IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът
    Пънкар е дивидентът до краят на периодът, в който акции - привилегировани, после ще станат обикновени - а и обикновените често получават дивидент - тая година бе 0 кинта, миналата бе 1 кинт.

    Япа че си ги дръжим софкомовете, всяко лято ходя на море со техният дивидент. ;-)
    На Албена ли отмаряш, Императоре ?

    Коментар


    • а някой замислял ли се е че дивидента по правило е рискова премия?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът
        Пънкар е дивидентът до краят на периодът, в който акции - привилегировани, после ще станат обикновени - а и обикновените често получават дивидент - тая година бе 0 кинта, миналата бе 1 кинт.

        Япа че си ги дръжим софкомовете, всяко лято ходя на море со техният дивидент. ;-)

        Абе то тая акция при нормален пазар би трябвало да е поне 10 лв ма за ся ша си стои туканка с напъни нагоре от време на време.Инак на таз цена ако човек гледа само дивидента пак ша има далаверка

        Коментар


        • Пънкар е дивидентът до краят на периодът, в който акции - привилегировани, после ще станат обикновени - а и обикновените често получават дивидент - тая година бе 0 кинта, миналата бе 1 кинт.

          Япа че си ги дръжим софкомовете, всяко лято ходя на море со техният дивидент. ;-)
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от The Chancer
            Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
            Първоначално изпратено от The Chancer
            Хм а като трябва да продаваш що ще чиниш? С оборот през юни 18 (осемнадесет) лева....

            Аз моите отдавна съм ги разкарал
            Мъдро!

            Ами и аз така смятам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
              Първоначално изпратено от The Chancer
              Хм а като трябва да продаваш що ще чиниш? С оборот през юни 18 (осемнадесет) лева....

              Аз моите отдавна съм ги разкарал
              Мъдро!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от The Chancer
                Хм а като трябва да продаваш що ще чиниш? С оборот през юни 18 (осемнадесет) лева....
                правилното време за продаване се познава по това че има тълпи купувачи така че това не трябва да е проблем

                Коментар


                • Първоначално изпратено от The Chancer
                  Хм а като трябва да продаваш що ще чиниш? С оборот през юни 18 (осемнадесет) лева....

                  Аз моите отдавна съм ги разкарал

                  Коментар


                  • Хм а като трябва да продаваш що ще чиниш? С оборот през юни 18 (осемнадесет) лева....

                    Коментар


                    • Императора на бледоликите имаше на ум че за 7 г ша изкара 5 лв от девиденти.

                      Коментар


                      • Ако смятате печалбата на една акция кат девидент мойте и го задмина тогаз 5 -те лева

                        Коментар


                        • 5 лв. на всеки 6 месеца е дивидента. Абе нали знаете, че "кьорав карти не играе".
                          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът
                            Бе то и аз искам да си купя на 48 стинки, ама да разправяте, че 3 кинта били много за акция с гарантиран дивидент от 5 кинта е идиотщина.
                            Императоре, това годишен дивидент ли е, да не бъркаш нещо за пред заювците ?

                            Коментар


                            • Бе то и аз искам да си купя на 48 стинки, ама да разправяте, че 3 кинта били много за акция с гарантиран дивидент от 5 кинта е идиотщина.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • На 0.75 и аз ще понакупя малко повечко. Но и на 1,50 няма да откажа да закупя прилична бройка.
                                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                                Коментар

                                Working...
                                X