IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корпорация за технологии и иновации Съединение (5T3 / KRS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Първоначално изпратено от garner Разгледай мнение
      bobo67,ти май мислиш като мен,аз отдавна смятам че е подценена,даже си купих.
      Абе аз имам 10 000 и отдавна си мисля,че е подценена,ама и няма кой да я оцени по-ред причини.А те"Причините" много от нас ги знаят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от garner Разгледай мнение
        bobo67,ти май мислиш като мен,аз отдавна смятам че е подценена,даже си купих.
        Айде бе Бобе,купувай!!!

        Коментар


        • bobo67,ти май мислиш като мен,аз отдавна смятам че е подценена,даже си купих.

          Коментар


          • не чудя се дали да влизам много подценена ми се вижда

            Коментар


            • ;
              Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
              Наглото момчета петърнейчевите най-младите борец срещу фашизма и капитализма
              NAGLOST

              Коментар


              • защо питаш,акции ли имаш

                Коментар


                • какво става тук

                  Коментар


                  • Наглото момчета петърнейчевите най-младите борец срещу фашизма и капитализма

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от edgar Разгледай мнение
                      не, и няма значение, като видиш проф. нейде в публицчно дружество, да знаеш, че си е дал г... под наем; един два съвета ако не го схващаш като нахалство, и ако наистина си нов на пазара:
                      в БГ има три категории мажоритари - адски гадни, много гадни и само гадни; винаги питай хора на пазара какво от кого купуваш; има и около 10 дружества, в които почти няма такива гадни изпълнения;
                      разбери, че никой, нито тук в БГ, нито където и да било по света /нито КеНефе, нито съд, нито нищо/, не може да гледа всичко и да раздава правосъдие и справедливост автоматично; винаги подавай молби до дружеството, искове и жалби и т.н., когато се чувстваш прецакан - от моя опит съдя, че дружествата/мажоритарите са готови да се споразумеят с непокорния инвеститор по начин, който винаги е изгоден за него;
                      при това имай предвид, че тези жалби, искове и т.н. трябва да са максимално безспорни и основателни - не забравяй, че противникът е по правило по-богат от теб и неговите адвокати могат да те смачкат за едното нищо, ако само им подадеш сравнително слаба теза и позиция;
                      анонимните писания в нета никога не са достатъчни, за да направи някой нещо; те могат да са полезни само да идентифицираш съмишленици и заедно да решите какво да правите занапред по официален начин;
                      дългите излияния в нета са вредни, първо, защото разкриват на врага какъв е проблема и съответно как да се реши, и второ, защото създават в аудиторията впечатлението, че се опитваш да решиши твой частен интерес, при което останалите ще се чувстват прецакани, щото те не го правят.

                      На пазара съм от 1997, надявам се да не съм те оттегчил, лека вечер!
                      Забравих - сравнително наскоро, ако не селъжа, тези правиха някакви вливания - всеки един акционер с 1 акция можеше да оспори пред съд това, даже си мислех дали да не си купя малко акции за случая. Проблемът в БГ е, че никой на знае какви са му правата и как се реализират, всеки само реве анонимно по нета.. Пак лека вечер!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
                        а той бил за ебан тогава
                        проф. Асен Конарев какъв го играе знаеш ли
                        не, и няма значение, като видиш проф. нейде в публицчно дружество, да знаеш, че си е дал г... под наем; един два съвета ако не го схващаш като нахалство, и ако наистина си нов на пазара:
                        в БГ има три категории мажоритари - адски гадни, много гадни и само гадни; винаги питай хора на пазара какво от кого купуваш; има и около 10 дружества, в които почти няма такива гадни изпълнения;
                        разбери, че никой, нито тук в БГ, нито където и да било по света /нито КеНефе, нито съд, нито нищо/, не може да гледа всичко и да раздава правосъдие и справедливост автоматично; винаги подавай молби до дружеството, искове и жалби и т.н., когато се чувстваш прецакан - от моя опит съдя, че дружествата/мажоритарите са готови да се споразумеят с непокорния инвеститор по начин, който винаги е изгоден за него;
                        при това имай предвид, че тези жалби, искове и т.н. трябва да са максимално безспорни и основателни - не забравяй, че противникът е по правило по-богат от теб и неговите адвокати могат да те смачкат за едното нищо, ако само им подадеш сравнително слаба теза и позиция;
                        анонимните писания в нета никога не са достатъчни, за да направи някой нещо; те могат да са полезни само да идентифицираш съмишленици и заедно да решите какво да правите занапред по официален начин;
                        дългите излияния в нета са вредни, първо, защото разкриват на врага какъв е проблема и съответно как да се реши, и второ, защото създават в аудиторията впечатлението, че се опитваш да решиши твой частен интерес, при което останалите ще се чувстват прецакани, щото те не го правят.

                        На пазара съм от 1997, надявам се да не съм те оттегчил, лека вечер!

                        Коментар


                        • а той бил за ебан тогава
                          проф. Асен Конарев какъв го играе знаеш ли

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
                            да нов съм купих 2000бр.
                            казаха че проф. Асен Конарев е боса
                            а кои са петърнейчевите дружестваи кои е тои
                            петърнейчев е като кокобанев, само дето няма самолет и майбах, чаткаш ли?

                            Коментар


                            • да нов съм купих 2000бр.
                              казаха че проф. Асен Конарев е боса
                              а кои са петърнейчевите дружестваи кои е тои

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от investitor1966 Разгледай мнение
                                Много приказки за събранието ,а то е един зле изигран театър.Май е време ние дребните акционери да потърсим обяснение от господата какво правят с нашите бонови книжки и дори да попитаме КФН какво правят по цял ден освен да си клатят краката .Защо не си вършат работата?Каква е тази смешна цена?18 стотинки?И се правят нови ад-та,а старите май фалират?Къде е КФН?Май се правят ,че не виждат какво става?Явно им палнят гушката от Съединение.Аз подозирам сериозна корупция в КФН или са пълни идиоти.А за господата от Съединение да ги попитам : няма дивидент,цената е ниска не виждаме никакво развитие,джобовете ли си пълнихте 10 години с нашите бонови книжки? Защо да не се създаде някаква организация ,която да комуникира официално с мажоритаря?Някакъв комитет например,които да обедини 27% от физическите лица и да видим какво става под тезгяха?Все пак това са нашите акции и аз не съм ги подарил на Съединение да си правят квото им скимне. Който подкрепя идеята да прати един имейл на bgmail35@yahoo.com.
                                аха, ти с кой акъл се хвана на петърнейчевите дружества, нов ли си на пазара

                                Коментар

                                Working...
                                X