IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза Карлово (ROZA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По тази позиция, явно над 5 лв ще тръгне ликвидноста

    Коментар


    • Резултатите засега са доста по лоши от другите компании на холдинга.По- лоши са и от тези на Арома..Имат доста да поработят за да го излъскат..
      Имам във всички компании на ЦЕНХЛ..

      Коментар


      • Купих малко на жената, ама много трудно се купува тук, а как ще се излиза не ми се мисли!
        Иначе се случват хубави неща тук и хубави неща чувам . Чух за едно изложение в Китай с голям успех и сключени договори . Чувам за нови козметични серии през есента.
        Успех на акционерите!

        Коментар


        • Българска роза АД обявява приходи от продажби за месец юни 2017 година в размер на 636 хил.лв. и с натрупване от началото на годината 2485 хил.лв. Българска роза АД обявява неокончателен финансов резултат за месец юни 2017 година - печалба в размер на 140 хил.лв. Българска роза АД обявява прогноза за приходите от продажби за месец юли 2017 година в размер на 1577 хил.лв. и с натрупване от началото на годината в размер на 4062 хил.лв.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение

            Доскоро имаше оферти продава около 2.30 лв, но след прогнозите на сайта на СП Холд за продажби от 9.4 млн лв за 2017 спредът се поразшири
            Това е доста сериозен ръст, който надхвърли и моите очаквания
            http://www.infostock.bg/infostock/co...nts/ROZA/14584

            Бавно, но славно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              Привет аз помня направеното но явно е недостатъчно. Почти няма оферти Купува и ако някой иска да излезе кофти. Цена купува 2лв първа цена продава 3лв с 50 процента нагоре.
              Доскоро имаше оферти продава около 2.30 лв, но след прогнозите на сайта на СП Холд за продажби от 9.4 млн лв за 2017 спредът се поразшири
              Това е доста сериозен ръст, който надхвърли и моите очаквания

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                не си ли, изинявай, може да съм се объркало заради класацията на малките тигри, мислех че и розата е вътре))))
                не, може да си останал с такова впечатление защото писах в темата няколко пъти. в бг имам атера и свилоза
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • не си ли, изинявай, може да съм се объркало заради класацията на малките тигри, мислех че и розата е вътре))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    питай пандичката дали си заслужава занимавката , и той имаше папирки
                    никога не съм имал
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • питай пандичката дали си заслужава занимавката , и той имаше папирки
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Николай Митанкин Разгледай мнение
                        Преди две години увеличихме капитала 20 пъти, със собствени средства. Новината за предстоящото увеличение бе публикувана на 27 март, когато акцията струваше 27 лева. За няколко дни ръстът достигна 51% на цена над 40 лева за акция, което се равнява на около 2 лева след увеличението. Стара планина холд АД притежава малко под 50%. Активността на търговията през последните 6 месеца е малко под 2000 акции средно месечно. За да се качи акцията от BaSE маркета по-горе, са необходими 4000 лота средномесечно за последните 6 месеца. Само статистика.
                        Привет аз помня направеното но явно е недостатъчно. Почти няма оферти Купува и ако някой иска да излезе кофти. Цена купува 2лв първа цена продава 3лв с 50 процента нагоре.

                        Коментар


                        • Жена ми ме навива да й купя малко акции тук но като гледам тук няма ни влизане ни излизане.
                          Купи й, и да ти се махне от главата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Жена ми ме навива да й купя малко акции тук но като гледам тук няма ни влизане ни излизане. Гн Митанкин холдинга защо не помогне малко на спреда и ликвидността тук?
                            Преди две години увеличихме капитала 20 пъти, със собствени средства. Новината за предстоящото увеличение бе публикувана на 27 март, когато акцията струваше 27 лева. За няколко дни ръстът достигна 51% на цена над 40 лева за акция, което се равнява на около 2 лева след увеличението. Стара планина холд АД притежава малко под 50%. Активността на търговията през последните 6 месеца е малко под 2000 акции средно месечно. За да се качи акцията от BaSE маркета по-горе, са необходими 4000 лота средномесечно за последните 6 месеца. Само статистика.

                            Коментар


                            • Жена ми ме навива да й купя малко акции тук но като гледам тук няма ни влизане ни излизане. Гн Митанкин холдинга защо не помогне малко на спреда и ликвидността тук?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vatla Разгледай мнение
                                тук днес с дивидент или без дивидент ?
                                Без дивидент,още от 30 или 31.05...Все забравям Т+2 ли беше,Т+3 ли беше...
                                ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                за изплащане на дивидента за 2016 година Общото събрание на акционерите на Българска роза АД, проведено на 19.05.2017 година взе решение за разпределение от чистата печалба за 2016 г. сума в размер на 401 324,00 (четиристотин и една хиляди триста двадесет и четири) лева за изплащане на дивиденти при следните параметри: Брутна сума на дивидента: 0.075 лв. на акция. Нетна сума на дивидента след приспадане на 5% данък: 0,071 лв. на акция. Начало на изплащане на дивидента – 10.07.2017 г. Срок за изплащане на дивидента – 3 месеца. Изплащането на дивидента ще стане съгласно изискванията на Закона за публичното предлагане на ценни книжа и другите приложими норми на действащото законодателство – по договор с Централен депозитар АД и чрез Интернешънъл Асет банк АД, клон Пловдив. Право да получат дивидент за 2016 година имат лицата, вписани в книгата на акционерите най-късно до 02.06.2017 година.

                                Коментар

                                Working...
                                X