IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Интересно е дали инвестиционните посредници ще искат да напълнят за собствена сметка.
    Ami te IP-tata sa napulnili vchera be, dneska za klienti, a drugoto koeto e, kogato se puskat poruchki, klientskite sa s prioritet pred tezi na IP-to. Ako ne znaesh, veche znaesh.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от investor1
      справедливата цена според бенчмарк е 2.23 . Не разбирам за какви промоции при цена от 4лв говорите. За Тодоров справедливата цена я пресметнаха на 1.60, а сега се търгъва на същите нива.
      иначе съм супер разочарован от аукционна. интересно ми е дали някои малък инвеститор е успял да си купи акции.
      Още ли не си се усетил?
      При Тодоров Бенчмарк са продавали СВОИ акции как няма да погледнат в тавана и да ги оценят високо. Всички се убедихме, че явно са се преборили да оценят Ломско Пиво колкото може по-ниско. И как няма да го направят като продават ЧУЖДИ акции, знаят за потенциала и ще гледат да си ги купят изгодно
      Само незнам защо се объркаха да не е на букбилдинг, че да си поправят офертата и да налапат колкото се може повече незнам. Явно не са оценили, че и пазара може да надуши евтиното

      Коментар


      • Цитирам:
        От всички класирани 12 поръчки само една е за собствена сметка и е въведена от Ти Би Ай Инвест, а останалите поръчки са за клиенти на инвестиционните посредници и банките.

        Интересно е дали инвестиционните посредници ще искат да напълнят за собствена сметка.

        Коментар


        • или собствениците ще продадат на добра цена и ще излязат първи
          Nqkoi drug ste vleze na tqhno mqsto

          Коментар


          • ... или собствениците ще продадат на добра цена и ще излязат първи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vulture
              Малко ми е непонятен ентусиазма към компания, която е на последно място по пазарен дял и се конкурира на база цена, но явно фундаментът тук е феноменален и само ъп ъп ъп
              А възможността някой стратегически да купи Ломско, при положение че на българския пазар вече са 3 от водещите световни играчи, следвани от две борбени местни компании (Леденика/ММ и Болярка), е смехотворна.
              Разбира се това не означава, че ако си купувате/продавате акцийки на дружеството няма да спечелите. Усех!
              ... i poslednite shte stanat purvi!"

              Коментар


              • Малко ми е непонятен ентусиазма към компания, която е на последно място по пазарен дял и се конкурира на база цена, но явно фундаментът тук е феноменален и само ъп ъп ъп
                А възможността някой стратегически да купи Ломско, при положение че на българския пазар вече са 3 от водещите световни играчи, следвани от две борбени местни компании (Леденика/ММ и Болярка), е смехотворна.
                Разбира се това не означава, че ако си купувате/продавате акцийки на дружеството няма да спечелите. Усех!

                Коментар


                • пари се правят от всичко и при тодоров имаше много оптимисти, ама единствено бенчмарка потриваха ръцете. ломско определено ми изглежда доста по-преспективно, но на 3-3.30 влизам. Нека другите да купуват на 3.50. аз пасувам

                  Коментар


                  • справедливата цена според бенчмарк е 2.23 . Не разбирам за какви промоции при цена от 4лв говорите. За Тодоров справедливата цена я пресметнаха на 1.60, а сега се търгъва на същите нива.
                    иначе съм супер разочарован от аукционна. интересно ми е дали някои малък инвеститор е успял да си купи акции.
                    Ot birata ste se napravqt mnogo poveche pari ot vinoto

                    Ne e preporuka!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от franky4fingers
                      Ма какъв ви е проблемът? Купете си от вторичния пазар. Както, впрочем, направих и аз.
                      Ne shvanahte li poslanieto be hora po 4bgn si e promociq. Vse pak lomslo imat dogovori s kaufland+metro Romania!!!

                      Iskashe mi se da si vzema na 2.50, no oste 1-q den mi razbiha nadezdite. Kakvo da se pravi taka e na borsata.

                      Uspeh na akcionerite i budestite takiva.
                      Така е, Франки. Ти поне си го разбрал посланието.
                      Освен хубавите договори със споменатите вериги, те имат много добро стратегическо разположение (БГ, Сърбия и Румъния, река Дунав - това значително им снижава транспортните разходи), качеството на бирата им никак не е лошо (от няколко месеца я пия редовно, като я купувам главно от Кауфланд), на доста добра цена (разбива конкуренцията), абе има хляб тука, макар и течен...
                      Не е препоръка за никакви припряни или други действия.
                      Както и за прекалена консумация.
                      * think positive * think simple * think big *
                      * be moderate * be cool * be yourself *

                      Коментар


                      • справедливата цена според бенчмарк е 2.23 . Не разбирам за какви промоции при цена от 4лв говорите. За Тодоров справедливата цена я пресметнаха на 1.60, а сега се търгъва на същите нива.
                        иначе съм супер разочарован от аукционна. интересно ми е дали някои малък инвеститор е успял да си купи акции.

                        Коментар


                        • Иха!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pana_bg
                            Първоначално изпратено от Peter(Petar)
                            Първоначално изпратено от lide
                            Мизерия!!! От къде накъде ще има значение при кой ИП си??? Делят поръчките на всички пропорционално на 3 лв. и това е решението, другото просто НЕ Е СПРАВЕДЛИВО
                            И на мен ми е криво днес, но да корим ИП си няма да е коректно. На такива аукциони с максимална цена решава фотофиниша.
                            Ма какъв ви е проблемът? Купете си от вторичния пазар. Както, впрочем, направих и аз.
                            Останах с впечатлението, че ти си с проблем. Както и да е.

                            Коментар


                            • Мажоритаря не загуби а спечели. Спечели нас, спечели и пазара.

                              Дано има повече такива разумни мажоритари!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Джаст А Трейдър
                                Интересно как мажоритарят ще избие на следващото предлагане онова,което явно загуби днес...

                                Коментар

                                Working...
                                X