IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5
    Първоначално изпратено от Мариян Йорданов
    Здравейте
    има нова анкета

    Одобрявате ли продажба и на останалите малко над 60% от дружеството чрез нови търгове на БФБ-София?

    Да
    Не
    Не мога да преценя
    Марияне, би ли ни осветлил защо Ви хрумна да пуснете анкета с точно този въпрос? Да ме прощаваш, ама такава анкета, пусната от Инвестора ни в клин ни в ръкав нещо намирисва, при положение че мажоритаря е заявил намерението да продаде останалите 60% на стратегически инвеститор и твърди, че води преговори за това......... Така че с удоволствие ще чуя мотивите Ви за анкетата или ще ме обземат тежки съмнения за вътрешарство, манипулации и други кафеджийски работи......
    Абсолютно съм съгласна с мотивите ти.

    Аз лично, като го прочетох, съжалих, че съм участвала в аукциона.
    При ...подобни експерименти за анкета с това съдържание от медия с добри контакти с мажоритаря, направо се сещам каква трябва да е посоката на цената утре.

    Дали PDP или Мариян ще бъдат конкретни за желанието за проучването...?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Мариян Йорданов
      Здравейте
      има нова анкета

      Одобрявате ли продажба и на останалите малко над 60% от дружеството чрез нови търгове на БФБ-София?

      Да
      Не
      Не мога да преценя
      Марияне, би ли ни осветлил защо Ви хрумна да пуснете анкета с точно този въпрос? Да ме прощаваш, ама такава анкета, пусната от Инвестора ни в клин ни в ръкав нещо намирисва, при положение че мажоритаря е заявил намерението да продаде останалите 60% на стратегически инвеститор и твърди, че води преговори за това......... Така че с удоволствие ще чуя мотивите Ви за анкетата или ще ме обземат тежки съмнения за вътрешарство, манипулации и други кафеджийски работи......
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Здравейте
        има нова анкета

        Одобрявате ли продажба и на останалите малко над 60% от дружеството чрез нови търгове на БФБ-София?

        Да
        Не
        Не мога да преценя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
          има ли връзка с Ломско
          razbira se! sumnqvash li se?

          Коментар


          • има ли връзка с Ломско

            Коментар


            • ne znam za mrukalnici ama toq forum(vkl. i tazi tema naposleduk) PRASHTI po shevovete ot tulpa BEZDELNICI!

              Коментар


              • мрънкалниците май още се туткат /нема да употребяваме повече тая дума, нека мир да има /

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя)
                  не знам))СИС си прехвърли едни 50хил. бройки на 3.99лв.
                  техен клиент купи 200х. пак на 4 на аукциона....

                  но май, мрънкалниците(заимствам от вятъра)...държат P/E-то да си стои okolo 10, т'ва е))
                  Колкото повече, толкова повече!
                  Търпението ще да Ви бъде възнаградено, аз много хапи, че все пак влязох с доста, макар и след....!

                  Коментар


                  • не знам))СИС си прехвърли едни 50хил. бройки на 3.99лв.
                    техен клиент купи 200х. пак на 4 на аукциона....

                    но май, мрънкалниците(заимствам от вятъра)...държат P/E-то да си стои okolo 10, т'ва е))

                    Коментар


                    • какви са тия сделки на 3.80 лв, договорени извън борсата ли ? Тука при толкова акции, сега всеки може да се договаря както си иска.

                      Коментар


                      • ало мрънкалниците дето не бехте купили на IPO-то айде да видиме, щом като цената стане вече колкото средната от IPO-то дали ще купувате после да не разправате че некой друг ви е крив разбира се нали сте много големи тарикати, защо не се радвате ето - акции има евтино, да ви видим сега какви ще ги плещите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от La Costa
                          [Ако имаше поне бегла представа що е то смесен закрит аукцион и как се определя цената на отсичане, нямаше да пишеш безспирно толкова глупости!

                          P. S. Аз също имах пусната поръчка за няколко хиляди на 3,60 лв!
                          Е мерси, ми то нали човек се учи, сега знам какво е смесен закрит аукцион, само не съм разбрал как се определя цената на отсичане, ама и това ще стане. Май ще чакам третия закрит аукцион в най-скоро време, вече знаещ с ваша помощ, пък и голям брой постове ще понатрупам.
                          Айде със здраве.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя)
                            Първоначално изпратено от Kavon

                            Е що да се спира, тъкмо ще понатрупа някой друг пост и като направи няколко хиляди поста, ще бъде от ранга на разбирачите, и цяло стадо зайци ще му се кланя ...
                            Мислиш ли, че нормален човек, гледа броя на постовете, а не съдържанието???А кой на какво и кого се кланя си е личен проблем!

                            Аз лично, не одобрявам практиката във форума, когато ти е кеф да плюеш или всяваш паника да си регистрираш поредния нов ник, защото имаш проблем после да възхваляваш ...положението...и да почнеш с ...up-uup-uuup...
                            За себе си нямам проблем - пиша само с този ник, но виждам, че наистина все повече губи смисъл...не за друго, а поради липсата на Дискусия...става актуално вече меренето на....комплекси, май...
                            Факт е че много хора гледат броят на постовете Не съм искал да те обидя, ако си го възприела така!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя)
                              Мислиш ли, че нормален човек, гледа броя на постовете, а не съдържанието???А кой на какво и кого се кланя си е личен проблем!

                              Аз лично, не одобрявам практиката във форума, когато ти е кеф да плюеш или всяваш паника да си регистрираш поредния нов ник, защото имаш проблем после да възхваляваш ...положението...и да почнеш с ...up-uup-uuup...
                              За себе си нямам проблем - пиша само с този ник, но виждам, че наистина все повече губи смисъл...не за друго, а поради липсата на Дискусия...става актуално вече меренето на....комплекси, май...
                              oooooo.... ama ti uzrq nai-setne! da ne povqrvash napravo!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kavon

                                Е що да се спира, тъкмо ще понатрупа някой друг пост и като направи няколко хиляди поста, ще бъде от ранга на разбирачите, и цяло стадо зайци ще му се кланя ...
                                Мислиш ли, че нормален човек, гледа броя на постовете, а не съдържанието???А кой на какво и кого се кланя си е личен проблем!

                                Аз лично, не одобрявам практиката във форума, когато ти е кеф да плюеш или всяваш паника да си регистрираш поредния нов ник, защото имаш проблем после да възхваляваш ...положението...и да почнеш с ...up-uup-uuup...
                                За себе си нямам проблем - пиша само с този ник, но виждам, че наистина все повече губи смисъл...не за друго, а поради липсата на Дискусия...става актуално вече меренето на....комплекси, май...

                                Коментар

                                Working...
                                X