворени на една цена( цена на отсичане ).

                      При подаване на повече поръчки от заявеното количество ще бъде обявен коефициент на удовлетворение и всички инвеститори ще получат книжа, правопропорционално на заявените бройки.
                      До Киро:

                      Може да подавате пазарни поръчки(за сума в лева) и лимитирани поръчки (брой акции по определена от Вас цена).

                      Предлагането ще се осъществи при условията на Приложение № 11 от Правилника на БФБ-София АД и нареждане на директора по Търговия на основание чл.3, ал.4 от Приложение № 11
                      За любознателните, ето линк за правилника

                      http://www.bse-sofia.bg/pdf/RulesBSEbg.pdf

                      Член 3, ал.4 няма да ви помогне особено

                      (4). По нареждане на директора по Търговия, до един работен ден от получаване на София 1303, ул. Три Уши 10, тел: 937 09 34, факс: 937 09 46, e-mail: bse@bse-sofia, http://www.bse-sofia.bg
                      117 заявление, а в случаите по ал. 3 от представяне на декларацията от клиента, Борсата публикува в своя бюлетин информация за предстоящото предлагане и параметрите на поръчката, както и
                      началната и крайната дати на предлагането. Информацията съдържа и присвоеният борсов код на емисията за целите на провеждане на аукциони по настоящите правила.
                      Според мен правилата са описани в чл.5 /стр. 117/ но по-добре Ломско, Бенчмарк или ПБ най-после да публикуват на сайт какви точно са правилата.

                      Коментар


                      • Прав си,мама му стара!!!!

                        "Според мен правилата са описани в чл.5 /стр. 117/ но по-добре Ломско, Бенчмарк или ПБ най-после да публикуват на сайт какви точно са правилата."

                        Коментар


                        • Да, но забележете, че писмото до Киро е ДОСТА различно от писмото до Зеления в частта си за това как ще се класират заявките. Или Зеленият ни е пращал за зелен хайвер, или от Бенчмарк са се усетили.

                          До Зеления

                          Всички оферти ще бъдат удовлетворени на една цена( цена на отсичане ).

                          При подаване на повече поръчки от заявеното количество ще бъде обявен коефициент на удовлетворение и всички инвеститори ще получат книжа, правопропорционално на заявените бройки.
                          До Киро:

                          Може да подавате пазарни поръчки(за сума в лева) и лимитирани поръчки (брой акции по определена от Вас цена).

                          Предлагането ще се осъществи при условията на Приложение № 11 от Правилника на БФБ-София АД и нареждане на директора по Търговия на основание чл.3, ал.4 от Приложение № 11
                          За любознателните, ето линк за правилника

                          http://www.bse-sofia.bg/pdf/RulesBSEbg.pdf

                          Член 3, ал.4 няма да ви помогне особено

                          (4). По нареждане на директора по Търговия, до един работен ден от получаване на София 1303, ул. Три Уши 10, тел: 937 09 34, факс: 937 09 46, e-mail: bse@bse-sofia, http://www.bse-sofia.bg
                          117 заявление, а в случаите по ал. 3 от представяне на декларацията от клиента, Борсата публикува в своя бюлетин информация за предстоящото предлагане и параметрите на поръчката, както и
                          началната и крайната дати на предлагането. Информацията съдържа и присвоеният борсов код на емисията за целите на провеждане на аукциони по настоящите правила.
                          Според мен правилата са описани в чл.5 /стр. 117/ но по-добре Ломско, Бенчмарк или ПБ най-после да публикуват на сайт какви точно са правилата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от metachrom
                            Аз имам друг ИП. При него мога ли да давам поръчки или само при ИП "БенчМарк Финанс" АД?
                            Подаваш поръчка в твоя ИП

                            Коментар


                            • незнам , аз подавам при тях самите , питай в другия ИП, там най-точно ще ти кажат...

                              Коментар


                              • Аз имам друг ИП. При него мога ли да давам поръчки или само при ИП "БенчМарк Финанс" АД?

                                Коментар

                                Working...
                                X