IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

    Добър въпрос!

    За добър- добър е, но колко да е добър, като заложената програма от чичо Ви е пред края си;- "Да се разплати заема- първо.....за" -за продължението от 2016г ще замълча, защото и аз все още не виждам развитие!
    Но никой не може си сложи пепел на езика и да изрече, че проекта на чичо Ви - не беше успешен. Лично тръгнах на два пъти от 2,27 до 3,20 с ентусиазъм стигащ до 7/8000лв. и чак от 3,40 му дадох волуммакс до цена на гарсониера (стар стандарт) та до двустаен, и сега кротувам!
    В очакване на новото съм де,- да видим!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

      +1
      бе ти у ред ли си или си като марсохода на луната, къде витаеш, изобщо .., мани

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

        Добър въпрос!
        куку - руку - вафла чудна...
        Емиии, не става само с ядене (на дивЕденти)...
        Саламурниците трявба да си напънат акъла -ne e preporyка, te apsurT

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pln Разгледай мнение
          Каква е идеята да си ползвам правата за закупуване на акции на 6.50, като в момента се предлагат по 6.45?
          Добър въпрос!

          Коментар


          • Каква е идеята да си ползвам правата за закупуване на акции на 6.50, като в момента се предлагат по 6.45?

            Коментар


            • Карол не са ги заредили, а вече се търгуват новите права;-
              Прикачени файлове: Уведомление от "Телсо" АД по чл. 19 на Регламент (ЕС) № 596/2014 на Европейския Парламент и на Съвета от 16 април 2014 година

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                Eдва ли ще е последно, но не повече от още две с намаляване,- според мен.
                Следя имота от 2011год. и до преди две години ми беше най добрия авансов кеш,
                каквото заложиш в него - все се отплащаше капиталово.
                И при мен доста време ми беше топ-позиция, и продължава да бъде. Добър капиталов ръст, добър дивидент. Дано продължат да дават 0,25лв. дивидент и след като изплатят заема. Големи очаквания имах и за БРЕФ, но там бавно се случват нещата. Все пак започнаха да излизат добри "новини", и ако успеят да изградят и напълнят офис сградата, мисля че доста хора ще съжаляват че не са купили на 2,00лв. Успех на всички инвестиращи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  Това последното увеличение ли ще е? Кога свършва заема?

                  Eдва ли ще е последно, но не повече от още две с намаляване,- според мен.
                  Следя имота от 2011год. и до преди две години ми беше най добрия авансов кеш,
                  каквото заложиш в него - все се отплащаше капиталово.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                    Link ?

                    ... и на каква цена ?

                    http://www.x3news.com/?page=news&language=bg
                    file:///C:/Users/User/Downloads/Prot...0607%20(2).pdf

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      Чак да не повярва човек;- с 462 000.- до тук добреее!
                      Това последното увеличение ли ще е? Кога свършва заема?

                      Коментар




                      • ... и на каква цена ?[/QUOTE]

                        6.50 Lv.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                          Чак да не повярва човек;- с 462 000.- до тук добреее!
                          Link ?

                          ... и на каква цена ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            новото увеличение ще е с не повече от 530/550хил. акц. , както и в предходното вече съм дал своето

                            Чак да не повярва човек;- с 462 000.- до тук добреее!

                            Коментар


                            • новото увеличение ще е с не повече от 530/550хил. акц. , както и в предходното вече съм дал своето

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                                0.3156 брутен
                                Никак не е зле Доколкото виждам по-високите приходи са ръст на наемите с 500к. и 140к. по-малко платени лихви ?

                                Коментар

                                Working...
                                X