IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ломско пиво (LOMP / LOMSKO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от meche_cveti93
    Ма тя бирата е скапана за кво се извиняваш. Но за сметка на това е евтина и за това се купува.
    Как може да обиждате бирата ... на моята тъща всяка седмица и нося по едно кашонче ......... и едно Леденика .
    ломско + леденика
    е това вече не е човешко...
    може да ти е тъща ама все пак е човек
    предполагам
    Не е съвет за покупко-продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от meche_cveti93
      Ма тя бирата е скапана за кво се извиняваш. Но за сметка на това е евтина и за това се купува.
      Как може да обиждате бирата ... на моята тъща всяка седмица и нося по едно кашонче ......... и едно Леденика .
      Щом е за тъщата може. Носи и само ломско.

      Коментар


      • Ма тя бирата е скапана за кво се извиняваш. Но за сметка на това е евтина и за това се купува.
        Как може да обиждате бирата ... на моята тъща всяка седмица и нося по едно кашонче ......... и едно Леденика .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от wannarock
          и като сме започнали като на оскарите....
          извинявам се на акционерите, че не харесвам бирата

          не е препоръка
          Ма тя бирата е скапана за кво се извиняваш. Но за сметка на това е евтина и за това се купува.

          Коментар


          • Като има недостиг на вода бира, е гати!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SubZero
              Само Бъфет държи да харесва и продуктите на компаниите, в които инвестира.
              не вярвам да е само той
              сори за спама
              Не е съвет за покупко-продажба на акции

              Коментар


              • Само Бъфет държи да харесва и продуктите на компаниите, в които инвестира.

                Коментар


                • и като сме започнали като на оскарите....
                  извинявам се на акционерите, че не харесвам бирата

                  не е препоръка
                  Не е съвет за покупко-продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham
                    ....
                    P.S.Извинявам се на акционерите на Ломско за спама
                    Няма проблем!

                    P.S.
                    Последните сметки на Айъ са почти точни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham
                      Първоначално изпратено от wannarock
                      пробвах веднъж алмос, заради вайенстепан, но нямат нищо общо (още ми е чудно как са се докопали да се представя като него)
                      а ломско видях в някаква пластмасова бутилка и не ми вдъхна доверие - не съм пробвал и нямам представа за качеството
                      на север се среща не само в монтанско, а из добруджанско и варненско също
                      И аз веднъж пробвах "Алмус".Голяма грешка.
                      алмус ли била
                      извинявам се за грешката

                      а на мен тези дето ми я продадоха не ми се извиниха
                      Не е съвет за покупко-продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham
                        Първоначално изпратено от frei1974
                        Лош си -ама и Айчо си го заслужава.
                        Абсолютно.Ма такъв избушеняк никой не трябва да си купува.
                        Надявам се да разбере какво е да ти "гостува" някакъв нахалник /без акции от компанията/ в темата и почне да ръси простотии
                        P.S.Извинявам се на акционерите на Ломско за спама
                        Ами за мен е добре, че темата стана най-популярната тема за дружество (даже бие ЕЛАРГ околко което имаше голямо събитие) за последния ден, след като с месеци беше в забвение. Аз съм купил акции и съм доволен, че има интерес, като гледам офертите може би някои хора са били убедени, че си заслужава. Иначе не е моя тема, че да ми гостува някой. Всеки си казва мнението, независимо дали е добро или лошо. Демокрация, нали?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от frei1974
                          Лош си -ама и Айчо си го заслужава.
                          Абсолютно.Ма такъв избушеняк никой не трябва да си купува.
                          Надявам се да разбере какво е да ти "гостува" някакъв нахалник /без акции от компанията/ в темата и почне да ръси простотии
                          P.S.Извинявам се на акционерите на Ломско за спама
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham
                            Първоначално изпратено от Айъ
                            Първоначално изпратено от B.Graham
                            Първоначално изпратено от Айъ
                            Ами спестяването на годишна база е 5-6 стотинки на акция. Виж колко е РЕ им сега, и прецени сам дали не е бай сигнал. Иначе е ясно, че печалбата за 2009 няма да е същата ако не беше намаления акциз. Сега най-много да остане на същото ниво, което пак е прекрасно.
                            Може да е бай-бай сигнал, начи.
                            Това пазара ще реши, нали така?
                            Абсолютно.Ма такъв избушеняк никой не трябва да си купува.
                            Това е твое мнение. За мен избушеняци са разни холдинги, които не произвеждат нищо и си манипулират отчетите с измислени сделки с финансови инструменти или преоценки. Но това е за друга тема. Ломско си е производствени предприятие с ясен продукт (който много хора си купуват, а още повече хора не си купуват), ниска задлъжнялост и прекрасни коефиценти. Който иска да му купува акциите, който не иска - да не ги купува (или да ги продава на късо ако имаше възможност).

                            Коментар


                            • Лош си -ама и Айчо си го заслужава.
                              Абсолютно.Ма такъв избушеняк никой не трябва да си купува.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Айъ
                                Първоначално изпратено от B.Graham
                                Първоначално изпратено от Айъ
                                Ами спестяването на годишна база е 5-6 стотинки на акция. Виж колко е РЕ им сега, и прецени сам дали не е бай сигнал. Иначе е ясно, че печалбата за 2009 няма да е същата ако не беше намаления акциз. Сега най-много да остане на същото ниво, което пак е прекрасно.
                                Може да е бай-бай сигнал, начи.
                                Това пазара ще реши, нали така?
                                Абсолютно.Ма такъв избушеняк никой не трябва да си купува.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X