IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ууд България АД (AL1 / TICHA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дунди е тука,Ветреца и той подухва на тая позиция,а Розалия плюе - е как да не вляза сега остро в тая TICHA! От тук нататък - само да бега и гази я виждам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Rozalia
      Дундо, какво ще товариш от този боклук...
      Защо да е боклук?Аз бях влязал тук на 17-18 лв,но просто не можех да повярвам като стигна 33 и бързах да си реализирам пе4албата, но сега като видях как пада, реших да си накупя отново)и не считам тожа за грешка,защото тожа дружество има фундамент, а той е важен при дългосрочното инвестиране,по-важните показатели дори бележат ръст,единствено печалбата има спад,но тези от вас, които са счетоводители по професия знаят как се образува и отразява тя

      Коментар


      • абе и с тая печалба цената пак е ниска, но този спад в печалбата ще уплаши много инвеститори.при добър следващ отчет нещата ще се върнат на мястото си и цената ще гони нивата около 35-36

        Коментар


        • Ей тва е кола!!!

          http://www.gaz.ru/buyers/car/eclass/?p=199

          Коментар


          • Дундо, какво ще товариш от този боклук...

            Коментар


            • А и Дундо е тука, па я не се ядосвам, Дундо, смешно ми е
              тва са 30тина акции - не е кой знай ква сума и даже нема да ги дам на тея цени, щото ми се чини че след некой месец, ще си имаме растеж, ич не се притеснявам, па съм си ги взел некъде на около 24лв, а и 20 да станат пак нема да ги дам То кога растежа стане колкото у Фазера, вече ще е късно да се влява

              Коментар


              • Е па,Ветре Солнечен,язека мислам дека УБАВИТЕ МОМИ ОТ КФН ПРОДЪЛЖАВАТ ДА СИ УБАВЕЯТ.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                  Я имам 30тина акции тука колко за проба. Па да видиме кво стана ся:
                  На 01.02.2007 год. в БФБ-София АД е постъпил
                  отчет към четвърто тримесечие на 2006 год. /без магнитен носител/
                  от Алфа Ууд България АД-Долни Чифлик /TICHA/
                  Виждаме че тва е от вчера. От Кобоса го взех. Дотук добре.
                  Вчера никъв го нема тоя отчет. Тва пак горе доле е нормално

                  Днеска обаче сабалян некои печени момчета си изфърлиха акциите още в 9.30, а отчета се появи в 10.11 часа - днес. И тва го имам за нормално
                  Дотука, така ли е момчета? Нали не бъркам и верно казвам

                  АМА ВЪПРОСА Е КВО ПРАВАТ УБАВИТЕ МОМИ У КФН.
                  е, те тва се вика ВЪПРОС !!!

                  я затва веднъж казах, че трейдъра у нас е лешояд на мърша Да си го преведа, да ме разберат ората
                  Ne se qdosvai a suberi malko cash da go iz4akame da padne o6te malko i da tovarim)))

                  Коментар


                  • Я имам 30тина акции тука колко за проба. Па да видиме кво стана ся:
                    На 01.02.2007 год. в БФБ-София АД е постъпил
                    отчет към четвърто тримесечие на 2006 год. /без магнитен носител/
                    от Алфа Ууд България АД-Долни Чифлик /TICHA/
                    Виждаме че тва е от вчера. От Кобоса го взех. Дотук добре.
                    Вчера никъв го нема тоя отчет. Тва пак горе доле е нормално

                    Днеска обаче сабалян некои печени момчета си изфърлиха акциите още в 9.30, а отчета се появи в 10.11 часа - днес. И тва го имам за нормално
                    Дотука, така ли е момчета? Нали не бъркам и верно казвам

                    2+2=4
                    айде нема нужда

                    Коментар


                    • Ne e mnogo na dobre)ama pone izsipiha da si kupqna dobra cena)
                      Ne zabravqite 4e osnovnite pokazateli si ostavat dobri-Ima rust v prihodite, BV=22lv, a i P/E=20,a ima mnogo dobri drujestva koito se truguvat nad tozi koeficient,koito v BG ne e 4ak tolkova pokazatelriejavam akcii,kupeni dneska

                      Коментар


                      • има го и в електронен...

                        Коментар


                        • Излезе отчета , бе Борка
                          Мнението не е препоръка за сделки!

                          Коментар


                          • И кво става сега, има отчет но само на хартия. И който се поразходи до БФБ ще знае какво пише. Не ме мързи, но не съм от София и докато пътувам сигурно вече ще е качен и на сайта
                            Айде някой ако го е видял и е приключил с покупките и продажбите по позицията да ни светне и нас

                            Коментар


                            • Като гледам какво стана с FZLES и LESPL /при печалба на акция на втория под 2 лева/ ми се струва, че TICHA ще се намърда между двете в диапазона 46-76 лева.Там и е мястото по право.Нищо чудно дървообработването да е хита тази година.

                              Коментар


                              • Днес-утре ще се включа.....и не на късо....

                                Коментар

                                Working...
                                X