IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
    Това беше брутално

    Е колко да е брутално , от кога чакам тая благинка !!!

    Коментар


    • Това беше брутално

      Коментар


      • Грешката е моя,- сделката е семейна Б. Борисов продаде на пазар на г-жа Борисова правата си на 13,09,
        0,002 * 812 347

        останалите споделени лични наблюдения са верни, че всички големи си записват правата, а някои от кръга им, си увеличиха и на пазарни цени.
        Отново не е препоръка или анализ на СФИ, всичко е личен избор на ниво и време за вход или допълване!

        Last edited by inta53; 23.09.2017, 23:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


          Госпожите като свързани лица с директор си купиха преди дни и над 800К права, които са точната бройка на ПОИ и ще си записват, а в цитираните бюлетини си купуват агресивно и на пазара. Това си ми е прочита, следващото увеличение всеки сам може да си прецени къде ще е, а и от там - да си го съпостави с останалият маркет!
          Избор бе младеж Манчев !!!
          Inta, с огромен интерес следя коментарите ти и имаме доста сходни виждания по позициите, но да ти кажа напоследък малко словореда ти взе да заприличва на Императориския....

          Казано честно нищо не разбрах от този анализ/мнение за СФИ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



            След като си го написал, можеш ли да посочиш кога и къде съм подвел или накиснал някой
            с цел облагодетелстване?
            Не знам как ще се развие пазара, но ти обещавам да ти обявя колко точно ще запиша два-три дни
            преди дата на превода, защото той е важен, а ако ме питаш колко мога да запиша, отговорът ми е
            МНОГО
            'МНОГО' е относително, за теб е едно, за мен друго, за тони трето

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



              След като си го написал, можеш ли да посочиш кога и къде съм подвел или накиснал някой
              с цел облагодетелстване?
              Не знам как ще се развие пазара, но ти обещавам да ти обявя колко точно ще запиша два-три дни
              преди дата на превода, защото той е важен, а ако ме питаш колко мога да запиша, отговорът ми е
              МНОГО
              +1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                нарочно говориш така, нали?


                След като си го написал, можеш ли да посочиш кога и къде съм подвел или накиснал някой
                с цел облагодетелстване?
                Не знам как ще се развие пазара, но ти обещавам да ти обявя колко точно ще запиша два-три дни
                преди дата на превода, защото той е важен, а ако ме питаш колко мога да запиша, отговорът ми е
                МНОГО

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                  Госпожите като свързани лица с директор си купиха преди дни и над 800К права, които са точната бройка на ПОИ и ще си записват, а в цитираните бюлетини си купуват агресивно и на пазара. Това си ми е прочита, следващото увеличение всеки сам може да си прецени къде ще е, а и от там - да си го съпостави с останалият маркет!
                  Избор бе младеж Манчев !!!
                  нарочно говориш така, нали?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                    Можеш ли да бъдеш малко по-конкретен. Разгледах файловете, но не съм много компетентен за да "прочета" информацията. Можеш ли да дедеш повече инфо за лаици като мен...
                    -Естество на сделката * Придобиване (Увеличение на капитала),
                    от това повече какво да се обяснява

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                      Можеш ли да бъдеш малко по-конкретен. Разгледах файловете, но не съм много компетентен за да "прочета" информацията. Можеш ли да дедеш повече инфо за лаици като мен...

                      Госпожите като свързани лица с директор си купиха преди дни и над 800К права, които са точната бройка на ПОИ и ще си записват, а в цитираните бюлетини си купуват агресивно и на пазара. Това си ми е прочита, следващото увеличение всеки сам може да си прецени къде ще е, а и от там - да си го съпостави с останалият маркет!
                      Избор бе младеж Манчев !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        Четете ли? -чететеее!!!

                        -Естество на сделката * Придобиване (Увеличение на капитала)
                        http://www.x3news.com/
                        Можеш ли да бъдеш малко по-конкретен. Разгледах файловете, но не съм много компетентен за да "прочета" информацията. Можеш ли да дедеш повече инфо за лаици като мен...

                        Коментар


                        • Четете ли? -чететеее!!!

                          -Естество на сделката * Придобиване (Увеличение на капитала)
                          http://www.x3news.com/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение

                            Този момент съм го пропуснал, би ли споделил подробности? Мерси.
                            Беше споделено като отговор на въпрос на едно ОСА. Не казаха нещо категорично, но моето впечатление беше, че искат да диверисфицират портфейла и да не зависят почти изцяло от кулите. Дали това все още е валидно не знам, все пак беше преди 2 години.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Garcilаso Разгледай мнение
                              ...ръководството имаше сериозни планове и за след края на погасяването на заема...
                              Този момент съм го пропуснал, би ли споделил подробности? Мерси.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                                точно защото е предвидима. най-добрият депозит в момента е под процент, много от хората на бфб ги е страх да инвестират в чужбина да кажем например в АДСИЦ като Wereldhave дето е на p/e от 11.38 и има дивидент 7.51%. та затова блъскат в СФИ на 4.1%
                                Бях сигурен, че пак ще ги похвалиш Доволен си от това ли, снасят ли, ърм?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X