IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза Карлово (ROZA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тук днес с дивидент или без дивидент ?

    Коментар


    • Ах на чичи Розичката, и загубката намалила и дивидентчето увеличила.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Това не е лошо- има ръст
        http://www.investor.bg/novini-i-anal...-drugi-236023/

        Коментар


        • Това не е лошо- има ръст

          Коментар


          • Предварителни сметки за дивидент - бруто 7,5 стотинки. Не е много, ама е повече. А ако може за 2017 г. 10 стинки.

            Коментар


            • Българска роза АД обявява приходи от продажби за месец януари 2017 година в размер на 181 хил.лв. Българска роза АД обявява неокончателен финансов резултат за месец януари 2017 година - загуба в размер на 36 хил.лв. Българска роза АД обявява прогноза за приходите от продажби за месец февруари 2017 година в размер на 423 хил.лв. и с натрупване от началото на годината в размер на 604 хил.лв.

              За м. януари 2016 г. загубата е била 64 хил.лв.
              Last edited by balarev; 22.02.2017, 17:14.

              Коментар


              • има ли някой таргет за цената към края на 2017???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                  Интересният въпрос за мен е защо? Аз за момента нямам отговор, има ли някакви новини?
                  имаш предвид защо толкова се качи цената ли? или защо има значение пробива на върха??

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                    Интересният въпрос за мен е защо? Аз за момента нямам отговор, има ли някакви новини?
                    Просто - балон. Няма причина
                    Я всегда буду твоим поводом напиться.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dr.Justice Разгледай мнение
                      Интересният въпрос за мен е защо? Аз за момента нямам отговор, има ли някакви новини?

                      Коментар


                      • http://www.infostock.bg/infostock/control/graphics/ROZA

                        Коментар


                        • пробит е върха от 2007!!

                          Коментар


                          • Много съм доволен от Розата- имам добър пакет...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение
                              [COLOR=#FF0000]„Българска роза - като за сравнително неликвидно дружество, имам немалък процент, иначе сравнено с другите ми акции, тук също нямам кой знае колко. Вярвам, че това дружество има шанс да се отблагодари на по-търпеливите... може би най-много до година. Времето ще покаже прав ли съм, изобщо не твърдя, че съм прав.
                              Когато цената става интересна, ликвидноста се покачва - пазарен принцип. Когато цената пада при спадащ оборот - тогава е лош знак. В момента сме в много благоприятна ситуация.

                              Търпеливите тук определено ще купуват стоките на фирмата по света с гордост!!!

                              Коментар


                              • „Българска роза - като за сравнително неликвидно дружество, имам немалък процент, иначе сравнено с другите ми акции, тук също нямам кой знае колко. Вярвам, че това дружество има шанс да се отблагодари на по-търпеливите... може би най-много до година. Времето ще покаже прав ли съм, изобщо не твърдя, че съм прав. И тук, както и при BSO, мисля да ги държа, при все отчетите, не защото се чувствам заклещен, а защото на този етап искам да ги имам.“

                                Това съм го писал на 30.07.2016 г. в темата за портфейлите. Имах преди това, допълвах и след това и към днешна дата е пораснало като тежест. Само като си помисля, че това лято, което мина, можеше да се купува на 1.30-1.40 лв... Аз лично се надявам това дружество да се развива добре, понеже имам акции и в Стара Планина, писал съм за това преди 3-4 месеца. Изборът ми да вляза именно в Стара планина, а не примерно в двете най-големи дъщерни, беше заради подценеността на майката, спрямо дъщерните (тогава Стара планина се търгуваше доволно на около 4 лв, предлагане имаше доста), в което бих включил и това, че според мен оценката, която даваха инвеститорите на майката не отразяваше и потенциала на Българска роза, който според мен това дружество има. Дали е имало подцененост и неотразяване на потенциал, и дали Българска роза е с потенциал – това са само мои субективни виждания, които може да са дълбоко погрешни.

                                Не знам накъде ще се движат цените. Имам акции и на трите споменати дружества, както и други на БФБ, макар някои акции да липсват в портфейла ми, измежду тези, които съм писал, че имам, появиха се нови, едни увеличих, други намалих. Възможно е да греша за нещо или за всичко от написаното. Аз съм лаик, както често напомням. Препоръки нямам никакви.
                                Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                                Коментар

                                Working...
                                X