IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя)
    Първоначално изпратено от mmmfaka
    Хакинен, прав си, не е нужно да ми казва.
    Само че има едно неясно нещо: имало е търсене, ама под 3.61 не се класират, защо ли?
    Да не би да е имало голямо търсене на 2.50 например? Тогава нещата ще изглеждат по начина по който изглеждат и сега - 60 000 акции непродадени. Този факт говори сам по себе си. (Поне за мен).
    Естествено няма начин да не пожелая успех на всички, инвестирали в ломско - Дай боже успех всекиму.
    Хайде, поспри се малко

    Лимитирана цена минимум, нищо ли не ти говори?А тя беше 3,50
    Е що да се спира, тъкмо ще понатрупа някой друг пост и като направи няколко хиляди поста, ще бъде от ранга на разбирачите, и цяло стадо зайци ще му се кланя ...

    Имам ЛОМСКО, пил съм не веднъж бирата им, доволен съм. Ако нагазят яко в Румъния, тази цена която е в момента, ще е "смешна" след време. Всеки иска да стане милионер за месец, ама не става номера толкова лесно май

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mmmfaka
      Хакинен, прав си, не е нужно да ми казва.
      Само че има едно неясно нещо: имало е търсене, ама под 3.61 не се класират, защо ли?
      Да не би да е имало голямо търсене на 2.50 например? Тогава нещата ще изглеждат по начина по който изглеждат и сега - 60 000 акции непродадени. Този факт говори сам по себе си. (Поне за мен).
      Естествено няма начин да не пожелая успех на всички, инвестирали в ломско - Дай боже успех всекиму.
      Ако имаше поне бегла представа що е то смесен закрит аукцион и как се определя цената на отсичане, нямаше да пишеш безспирно толкова глупости!


      P. S. Аз също имах пусната поръчка за няколко хиляди на 3,60 лв!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mmmfaka
        Хакинен, прав си, не е нужно да ми казва.
        Само че има едно неясно нещо: имало е търсене, ама под 3.61 не се класират, защо ли?
        Да не би да е имало голямо търсене на 2.50 например? Тогава нещата ще изглеждат по начина по който изглеждат и сега - 60 000 акции непродадени. Този факт говори сам по себе си. (Поне за мен).
        Естествено няма начин да не пожелая успех на всички, инвестирали в ломско - Дай боже успех всекиму.
        Хайде, поспри се малко

        Лимитирана цена минимум, нищо ли не ти говори?А тя беше 3,50

        Коментар


        • Хакинен, прав си, не е нужно да ми казва.
          Само че има едно неясно нещо: имало е търсене, ама под 3.61 не се класират, защо ли?
          Да не би да е имало голямо търсене на 2.50 например? Тогава нещата ще изглеждат по начина по който изглеждат и сега - 60 000 акции непродадени. Този факт говори сам по себе си. (Поне за мен).
          Естествено няма начин да не пожелая успех на всички, инвестирали в ломско - Дай боже успех всекиму.

          Коментар


          • От кога започва търговията с новите акции ? Някой беше споменал за вторник (11.Декември) - вярно ли е ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mmmfaka
              Az bqh dal zaqvka na 3.60 i ne mina,taka 4e tursene ima6e
              Дааа, имало е.
              Според мен слънчевата полю... ооооп, грешка... вятър да каже, той знае...
              За какво да ти казва Слънчев вятър, като можеш и сам да намериш информацията?

              Общата стойност на въведените поръчки днес е за 7,72 млн. лв., а на класираните за 3,16 млн. лв.
              http://www.investor.bg/?cat=5&id=57953

              При подадени поръчки за 7.72 М според теб имало ли е търсене или не?
              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

              Коментар


              • Az bqh dal zaqvka na 3.60 i ne mina,taka 4e tursene ima6e
                Дааа, имало е.
                Според мен слънчевата полю... ооооп, грешка... вятър да каже, той знае...

                Коментар


                • Да се класираме за кое? Да не би всички акции да продадоха?
                  Носи се слух, че 60 000 са останали непродадени (некупени).
                  Или се лъжа, А?
                  Az bqh dal zaqvka na 3.60 i ne mina,taka 4e tursene ima6e...[/url][/list][/list][/b][/i][/u][/code][/quote]

                  Коментар


                  • Еее, nevermind, къде видя в тази тема манипулатори?
                    Говорим за т.н. Ломско и производните му - Шопско, Алмус, Мизия...един вид...за бира говорим...
                    За продажбите, които по регионален принцип си вървят много добре в С.България и над нея.
                    За скорошния аукцион....коментираме...
                    ....коефициентите на няколко пъти също се коментираха...пък и всеки може да погледне отчетите и да си направи преценката...

                    Ще се радвам, ако виждаш нещо притеснително и го споделиш!

                    Иначе си прав...няма смисъл да се пише...и за какво да се радваме или да вадим на показ положителните си емоции....ще я караме само с плюене и злобеене...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                      Или се лъжа, А?
                      А ? да не би да чекаш некой да ти ги пусне на 3ти аукцион а ?
                      nevermind, да верно, че кучето си е куче каква е връзката обаче с Ломското неразбрахме нема значение майтап да става
                      taka e vetre, nqma zna4enie maitap da stava!
                      elia tozi forum e edin maitap! vetrove, ku4eta, bez zna4enie, trolove i kakvo li oshte ne
                      no nqma za4enie, da!

                      ima zna4enie, 4e sledeiki postovete po temite, vse na edni i sushti manipulatori s po nqkolko nicka vitaqt... no i tova nqma zna4enie, maitap da stava, nali taka!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mmmfaka
                        Да се класираме за кое? Да не би всички акции да продадоха?
                        Носи се слух, че 60 000 са останали непродадени (некупени).
                        Или се лъжа, А?
                        Това, че останаха акции, е поради естеството на аукциона (смесен закрит аукцион), а не защото не е имало търсене за тях...
                        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                        Коментар


                        • Или се лъжа, А?
                          А ? да не би да чекаш некой да ти ги пусне на 3ти аукцион а ?
                          nevermind, да верно, че кучето си е куче каква е връзката обаче с Ломското неразбрахме нема значение майтап да става

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mmmfaka
                            Някой от вас дето пишете, виждал ли е на живо бутилка ломско? Пил ли е някой от вас ломско? И какво общо има ломско с увеличението на ръста на пиене?
                            А?
                            az znam mnogo dobre kak e lomskoto i si go pijvam redovno i mi hareswa, i znaes li zasto????

                            moga da si pozvolq da piq kakva da e bira no predpo4itam lomsko naliwno zastoto e edna ot malkoto biri s koito ne prekalqvat sys spirtove i tem podobni stabilizatori. birata e mnogo leka i gotina - da si q pies neangazirasto
                            sled rabota. moga da ti kaza systo taka 4e towa ne e samo moe mnenie a na dosta hora tam kydeto lomsko distributira ot pone 2g.

                            i pap ti kazvam ne e zaradi parite a prosto udari 5 lomsko nalivni i 5 kamenici, zagorki, i kakvoto tam iskas (s izklu4enie na ledenika i shumensko)
                            da usetis za kakvo ti govoria

                            uspehi na vsi4ki

                            Коментар


                            • Да се класираме за кое? Да не би всички акции да продадоха?
                              Носи се слух, че 60 000 са останали непродадени (некупени).
                              Или се лъжа, А?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                                nevermind, може да минеме и без излишни крайности нема нужда от "МЕГА" препоръки
                                а и каква новина ви гони, не знам като не ви харесва ломското, пийте си шопското ...
                                vetre.... "MEGA" preporkite sus sigurnost ne sa ot men... ama neshto mai ne 4etesh kakto trqbva
                                pozdravi na ku4eto ili ku4kata

                                Коментар

                                Working...
                                X