IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елхим искра (ELHM / ELHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Marti
    lele male
    Tuka sme 30+
    Ще се сетите вие ;-)
    МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

    Коментар


    • Sbudva se prognozata mi 4e CENHL njama da si ostavjat magareto v kalta. Za6to ne 30 i....

      Коментар


      • Като гледам как по позицията всички купуват като луди явно ще излезе добър отчет. Просто аналогията с Елпром Зем е очевидна.

        Коментар


        • lele male
          Tuka sme 30+

          Коментар


          • Ei, mnogo burzo ka4va- utre 6te udari 20taka

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bond009
              Kakto e trugnalo , kogato izleze ot4eta moje da stane i 22-25leva
              Аз преди 2 седмици като ви разправях вие си стояхте мирно и тихо Е гледай сега как се е засилил Елхима и май скоро няма да се спре ;-)
              МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

              Коментар


              • Kakto e trugnalo , kogato izleze ot4eta moje da stane i 22-25leva

                Коментар


                • Някой знае ли каква е целта на тези прехвърляния на пакети?

                  Коментар


                  • Удари 17- до месец 20

                    Коментар


                    • O4AKVAM OTLI4NI REZULTATI OT ELHIM DO SEDMICA DVE- TAKA 4E LUVA SE GOTVI ZA SKOK. A MONBAT PURVO DA SI POKAJAT BALANSITE I OT4ETITE PUK TOGAVA 6TE GOVORIM.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Blagoy
                        Чудя се само как може да сравнявате Монбат - компания с милиони приходи и супер инвестиционна програма и Елхим, чиято печалба за шестмесечието е 23 стотинки на акция.
                        А ти бай Благой, можеш ли да се изкажеш по-общо???

                        П.П. За твое сведение Елхим-Искра също има "милиони" приходи
                        И като си толкова осведимен за Монбат я ни кажи защо Елхим-Искра е НАЙ-ГОЛЕМИЯ ПРОИЗВОДИТЕЛ НА АКУМУЛАТОРНИ БАТЕРИИ В БГ?
                        МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                        Коментар


                        • Чудя се само как може да сравнявате Монбат - компания с милиони приходи и супер инвестиционна програма и Елхим, чиято печалба за шестмесечието е 23 стотинки на акция.

                          Коментар


                          • forri, има логика в казаното от теб, но защо не се замислиш по въпроса какво ще стане ако Елхим-Искра направи от 2,2% - 22%? Ако Монбат го може защо Елхим-Искра, който е най-големия производител на акумулатори в БГ вкл. по-голям от Монбат да не го може? Щом не го може с този собственик ще си намери друг с когото да го може и тогава капитализацията ще отиде над 107 милиона лева (колкото ще е тази на Монбат) или по около 120 лв. на акция /ако няма сплит междувременно/.
                            МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от INSIDER-A
                              Всеки си има своите доводи, върху които гради своето субективно мнение. Едно обаче сигурно и обективно - не може една компания да струва 10 пъти колкото друга компания със сходна дейност, при условие, че нито понастоящем е по-добра, нито пък дава признаци за огромен превес в бъдещите очаквания ;-) Така, че дори ако само в интерес на анализа предположим, че няма никакви изгледи сплит цената би следвало по-обективни причини доста да се промени в посока нагоре. Пък ако има и сплит тогава няма какво да говорим

                              Мнението НЕ е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Автора притежава акции от емитента.
                              mislq 4e dosta gre6ite.Elhim e nadceneno s ogled na razultata koito pokazva.Govorim za pe4alba na akciq ot 0,23 lv. za polugodieto i rentabilnost na prihodite ot prodagbi ot 2.2%.Monbat 6te struva blizo 10 pati pove4e samo ako napravi tezi 2.2% na 22%.Pri dobro upravlenie za6to ne a pak az si mislq 4e imat i po golemi prihodi ot prodagbi.

                              Коментар


                              • а някой може ли да даде счетоводни данни за МОНБАТ, за да сметнем BV, P/E, щото иначе няма как да ги сравним с ЕЛХИМ?

                                Коментар

                                Working...
                                X