IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корпорация за технологии и иновации Съединение (5T3 / KRS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • проф. Асен Конарев

    Коментар


    • Първоначално изпратено от investitor1966 Разгледай мнение
      Много приказки за събранието ,а то е един зле изигран театър.Май е време ние дребните акционери да потърсим обяснение от господата какво правят с нашите бонови книжки и дори да попитаме КФН какво правят по цял ден освен да си клатят краката .Защо не си вършат работата?Каква е тази смешна цена?18 стотинки?И се правят нови ад-та,а старите май фалират?Къде е КФН?Май се правят ,че не виждат какво става?Явно им палнят гушката от Съединение.Аз подозирам сериозна корупция в КФН или са пълни идиоти.А за господата от Съединение да ги попитам : няма дивидент,цената е ниска не виждаме никакво развитие,джобовете ли си пълнихте 10 години с нашите бонови книжки? Защо да не се създаде някаква организация ,която да комуникира официално с мажоритаря?Някакъв комитет например,които да обедини 27% от физическите лица и да видим какво става под тезгяха?Все пак това са нашите акции и аз не съм ги подарил на Съединение да си правят квото им скимне. Който подкрепя идеята да прати един имейл на bgmail35@yahoo.com.
      Никой не те държи насила тук като акционер
      И да "комуникираш" с мажоритаря, той пак ще продължи да си прави каквото си иска, ако го поиска, защото е мажоритар.
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • какво става тук

        Коментар


        • Много приказки за събранието ,а то е един зле изигран театър.Май е време ние дребните акционери да потърсим обяснение от господата какво правят с нашите бонови книжки и дори да попитаме КФН какво правят по цял ден освен да си клатят краката .Защо не си вършат работата?Каква е тази смешна цена?18 стотинки?И се правят нови ад-та,а старите май фалират?Къде е КФН?Май се правят ,че не виждат какво става?Явно им палнят гушката от Съединение.Аз подозирам сериозна корупция в КФН или са пълни идиоти.А за господата от Съединение да ги попитам : няма дивидент,цената е ниска не виждаме никакво развитие,джобовете ли си пълнихте 10 години с нашите бонови книжки? Защо да не се създаде някаква организация ,която да комуникира официално с мажоритаря?Някакъв комитет например,които да обедини 27% от физическите лица и да видим какво става под тезгяха?Все пак това са нашите акции и аз не съм ги подарил на Съединение да си правят квото им скимне. Който подкрепя идеята да прати един имейл на bgmail35@yahoo.com.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bobo67
            решили са акцията да стане 1 лв
            Ами ако чуе КФН, няма ли твойте да станат 20 000 назад

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Shemata
              Кой ходи вчера на събранието? Ако има някой да сподели ...
              Аз бях, но нямам желание да разказвам защото знам как веднага ще почнат да валят много доброжелателни неща към мен. Соу ако искаш да ме питаш нещо давай на ЛС.

              Коментар


              • Ей, не манипулирайте пазара
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • Кой ти го каза това? И как пък точно 1 лв... разясни малко

                  Първоначално изпратено от bobo67
                  решили са акцията да стане 1 лв
                  Мнението ми не е препоръка!!!

                  Коментар


                  • решили са акцията да стане 1 лв

                    Коментар


                    • Кой ходи вчера на събранието? Ако има някой да сподели ...
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Shemata
                        ехееййййййййййййй... колко много поръчки продава са се събрали.
                        Къде ги видя тия поръчки? И колко са?

                        Коментар


                        • Лелииииии!!! И ко да прайм са?
                          Мнението не е препоръка за сделки!

                          Коментар


                          • ехееййййййййййййй... колко много поръчки продава са се събрали.
                            Мнението ми не е препоръка!!!

                            Коментар


                            • За какво става вапрос не мога да разбера???

                              Коментар


                              • И кво са?
                                Да купуваме или продаваме
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X