IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Холдинг Света София АД (HSOF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 10008 BROIKI

    Коментар


    • PAISEE, ATAKATA ZAPO4NA..

      Коментар


      • Ха дали тук май няма да има добрият стар подход, малко преди затваряне на сесията да се качи цената до позволеното 30%

        Коментар


        • IMA6 IZVESNO OSNOVANIE- CENI POD NOMINALA TUK SA NAISTINA NISKI. KAKTO IZGLEJDA MENIJMUNTA ZAPO4VA DA POKAZVA ISTINSKITE PE4ALBI I POKAZATELITE 6TE SE PODOBRJAVAT

          Коментар


          • Първоначално изпратено от свети георги
            Колеги, това ще бъде следващата ракета.Мениджмънта дори и да са били некоректни, със сегашния данък печалба нямат стимул да крият истинските резултати.Цените отдавна са ниски и изостават от общия темп.Има много чужди инвеститори който търсат къде да си вложат парите.Примера с продажба на активи на BHC е пресен. Същевременно холдинга не е от малките и има какво да продава.
            Не ви препоръчвам да купувате.Само наблюдавайте .
            Абе имам си едни акцийки тук от сума ти време и все ги чакам,и си мисля,че скоро ще им дойде времето.Щом и Капман пазарят

            Коментар


            • Колеги, това ще бъде следващата ракета.Мениджмънта дори и да са били некоректни, със сегашния данък печалба нямат стимул да крият истинските резултати.Цените отдавна са ниски и изостават от общия темп.Има много чужди инвеститори който търсат къде да си вложат парите.Примера с продажба на активи на BHC е пресен. Същевременно холдинга не е от малките и има какво да продава.
              Не ви препоръчвам да купувате.Само наблюдавайте .

              Коментар


              • ВНИМАНИЕ ВНИМАНИЕ-КАПМАН ПАЗАРУВА........

                горното не е препоръка за покупка или продажба на акции.

                Коментар


                • Холдинга изкара добра печалба за първото тримесечие - 419 хил. лева, или по 0,08лв на акция.
                  Браво на тях, браво и на нас акционерите!

                  Коментар


                  • мнооого ти се иска ....,ама няма....тук немалко хора са направили пари.....така ,че аз съм оптимист тук....то и Доверие беше паднало на 2.33....ама я го виж сега.....КОЙТО НЕ РИСКУВА НА ПЕЧЕЛИ....
                    ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ КАК СА ТЕЗИ ДЕТОСА ПРОДАВАЛИ ДОВЕРИЕ ПОД 3???!!!

                    Коментар


                    • На 0.22ст. съм отново в позицията!

                      Коментар


                      • Тези са големи мошеници, познавам ги!

                        Коментар


                        • mai sa se postarali tozi put tuka. namalqvane na zagubata pove4e ot 2 puti. da vidim do kude shte stigne?

                          Коментар


                          • немога да разбера защо тази тема се избягвахординга не е чак толкова зле.даже смятам че е подценен.загубите които имаха от миналата година ги погасиха. с продажбата на Симат даже ще са на печалба. и все пак има една ГОЛЯЯЯЯЯМА тишина около него.
                            ЗАЩО?


                            имам акции в холдинга и не е препоръка за покупко/продажба

                            Коментар


                            • Да са живи и здрави

                              Коментар


                              • Холдинг Света София продаде участието си в Симат за 300 хил. лв.
                                21.12.2006 17:08 ( BHC, SIMAT )



                                Холдинг Света София АД, е прехвърлило на блоков сегмент 100 268 акции на Симат АД-Габрово, представляващи 34% от капитала на дружеството, съобщи БФБ-София.


                                Купувач по сделката на всичките 100 268 акции е Бик Билд ЕАД при цена от 3 лв. за брой или общо за 300 804 лв. Преди прехвърлянето холдингът имаше дял от 34 на сто от капитала на Симат.


                                Справка в АПИС сочи, че собственик на Бик Билд е Българска индустриална компания, която пък е 99,99% собственост на Българска Холдингова Компания. Север Холдинг АД има дял от 33,95 на сто, а Юг Маркет притежава 2,48 на сто от капитала на Симат.


                                Предметът на дейност на дружеството включва производство на огледала, стъклени влакна, огнеупорни вати, прежди, тъкани и изделия от тях, топлоизолационни изделия, преработка на стъкла, хидроизолационни и строителни работи, сепаратори за акумулатори, филтри и инженерингова дейност.


                                Неконсолидираната загуба на Симат за деветмесечието възлиза на 87 хил. лв. при 64 хил. лв. преди година. Основният капитал на дружеството е 295 хил. лв., а собственият – 3,333 млн. лв.


                                Днес 565 акции бяха прехвърлени по позицията при средна цена 2,96 лв., при което пазарната капитализация на Симат се повиши със 17,46 на сто. Търсене има при цена 2,66 лв., а предлагане – на 3 лв.


                                За да не съм голословна.

                                Коментар

                                Working...
                                X