IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Костенец-ХХИ АД (4KT / HHI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЕБАХТИИИИИИИИИИИИИИ актуалната анкета в тази тема!
    И ИБАХТИ колко мноооооого участници в нея!!!!!!!!!!!!

    Коментар


    • Масова гладна стачка в завод в Костенец
      17 март 2010 / News.dir.bg
      Над 100 работещи в "Хартия и хартиени изделия-Костенец" АД обявиха гладна стачка, съобщиха от пресцентъра на КНСБ.

      Очаква се днес да бъдат съкратени 24 работещи в дружеството, без да им се изплатят необходимите обезщетения, регламентирани в Кодекса на труда и в колективния трудов договор, както и заплати и осигуровки за декември 2009 г. и януари и февруари 2010 г., се посочва в съобщението, предаде БТА.

      Синдикалната организация на КНСБ в дружеството не е информирана за уволненията и съкращенията, както и не е съгласуван редът на тези съкращения, се посочва в съобщението. За съкращенията не е информирано и Бюрото по труда, допълват от КНСБ.
      В съобщението се посочва, че е уволнен и синдикалният председател на КНСБ, а на неговото изборно място собственикът на дружеството е назначил служебен синдикален председател.

      На обед за час и половина - от 11.00 ч. до 12.30 ч., работниците и специалистите на дружеството са блокирали пътя Костенец-Самоков.

      Ръководството на КНСБ ще се обърне към Националния институт за помирение и арбитраж с искане за посредник в спора между работниците и работодателя.
      Колективът на предприятието и утре ще продължи гладната стачка, добавят от синдиката.

      Гладната стачка на работниците и служителите от завода в Костенец бе предизвестена вчера, след като исканията им не бяха изпълнени. А исканията им са: да бъде освободен Крум Иванов от длъжността търговски пълномощник на „ХХИ-Костенец” АД; да бъде освободена Вера Драгиева от длъжността директор „Външни пазари”; да бъде назначено ново ръководство, което да спазва законите и да осигури произовдствения процес със суровини и поръчки.

      Коментар


      • на теб никой ли не ти е казвал " кадето е АКБ бегай

        Коментар


        • редприятието от вчера не работи за неопределен период

          Костенец-ХХИ АД (HHI/4KT)
          Здравей те колеги,
          Пиша в тази тема, но просто съм отчаян до краен предел и незнам какво да правя и затова се обръщам към вас. Няма оферти купува няма оферти никакви за тази акция и незнам какво се прави в такава ситуация. Предприятието от вчера не работи за неопределен период от време, защото не са си платили задълженията от няколко милиона към CEZ….. Увиснаха ми акциите има някакви къщи по София дето изкупуват така ми каза един колега, но незнам. Знам че сте разбирачи тука и затова се обръщам към вас. Благодаря предварително.
          Звъна на стационарните 07142 / 21 31 да ги питам то няма никой изобщо в цялата фабрика
          Поздрави,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Shemata
            Накой да знае какво става тука...???
            работят хората, ЯВНО работят!!!
            Шапка им свалям на такива мажоритари, които СЪЗДАВАТ!

            Костенец-ХХИ осъществи инвестиционна програма за 60 млн. лв.
            източник - инфосток.bg - 29 Април 12:11

            Костенец-Хартия и Хартиени Изделия АД осъществи инвестиционна програма на стойност около 60 млн. лв., съобщиха от дружеството.

            Изградена е и е в период на въвеждане в експлоатация, нова технологична линия за производството на санитарно-хигиенна хартия, с висока степен на енергийна ефективност.

            не притежавам акции и не е съвет за търговия с акции

            Коментар


            • Накой да знае какво става тука...???
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • Аз не съм в час или нещо не ми е ясно???? Как може 140 да купи 200бр. акции на 75,00лв. и днес да ги продаде на 55,00лв.?????????

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Longin
                  кофти счетоводител има тоя Банев, съвсем цялата печалба затри на края на годината
                  Там, къде е Банев - БЯГАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ !

                  Ако не вярваш, чети тук - http://www.beroe-bg.com/

                  Коментар


                  • кофти счетоводител има тоя Банев, съвсем цялата печалба затри на края на годината
                    "the trend is your friend until the end..."

                    Коментар


                    • lele verno che ne na HHI ama pak e ot kostenetz!
                      izvinyavam se za greshkata-na paketa pishe BELOPEYPUR-KOSTENEZ
                      RAZBIRA SE V RAMKITE NA SHEGATA!
                      PROSTO SUM FEN NA PO-SLABOTURGUVANI DRUJESTVA
                      I NAY-VAJNO TOVA NE E SUVET ZA POKUPKO/PRODAJBA
                      A Puk ima dosta ofizialna info i na www.bse-sofia.bg i na www.fsc.bg
                      http://www.hhi-bg.com/

                      Коментар


                      • А тая хартия май не я правят точно в този завод
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dido72
                          РИСКУВАМ ДОРИ ДА ВИ СТАНЕ МНОГО СМЕШНО, АМА КАТО СИ ИЗБИРАХ ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ И ГЛЕДАХ, ГЛЕДАХ ДА Е БЯЛА, ДА Е КАТО ЗА МЕН- ЗА ЧОВЕК, КОЙТО УВАЖАВАМ...ПОГЛЕДА МИ СПРЯ НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ "ЛОТОС" - на другия ден инвестирах в HHI-то и то на 10 лева сега е 20- за няма и 3 месеца!
                          качеството си е качество-независимо от продукта!
                          не ви съветвам да си продадете/купите акции, ама пробвайте тоалетна хартия "Лотос"!

                          Не,че искам да му ставам секретарка на dido72,но ето,че може да пише и с малки букви. ;-)

                          Коментар


                          • А бе, Дидо, ти с малки букви не можеш ли да пишеш бе, човек?
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • АМИ ИЗГЛЕЖДАТ НЕЩАТА ПОЗИТИВНИ!
                              АМА У НАС НЕ ЗНАЕШ КАКВО ЩЕ СТАНЕ.
                              МАЙ Е ДОБРА ИДЕЯ ДА СИ ОТВОРИМ ТЕМА ЗА ВЛИЯНИЕТО НА ИНВЕСТИРАНЕТО ВЪРХУ ЗДРАВЕТО. ПОНЯКОГА И АЗ СЪМ СУПЕР ОПТИМИСТ, КАЗВАМ СИ ЕВРОСЪЮЗА ИДЕ -РЕД, ЗАКОННОСТ И Т.Н.,
                              А ДРУГ ПЪТ СЕ КОЛЕБАЯ НАКЪДЕ ДА ПРАТЯ ПАРИТЕ- Т.Е.КРАЕН ПЕСИМИСТ...

                              Коментар


                              • Това май остана доста подценено, особено с тези инвестиции за десетки милиони, надхвърлящи значително капитализацията му, но пък ликвидността е слаба, което от друга страна пък позволява на заинтересованите лесно да надуят цената. Ще гледаме и пазарът сам ще си покаже.

                                Коментар

                                Working...
                                X