IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ма какъв ви е проблемът? Купете си от вторичния пазар. Както, впрочем, направих и аз.
    Ne shvanahte li poslanieto be hora po 4bgn si e promociq. Vse pak lomslo imat dogovori s kaufland+metro Romania!!!

    Iskashe mi se da si vzema na 2.50, no oste 1-q den mi razbiha nadezdite. Kakvo da se pravi taka e na borsata.

    Uspeh na akcionerite i budestite takiva.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Джаст А Трейдър
      Честно казано - да ги таковам правилата на тези аукциони....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Peter(Petar)
        Първоначално изпратено от lide
        Мизерия!!! От къде накъде ще има значение при кой ИП си??? Делят поръчките на всички пропорционално на 3 лв. и това е решението, другото просто НЕ Е СПРАВЕДЛИВО
        И на мен ми е криво днес, но да корим ИП си няма да е коректно. На такива аукциони с максимална цена решава фотофиниша.
        Ма какъв ви е проблемът? Купете си от вторичния пазар. Както, впрочем, направих и аз.
        * think positive * think simple * think big *
        * be moderate * be cool * be yourself *

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lide
          Мизерия!!! От къде накъде ще има значение при кой ИП си??? Делят поръчките на всички пропорционално на 3 лв. и това е решението, другото просто НЕ Е СПРАВЕДЛИВО
          И на мен ми е криво днес, но да корим ИП си няма да е коректно. На такива аукциони с максимална цена решава фотофиниша.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от CrazyHorse
            Първоначално изпратено от PDP
            ИП „София Интернешънъл Секюритис” АД
            ИП „Булброкърс” АД
            ИП „Първа Финансова Брокерска Къща” ООД
            ИП „Фико Инвест” ООД
            ИП „ТиБиАй Инвест” ЕАД
            ТБ „Българска Пощенска Банка” АД
            ИП „ЮГ Маркет” АД
            ИП „БенчМарк Финанс” АД
            ТБ „Банка ДСК” ЕАД
            ИП „Позитива” АД
            ИП „Еврофинанс” АД
            списъка е показателен за чуждия интерес, може би само през СИС
            Би ли пояснил, кончо?
            * think positive * think simple * think big *
            * be moderate * be cool * be yourself *

            Коментар


            • нещо такова, Зарко
              Важното е игра да става, тук поне съм участник)

              CrazyHorse, може би им е по-интересен мажоритарния пакет)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от PDP
                ИП „София Интернешънъл Секюритис” АД
                ИП „Булброкърс” АД
                ИП „Първа Финансова Брокерска Къща” ООД
                ИП „Фико Инвест” ООД
                ИП „ТиБиАй Инвест” ЕАД
                ТБ „Българска Пощенска Банка” АД
                ИП „ЮГ Маркет” АД
                ИП „БенчМарк Финанс” АД
                ТБ „Банка ДСК” ЕАД
                ИП „Позитива” АД
                ИП „Еврофинанс” АД
                списъка е показателен за чуждия интерес, може би само през СИС

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя)
                  амии, да, Зарко, пия бира)както пия и вино, но предпочитам да не смесвам продукта с акцията - влиее ми зле на емоциите и удоволствието от "разглеждането" на двата...обекта)
                  Елмус никога няма да пия, не ми харесва вкуса, затова си взех акции)
                  На трезва глава от отчетите разбирам, че на много хора им харесва, а намеренията на мениджмънта са достатъчно окуражителни за добро развитие

                  Съни, съвсем правилно е да не смесваш продукта с акцията: едното е свързано с емоциите и удоволствието (важно нещо в нашият живот), а другото са сухи цифри и трезви (не емоционални) анализи - не по-малко важни в нашият живот, защото от последните зависят и емоцията, и удоволствието (които също се материализират по определен начин, а не са - нереално-виртуални)...
                  "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                  Коментар


                  • Не съм го пил въпросния алмус но познавам хора които си го купуват и много го хвалят....а иначе от "Тодоров" така купих акции след като пробвах виното....сега взех и малко ломско, като го пробвам може да купя още и после и неква фабрика за мезета и ще си спретна един кръчмарски портфейл....
                    Винаги пазарувам евтино http://bureto.com

                    Коментар


                    • амии, да, Зарко, пия бира)както пия и вино, но предпочитам да не смесвам продукта с акцията - влиее ми зле на емоциите и удоволствието от "разглеждането" на двата...обекта)
                      Елмус никога няма да пия, не ми харесва вкуса, затова си взех акции)
                      На трезва глава от отчетите разбирам, че на много хора им харесва, а намеренията на мениджмънта са достатъчно окуражителни за добро развитие

                      Коментар


                      • Мизерия!!! От къде накъде ще има значение при кой ИП си??? Делят поръчките на всички пропорционално на 3 лв. и това е решението, другото просто НЕ Е СПРАВЕДЛИВО
                        Истината е винаги някъде по средата

                        Коментар


                        • Браво, Поща! Браво и на Бенч-а!
                          Не е препоръка за покупко/продажба, а просто мнение! Поздрави на КаФеНе!

                          Коментар


                          • това ipo излезе доста успешно!браво за което!

                            Коментар


                            • Днес в 11:00 ч. приключи вторият ден от обявения аукцион за продажба на акции от „Ломско пиво” АД, на който бяха предложени останалите 450 000 (четиристотин и петдесет хиляди) броя акции на пивоварната. През втория ден от борсовата търговия на ценни книжа от „Ломско пиво” АД пазарният лот се равняваше на 1 акция. Минималната цена за един лот беше 2.22 лв., а максималната – 3.00 лв.

                              След приключване на втория борсов ден от аукциона за продажба на акции от пивоварния завод са продадени и останалите 10% от капитала на дружеството на максимално обявената цена от 3 лв. Презаписването по максимална цена е 7,5 пъти. Общата стойност на подадените поръчки възлиза на над 10 млн. лв. Презаписването по брой акции е 7,65 пъти от предложеното количество.

                              След обработката на постъпилите поръчки класираните посредници са както следва:

                              ИП „София Интернешънъл Секюритис” АД
                              ИП „Булброкърс” АД
                              ИП „Първа Финансова Брокерска Къща” ООД
                              ИП „Фико Инвест” ООД
                              ИП „ТиБиАй Инвест” ЕАД
                              ТБ „Българска Пощенска Банка” АД
                              ИП „ЮГ Маркет” АД
                              ИП „БенчМарк Финанс” АД
                              ТБ „Банка ДСК” ЕАД
                              ИП „Позитива” АД
                              ИП „Еврофинанс” АД

                              С най-много акции се сдоби ИП София Интернешънъл Секюритис АД.

                              ***

                              Дружество: „Ломско пиво” АД;
                              ISIN код на емисията: BG1100043071;
                              Борсов код: LOMSKO;
                              Инвестиционни посредници:
                              1. ИП Бенчмарк финанс АД – борсов посредник: Марин Костурски № 20907
                              2. Пощенска банка АД – борсов посредник: Никола Цокев № 12908
                              Брой акции, предложени за продажба: 900 000 /деветстотин хиляди/ броя акции;

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zarco
                                Първоначално изпратено от съни(тя)
                                H5N1, ако чакаш само това...не се притеснявай, цената на бирата има ...потенциал на къде да расте)

                                http://www.investor.bg/?id=52911

                                Съни - наистина потенциалът за нарастване на цената е голям, но при тоя преразпределен пазар, би трябвало акцентът на производителите да е върху качеството - останалото ще си дойде само.

                                То и вкусовете са различни, и човек, като се ориентира към една марка, трудно напуска коловоза, но има производители, които не зная как точно реализират продажбите си и запазват пазара си, сравнено с други... (лично и пристрастно мнение)

                                Съни, извини ме за "интимния" въпрос, ти наистина, пила ли си бира някога... Това, разбира се не е задължително и няма общо с анализите и мненията ти, които са на ниво, дори и да не употребяваш бира!

                                Успех!
                                Акцията може и да расте ...
                                Ама БИРАТА им е гола вода...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X