IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя)
    Ветре, не те ли кефи бирата........по принцип))))
    Съни, нищо лично, но стига с т'ва пиене , някои хора още ги цепи глава от виното )
    lipsata

    Коментар


    • Ветре, не те ли кефи бирата........по принцип))))

      Коментар


      • Съни, с тея аукциони през има нема половин година, акцията започва да се успива...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от PDP
          Ако имате въпроси относно Ломско Пиво АД и аукциона можете да ги задавате днес до 15:00 тук.
          Прогноза за 2008г?

          Остава ли като приоритет търсенето на стратегически инвеститор в краткосрочен план или има изместване във времето?

          Цената за аукциона е лимитирана.Бързината на пускане на поръчки ли ще е определяща?

          Хубав ден! на всички)

          Коментар


          • аз имам един въпрос, който не е свързан пряко с Ломско - тъй като има цяла тема отнесена към Вас имате ли намерение да напишете нещо там или не - просто да знаят модераторите да я заключат в случай, че нямате вече интерес
            Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от PDP
              Ако имате въпроси относно Ломско Пиво АД и аукциона можете да ги задавате днес до 15:00 тук.
              Г-н Прокопиев, желая да Ви благодаря за отделеното време. Моля най-вече за кратко описание на корегираната инвестиционна програма на дружеството! Моля и за информация, дали планирате част от продажбите да се насочат към Румъния!
              Благодаря, хубав ден! БЛАГОДАРЯ ВИ, НАЙ-ВЕЧЕ, ЧЕ ИЗБРАХТЕ ПО-СЕРИОЗНИ ХОРА ТОЗИ ПЪТ!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cymru
                Първоначално изпратено от PDP
                Ако имате въпроси относно Ломско Пиво АД и аукциона можете да ги задавате днес до 15:00 тук.
                Здравейте г-н Прокопиев,

                Как вървят продажбите в Румъния?Има ли планове за износ в други страни?

                Освен с Кауфланд имате ли или предвиждате ли договори за продажби в други вериги магазини.

                Стартира ли производството на 'плевенската' марка /не си спомням името?
                "Storgozia"!

                - imate li namerenie da vuzubnovite i 4udesnoto Plevensko svetlo i tumno pivo?
                - imate li ve4e kontakti s konkretni potencialni kupuva4i, interesuvashti se ot poemaneto,dorazvivaneto i razshirenieto na vashata pivovarna?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от PDP
                  Ако имате въпроси относно Ломско Пиво АД и аукциона можете да ги задавате днес до 15:00 тук.
                  Здравейте г-н Прокопиев,

                  Как вървят продажбите в Румъния?Има ли планове за износ в други страни?

                  Освен с Кауфланд имате ли или предвиждате ли договори за продажби в други вериги магазини.

                  Стартира ли производството на 'плевенската' марка /не си спомням името?
                  Не-заслужил инвеститор

                  Коментар


                  • То ако беше за хубаво, Прокопитата щяха да пуснат новината за търга за 20% от Ломско преди ИПО-то на Енемоната.

                    Така си мисля де. Иначе показателите на Ломско са много добри, не съм сигурен обаче дали не са понадути. И ечемикът като суровина поскъпна доста тази година, това ще се отрази на себестойността през 2008... И конкуренцията в бранша е голяма...

                    Иначе желанието на мажоритаря да излезе от инвестицията си ми се вижда доста логично.

                    Коментар


                    • Ако имате въпроси относно Ломско Пиво АД и аукциона можете да ги задавате днес до 15:00 тук.

                      Коментар


                      • стига бе, инвестор1, Тодорофф си е друга.....ракия))там, така и не разбрах....защо някои си подобряваха поръчките, но те си знаят - к'во толкова...

                        Сравни пазарният ръст при бирата и виното.

                        Коментар


                        • Особено като знаем какъв "успех" има Тодороф

                          Коментар


                          • на мен ми е интересно, тези които сега разпродават, сигурни ли са, че ще се доредят на 6-ти)))

                            на мен поне, Ломско на 3.50 ми е много, много по-интересно от Енемона на 16.80
                            А и въпреки...добрите ми чувства към Елана)), се радвам, че посредникът ще е Бенчмарк)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя)
                              Kovachev, едното няма връзка с другото.

                              Не си ли спомняш какво обяви мажоритарят още при SPO- то през лятото - намеренията са най-късно до пролетта на 2008, фри флота да стане 35-40%.
                              Аз само се радвам на компании с по-голяма ликвидност)
                              Определено Съни съм съгласен с теб. Двойният фрифлот ще спомогне допълнително Ломско да развие потенциала си. Ако го сравним с повечето ИПОта и СПО-та за последните месеци Ломско и при 5 лева ее доста подценено спрямо тях дружество.
                              А този аукцион обещава наистина справедливо участие даже за тези които искат да си купят и 1бр. акция
                              Радвам се че успях да си купя на 3.80 съвсем наскоро.

                              Не е препоръка за покупка или продажба.

                              Коментар


                              • Kovachev, едното няма връзка с другото.

                                Не си ли спомняш какво обяви мажоритарят още при SPO- то през лятото - намеренията са най-късно до пролетта на 2008, фри флота да стане 35-40%.
                                Аз само се радвам на компании с по-голяма ликвидност)

                                Коментар

                                Working...
                                X