IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ууд България АД (AL1 / TICHA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пазара ще ти покаже.

    Коментар


    • пусни жокер ......къде да се наредя......

      Коментар


      • така е така е

        Коментар


        • Тук ,че ще влизам е ясно ...,но не мога да измисля на колко.... загледах го около 27,но.... някой го дръпна...
          който рискува май печели повече...

          Коментар


          • много вярно отражение на ситуацията. и аз даже кеширах малко, но после купувах на по-скъпо. мда

            не е преп.

            Коментар


            • Галба, ако трябва да коментираме по същество мнението на Павлетин, ще трябва да отбележим, че е напълно прав! Ако сравняваме Тича с Фазарлес, струвами се че на Алфа ууд му подхожда една цена от порядъка на 40 лв. Единственият проблем тази цена все още да не е достигната е фактът, че твърде скоро много хора си купиха акции по 16-18 лв и са много доволни само за 3 седмици да касират 80-100% печалба. С времето и новия отчет цената ще си дойде на мястото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pavletin
                Време беше да се изравни като цена с LESPL - много по-добри показатели.Както вече казах цената ще се кротне в диапазона 30-40 лева до излизането на отчета.След това ще се придвижва към цената на FZLES - вече се видя, че не пада цената на конкурентите, а се вдига цената на TICHA.
                Имам акции от дружеството и въобще не ме интересува ще продавате или ще купувате, само правя разбор на мача.
                Какво е общото, което виждаш между двата тима.Това, че имаш акции се подразбира,но мен (нас) не ни интересува,(както теб не те интересува дали ще продаваме или ще купуваме),имаш или нямаш акции,в този случай и 'разборът на мача 'е напълно безмислен ,излишен и знаем вече ,че не е препоръка.в този случай,колко искаш за мнението си?

                Коментар


                • Време беше да се изравни като цена с LESPL - много по-добри показатели.Както вече казах цената ще се кротне в диапазона 30-40 лева до излизането на отчета.След това ще се придвижва към цената на FZLES - вече се видя, че не пада цената на конкурентите, а се вдига цената на TICHA.
                  Имам акции от дружеството и въобще не ме интересува ще продавате или ще купувате, само правя разбор на мача.

                  Коментар


                  • Да не забравяме, че по голямата част от продукцията се изнася за Гърция, а от тази година митата отпадат, което допълнително ще тласне продажбите нагоре.
                    Мненията ми не са препоръка за покупка или продажба на акции!

                    Коментар


                    • Както писах това си е моя прогнова, а който проследи отчетите и публичната информация може доста да си помечтае за годишния отчет, ако печалбата не е такава то поне съм сигурен че ще се доближи, а приходите със сигурност са нарастват с двуцифрен %.
                      Мненията ми не са препоръка за покупка или продажба на акции!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Viper
                        ticha-ta shte goni 40-taka tazi prolet, za otcheta ochakwam lichno az pechalbata da mine 1 mln.
                        No vnimavai s tiq komentari,za6toto tova se vodi za manipulaciq ili puk razglasqvane na vutre6na informaciq.A za mln dosta ste se ambicirali tuk!!!

                        Коментар


                        • ticha-ta shte goni 40-taka tazi prolet, za otcheta ochakwam lichno az pechalbata da mine 1 mln.
                          Мненията ми не са препоръка за покупка или продажба на акции!

                          Коментар


                          • Тича-та се затича май към 30-35 лв.
                            Дали някой вече не поназнайва информацийка от отчета и си понатрупва бройки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pavletin
                              След като Фико инвест взеха и да купуват явно имаме необявен маркет-мейкър по тази позиция.

                              ИНТЕРЕСНА ИДЕЯ!

                              Коментар


                              • След като Фико инвест взеха и да купуват явно имаме необявен маркет-мейкър по тази позиция.

                                Коментар

                                Working...
                                X