IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Abe v Romania ima baq bednqci, koito tochno takava birichka obichat da si piivat /evtinka /
    Франки то убаво че у нас нема бедняци Иначе Оператора има некои основания, че за полвин година отчета нещо стана по-приветлив но па и цената стана по-мераклийска от 2.50 на 3.50.. /ако си спомням верно ../

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hakkinen
      11 и нещо...

      Тогава вече да си сипем по едно Алмусче в трескаво очакване.
      Не-заслужил инвеститор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Poncho
        А как сте с пазарните?
        аз се обърках нещо и реших, че за пазарни си има пазар....и само такива ...ограничени си мислех, че трябва))

        Коментар


        • Що ли имам чувството че ще е над 4

          Карол какви сладки кросчета си правят

          Коментар


          • 11 и нещо...
            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Poncho
              А как сте с пазарните?

              Зле - само на лимитирани съм.


              Някой има ли идея, кога ще се обяви цената на отсичане - днес ли ще е.
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Abe v Romania ima baq bednqci, koito tochno takava birichka obichat da si piivat /evtinka /

                Коментар


                • А как сте с пазарните?

                  Коментар


                  • Куроператоре и мене ми направи малко недотам добро впечатление от страна на г-н Прокопиев точно сега да се изказва за П/Е под 10 не ги знам тея П/Е-та как се сметат, малко ни бега тая математика напред, все немога да я стигна, така ми каза големото куче, за по-просто него слушам, но сме пуснали все пак една заявка да видиме дали ще я уцелиме на цена ..

                    Коментар


                    • Рано е още

                      чакай, чакай, не му е дошло времето да се гледа EV/EBITDA на фирмите, нека първо се наиграем с ПЕто и после лека полека ще преминем към други по-маловажни коефициенти

                      Тук от време на време някой се изглже да пусне сравнение с фирми на чужди борси или дори някои футуристичен ДСФ, но тия неща още не важат на БФБ. Тук царуват абсолютната стойност на акцията, сплита, увеличение на капитала, ПЕ и еврофондовете

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dalcom
                        Абе Шторм,
                        бирата не се казва Ломско, ами Анален мус или Анилемус или нещо такова, гледах го в сайта им като ги проучвах, ма сега не мога да го отворя. ( само ние и викаме Ломско)
                        Та, за акциите, не знам, аз лично ще се почеша тук таме още малко и ще заема воайорска позиция поне за утрешната сесия.
                        Курето е прав че п/е-то може да го изманипулират и ебитда си е по-читаво. ..макар че за пивото аз други показатели гледам,също.
                        Ще ме е много яд ако пак се насера като с Аромата, от 10 лева и бях фърлил мерника..гледам,смятам, пак гледам..и докат се наканя..айде да не казвам.
                        Vseki kazva, che gleda EBITDA, no nikoi ne kazva dali EV/EBiTDA i P/EBITDA ili kakvoto si iskate ratio e dobro. Kato see zamislia do P/Free Cash Flow e oshte po-chisto.
                        A i tezi valuation ratios sa za sravenie. S koi sravniavate lomsko?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dalcom
                          Абе Шторм,
                          бирата не се казва Ломско, ами Анален мус или Анилемус или нещо такова, гледах го в сайта им като ги проучвах, ма сега не мога да го отворя. ( само ние и викаме Ломско)
                          Та, за акциите, не знам, аз лично ще се почеша тук таме още малко и ще заема воайорска позиция поне за утрешната сесия.
                          Курето е прав че п/е-то може да го изманипулират и ебитда си е по-читаво. ..макар че за пивото аз други показатели гледам,също.
                          Ще ме е много яд ако пак се насера като с Аромата, от 10 лева и бях фърлил мерника..гледам,смятам, пак гледам..и докат се наканя..айде да не казвам.
                          И ти ли с Аромката Щото и аз така и се чудих и после... Ама имаше и "форсмажорни" обстоятелства-писма, статии, конференции и т.н.

                          Коментар


                          • Страшен коментар, Далком. Умрях да се хиля

                            Коментар


                            • Абе Шторм,
                              бирата не се казва Ломско, ами Анален мус или Анилемус или нещо такова, гледах го в сайта им като ги проучвах, ма сега не мога да го отворя. ( само ние и викаме Ломско)
                              Та, за акциите, не знам, аз лично ще се почеша тук таме още малко и ще заема воайорска позиция поне за утрешната сесия.
                              Курето е прав че п/е-то може да го изманипулират и ебитда си е по-читаво. ..макар че за пивото аз други показатели гледам,също.
                              Ще ме е много яд ако пак се насера като с Аромата, от 10 лева и бях фърлил мерника..гледам,смятам, пак гледам..и докат се наканя..айде да не казвам.

                              Коментар


                              • Има ли поне един човек, който е пил или пие Ломско ? Купете си една бира, изпийте я и после решавайте.

                                Препоръка е !

                                Поздрави !

                                Коментар

                                Working...
                                X