IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ууд България АД (AL1 / TICHA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес беше последната дата за придобиване на акции,които носят права за участие в увеличението и нямаше интерес.Акцията остава под емисионната.Нищо чудно увеличението да не е успешно или Enderby Services Limited Кипър с 101171 бр и Алфа Ууд АД - Гърция с 47379 бр. не запишат акциите от увеличението(ако данните са верни към настоящия момент сумата е точно мин. за да се счита увеличението за успешно).Ама нали целта на увеличението е да изплати дълга на дружеството към кредиторите,които в общи линии са същите които ще запишат акциите от увеличението(ако не се намери друг,който да влезе в дружеството,като изкупи тези права и придобие 47.8%).Сигурно за това и срокът за търгуване на правата е 1 месец.
    та си мисля,ако не се намери мераклия(струва ми се,че все още не е намерен) логично е да видим първото неуспешно увеличение.

    Коментар


    • Ами досега изпълнява ли се този проспект, виждам че има намаление в продажбите.
      Проспекта са го нагласили за пред потенциалните инвеститори. Просто за мен гърците искат да излязат от инвестицията. Търсят едни 12 млн.лв и бягат, ако се намери някой да им ги даде.

      Коментар


      • abe vie im vijte v prospekta prognozite do 2012 godina za razvitie i posle mi kajete dori cena ot 40 lv dali e skupo?
        4 mio. pechalba ochakvat za 2012, sega e 600,000 za 2008 ochakvat nad 1 milion. P/E, P/s, P/B go ostaviam vseki da si go smiata sam.
        Ne e preporuka

        Коментар


        • Аз съм на мнение, че това предприятие е за продан. Искам да му купя активите на това предприятие, пасивите ги оставям на гърците.

          Коментар


          • Тук май ще става нещо хубаво и посоката е ясна

            Коментар


            • колко точно можеш да си купиш на 25лв. ? 1000бр? 5000?

              Коментар


              • Интересно,кой ще запише нови акции Х 30 лв,като може да си ги купи сега по 25?

                Коментар


                • е този път не е там / в дневник /,
                  а на страниците на инвестора...
                  разбира се на страницата на борсата го няма.

                  Накратко
                  печалба 472 хил. лв.
                  продажби 9 мил. лв
                  нетен паричен поток + 2 мил. лв
                  активи 21 мил.

                  С тази печалба се затвърждава развитието на компанията, като прибавим новите машини и увеличението на капитала капитализация от 4-5 милиона е направо "срамнна"...

                  Имам малко акции тук. Не е препоръка за покупка или продажба
                  Мненията ми не са препоръка или съвет за покупко-продажба на акции

                  Коментар


                  • Чакай отчета на страниците на Дневник.Миналия път там излезе и след три дни се появи на сайта на БФБ.

                    Коментар


                    • а сега де, наредиха се една сурия купувачи на МАХ, защо?
                      а отчет още няма
                      Мненията ми не са препоръка или съвет за покупко-продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко
                        Първоначално изпратено от BENCHA
                        kvo stava tuk?....shte ima li uvelichenie niama li da ima???
                        Еми, ти ни кажи. Щото тука Бенчмарк продава и Бенчмарк купува
                        от къде виждаш кой купува?Като купува и продава само Кобос?

                        Коментар


                        • da

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BENCHA
                            ot kyde da znam.....az sym prez benchmark i kupuvam.....a koi prodava neznam
                            Днес, ти ли купи по-голямото количество?
                            Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • ot kyde da znam.....az sym prez benchmark i kupuvam.....a koi prodava neznam

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BENCHA
                                kvo stava tuk?....shte ima li uvelichenie niama li da ima???
                                Еми, ти ни кажи. Щото тука Бенчмарк продава и Бенчмарк купува
                                Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X