IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Медийни Системи АД (5MS / MEDIAS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bobo67
    veselo e ot utre moje po 30% da ska4a,a sled ot4eta i po 50%
    ama kak shte stane, kato sled oshte 5% nqma da moje samo s dwe akcii, hahaha

    Коментар


    • veselo e ot utre moje po 30% da ska4a,a sled ot4eta i po 50%

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bobo67
        na sever e cenata
        wse taka li se markira s po 2 akcii ot 2lw s celi +20%, haha ne e li weselo, hahaha

        Коментар


        • MISLIA 4E E VREME ZA 20ST. DIVIDENT

          Коментар


          • na sever e cenata

            Коментар


            • Pari . BG

              Медийни системи удвои печалбата си
              година 2008, брой 171, от 03.09.2008 г.


              Медийни системи АД отчита печалба от половин милион лева за първото полугодие на 2008 г., съобщи изпълнителният директор инж. Енчо Енев.
              Очакванията на ръководството са до края на годината положителният финансов резултат да достигне 1 млн. лв. Това са напълно реални прогнози, защото най-голямо натоварване на производството има обикновено през четвъртото тримесечие на годината и най-вече през месеците ноември и декември, казва инж. Енев.
              През последните месеци са нараснали значително постъпилите поръчки във фирмата.

              Коментар


              • informaciq ot vestnik "PARI",1000000 godi6na pe4alba smqtaite kolko trqbva da bade cenata

                Коментар


                • 100% natovarvane na mo6tnostite vodi natam, na sever

                  Коментар


                  • 10lv e spravedlivata cena za mediini sistemi

                    Коментар


                    • Ще видим... аз ще отменя поръчката си, после евентуално ще купя ниско... спадът е 98% сигурен.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pateto Klate
                        Първоначално изпратено от Moshito
                        Тук нещата стават все по-трагични - мичковски и компания пак прецакаха акционерите и тук и в гъмза.
                        Хахахаха пре...ха ги и тук в в гъ.за
                        Не се радвай на чуждото нещастие утре може да си на тяхно място....
                        Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Moshito
                          Тук нещата стават все по-трагични - мичковски и компания пак прецакаха акционерите и тук и в гъмза.
                          Хахахаха пре...ха ги и тук в в гъ.за

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът
                            Тя е подценена, ама с тоя отчет - ще се срине още
                            Виждат ми се едни увеличения на материални запаси ама ся ще видя повече.

                            Коментар


                            • Тук нещата стават все по-трагични - мичковски и компания пак прецакаха акционерите и тук и в гъмза.

                              Коментар


                              • Тя е подценена, ама с тоя отчет - ще се срине още
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X