IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ууд България АД (AL1 / TICHA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имам чувството, че някои си гризат ноктите от яд, заради това, че не са влезнали на 25-30 лв. и сега просто не могат да си намерят място.
    Напълно подкрепям мнението на mashina, че ако изкарат реален отчет цената като нищо ще догони LESPL и FZLES. Спомнете си Спарки Елтос отпреди два месеца, когато показаха реален отчет, или поне близък до реалния......

    Коментар


    • Имам братовчеди които живеят в селата около Долни Чифлик и ги накарах да го погледнат от близо това предприятие.Отзивите бяха добри и се хвърлих тук преди еуфорията.Сега съм добре.Останах с впечатлението че собствениците гърци са от Лариса.Миналата година бях на една работна среща точно в Лариса.Страхотен град с много млади хора и с много нови сгради които сигурно се нуждаят от продуктите на Тичата.Имам чувството че тук ще има още радост.Аз поне така си мисля а всеки да прави каквото знае.Не е препоръка за нищо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Стенли
        Тамън тъй ли казваш ??? Претеглена през текущата цена на Тичката, Фазера трябва да е 480 лева а Лесопласт към 400 . Малко невъзможно май все още така, че пътя за ТИЧАнето май ще е към слизане........... . Успех!
        i po kakvo gi pretegliash maika che stiga do tozi nevoroiatno pronicatelen izvod? po PB, PS ili po PE? Ili po fibonaci?
        Po PB ako gi merish, LESPL, FZLES ako si sediat na tia niva to TICHA triabva da e 203 kamuka. Aman ot specove. Hodi si gi pretegliai po pruchki LESPL i FZLES, che takiva baloons kato tiah otdavna ne e imalo. A TICHA ako reshi da izkara realen otchet spored men s normalen profit margin kato LESPL i FZLES to togava samo shte TICHASH sled nego
        ae

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham
          А да съм казвал че съм добър а не лош?
          Добре де, все пак не коментираме теб. Никой не ми отговори на въпросите, които поставих по-долу и въпреки това поддържаш мнението, че гърците не са се доказали. Гръцките собственици имат сериозен бизнес и пазари, така че не ги подценявайте. Според мен, те направиха доста и дружеството заработи. И макар и още да не си е развило потенциала и на 1/5, пак показва резултати. P/S му е 4 пъти по-ниско от Фазера и близо 2 пъти по-ниско от Лесопласт. Да не говорим за P/B, което е близо 5 пъти отдолу.

          Коментар


          • А да съм казвал че съм добър а не лош?
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham
              Гърците не са непремено лоши.Просто досега не са показали че са добри.Колко са добрите компании на борсата, които са гръцки?
              Мислех си, че човек е невинен до доказване на противното. По тая логика, ти с какво си доказал, че си добър, а не си лош?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка
                Абе ако не се лъжа, тия изкараха бая скапан отчет? Ква е тая мания, каква е тая суматоха, осъзнайте се...тва не е нито лесо, нито фазер, няма и да бъде толкова скоро, колкото си мислите, ако въобще задържи курса.

                Старите хора казват :
                Кучетата лаят,а кервана си върви.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham
                  Гърците не са непремено лоши.Просто досега не са показали че са добри.Колко са добрите компании на борсата, които са гръцки?
                  Сега ако някой отвори дума за ромите и арменците можем да си поговорим за аналогии с ОТZK и TOPL...

                  Коментар


                  • Гърците не са непремено лоши.Просто досега не са показали че са добри.Колко са добрите компании на борсата, които са гръцки?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от преминаваща
                      като изключим мажоритаря, не е зле. :-)
                      на фона на хилядите балони, бих си купила малко ТИЧА ако падне под 30 лв... ;-)
                      Какъв ти е проблемът с мажоритаря? Някой правил ли си е труда да провери що за животно е той? Или просто подхващате някакъв полунационалистически, полуксенофобски и полуинформиран рефрен: гърците са непременно лоши?

                      Някой въобще правил ли си е труда да разбере какви са реалните проблеми пред бизнеса на Тича и кои от тях са решени и кои - не? А някой задавал ли си е въпроса "как това дружество изкарва такива показатели, използвайки толкова малка част от капацитета си?"?

                      Коментар


                      • като изключим мажоритаря, не е зле. :-)
                        на фона на хилядите балони, бих си купила малко ТИЧА ако падне под 30 лв... ;-)

                        Коментар


                        • ами вманиачила се е цацата да става ортак на гърцки мажоритар
                          ами вземете си интерлоджици тогова бе хора, вижте ги колко поевтиняха напоследък, на промоция са :lol:


                          п.п. ей някой да не го вземе на сериозно

                          Коментар


                          • Абе ако не се лъжа, тия изкараха бая скапан отчет? Ква е тая мания, каква е тая суматоха, осъзнайте се...тва не е нито лесо, нито фазер, няма и да бъде толкова скоро, колкото си мислите, ако въобще задържи курса.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Стенли
                              Тамън тъй ли казваш ??? Претеглена през текущата цена на Тичката, Фазера трябва да е 480 лева а Лесопласт към 400 . Малко невъзможно май все още така, че пътя за ТИЧАнето май ще е към слизане........... . Успех!
                              Добре де а на мен пречи ли ми нещо да се качвам и слизам няколко пъти ?

                              Коментар


                              • Тамън тъй ли казваш ??? Претеглена през текущата цена на Тичката, Фазера трябва да е 480 лева а Лесопласт към 400 . Малко невъзможно май все още така, че пътя за ТИЧАнето май ще е към слизане........... . Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X