IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Костенец-ХХИ АД (4KT / HHI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • интересно е че тези 26% са продадени за 6 500 000

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
      мизерника може да е спретнал постановка. Паживьом, увидем
      не е ..тук фирми на Цветан Василев вече контролират предприятието ...според мен след увеличението на капитала ще има интересни неща по позицията

      Коментар


      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
        най накрая Банев е тотално вън


        Къмпани Билд Комерс ЕООД, Блясък АД и ХАД АКБ Корпорация са продали общо 26,7% от капитала на Костенец - ХХИ АД и към 5 март делът им е паднал на 0%. Чалиндж Кепитъл България ЕАД е увеличило дела си до 30,48% на 5 март от нула преди това.
        мизерника може да е спретнал постановка. Паживьом, увидем

        Коментар


        • Навремето някои хора яко ме агитираха да пазарувам туканка, а аз отговарях, че никога няма да си купя акция, която се казва "Хи-хи", щото съм сериозен човек... боже, колко прав съм бил...
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
            най накрая Банев е тотално вън


            Къмпани Билд Комерс ЕООД, Блясък АД и ХАД АКБ Корпорация са продали общо 26,7% от капитала на Костенец - ХХИ АД и към 5 март делът им е паднал на 0%. Чалиндж Кепитъл България ЕАД е увеличило дела си до 30,48% на 5 март от нула преди това.
            АКБ КОРПОРАЦИЯ ЩЕ ИЗКАРА НЯКОЙ ЛЕВ ПРИХОДИ ДА СИ ПУСНЕ ТЪРГОВИЯТА НА БФБ

            Коментар


            • най накрая Банев е тотално вън


              Къмпани Билд Комерс ЕООД, Блясък АД и ХАД АКБ Корпорация са продали общо 26,7% от капитала на Костенец - ХХИ АД и към 5 март делът им е паднал на 0%. Чалиндж Кепитъл България ЕАД е увеличило дела си до 30,48% на 5 март от нула преди това.

              Коментар


              • А стига бе!!!Егати седем годишният депозит!!!

                Коментар


                • Какво става тука Банев ли продава

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                    тук според мен ще стане интересно , откакто не пряко фирми на г-н Василев поеха контрола , имат напълно нова производствана линия за луксозно тишу за 60 млн лв , във новия им проспект визират до 2012 16 млн EBITDA и да почнат да раздават дивиденти , също така ще се опитат да откупят дела на БАНЕВ и доколкото имам информация това ще стане , просто той вече е господин никoй в завода и мисля че резултатите няма да закъснеят . 5,6 млн капитализация е смехотворна според мен

                    имам акции
                    Дано е така Банев ван от Костенец ХХИ АД

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
                      АКБ Форест и Банев напуснаха ли Костенец ХХИ АД?
                      тук според мен ще стане интересно , откакто не пряко фирми на г-н Василев поеха контрола , имат напълно нова производствана линия за луксозно тишу за 60 млн лв , във новия им проспект визират до 2012 16 млн EBITDA и да почнат да раздават дивиденти , също така ще се опитат да откупят дела на БАНЕВ и доколкото имам информация това ще стане , просто той вече е господин никoй в завода и мисля че резултатите няма да закъснеят . 5,6 млн капитализация е смехотворна според мен

                      имам акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
                        Костенец-ХХИ АД (HHI/4KT) е част от АКБ социален или ?????
                        АКБ Форест и Банев напуснаха ли Костенец ХХИ АД?

                        Коментар


                        • Откъде реално идват всички тези приходи от услуги?

                          Коментар


                          • Костенец-ХХИ АД (HHI/4KT) е част от АКБ социален или ?????

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Longin
                              ми тва е представителна тема и анкета за нашта борсичка
                              Е то с такива емитенти - такава борса

                              Коментар


                              • ми тва е представителна тема и анкета за нашта борсичка
                                "the trend is your friend until the end..."

                                Коментар

                                Working...
                                X