IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Медийни Системи АД (5MS / MEDIAS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Що бе човек компанията си е трепач
    Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Да бе - днес си поръчах, утре ще я отменя... по-късно може да вляза на по-ниски нива...
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Аз тук си мислих да купя, но ми се размина. Дано е хванал бързия влак не му завиждам. Пък то за всеки си има пътници
        Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • По скоро се е....ш с нас
          кобосче, Ипма е опасен , наверно е насметал нещата с Таксуна, та не се знае, къде е подложил мрежата за палавата рибка...

          Коментар


          • Еми утре ще отмениш поръчката...........
            Ама кат ти гледам броя на постовете едва ли имаш нужда от този съвет
            По скоро се е....ш с нас
            Успехи импе... много се кефя на хладнокръвието ти.
            Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Импе от Корекома ли ги зимаш?

              Коментар


              • Има отчет ли? И е кофти ли? Мале-мале - аз днес поръчах си акцийки...
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Някой има ли идея защо отчета е толкова лош?

                  Коментар


                  • Медийни системи са продали 12 милиона диска - "Пари"
                    Пазарната капитализация на компанията нарасна с близо 70% за девет месеца

                    Някой може ли да качи статията

                    http://www.pari.bg/category.aspx?cat...elid=LocalNews

                    Коментар


                    • някой има ли идея какво се случи тука ? тия огромни сделки с увеличението ли са свързани ?

                      Коментар


                      • На аукциона за неизползваните права, срещу които не са записани акции от увеличението на капитала на Медийни системи, ще бъдат предложени общо 406 187 броя права, става ясно от съобщение на БФБ-София.

                        Аукционът ще се проведе на 10 май, четвъртък, като съотношението между издадените права и новите акции от увеличението е 1 към 0,75. Минималната цена на открития аукцион ще може да бъде следена в реално време на адрес www.investor.bg/auction.php

                        http://www.investor.bg/?id=50078

                        Коментар


                        • Благодаря, Хакиненов.... :-)
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът
                            Банда - май увеличението на капиталът не става автоматично, както бе при сплитовете на другите компании - моите посредници ме привикаха да оправяме някакви документи, а вероятно и да цакна кинти... поинтересувайте се и вий...
                            Имп, подава се заявка при посредника ти до 3-и Май и се плаща по 1.00 лв. на акция до 28-и Май...
                            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                            Коментар


                            • Банда - май увеличението на капиталът не става автоматично, както бе при сплитовете на другите компании - моите посредници ме привикаха да оправяме някакви документи, а вероятно и да цакна кинти... поинтересувайте се и вий...
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bokomoko
                                Явно медиас изоб6то не са за подценяване, правата почти се изкупиха , явно има нещо което не знаем
                                Просто секси компания, фабрикуваща стока, чието търсене расте и ще расте. Какво има за незнание?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X